Jak wyszukiwać w TikTok podczas FaceTime: 3 proste kroki wyjaśnione!

Technologia jest stale aktualizowana i jako konsumenci współczesnych mediów społecznościowych powinniśmy mieć możliwość ciągłego żonglowania między różnymi platformami. Użytkownicy TikTok niedawno zastanawiali się, czy mogą pozostać w rozmowach FaceTime, pozostając i wyszukując na TikTok, cóż, zdecydowanie możesz. Jeśli jesteś kimś, kto chce poznać zawiłości żonglowania między TikTok i FaceTime, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci, Jak wyszukiwać w TikTok podczas FaceTime.

Apple jest zawsze o krok przed postępem technologicznym, a dzięki niedawno uruchomionej opcji SharePlay użytkownik może zwiększyć swoją interakcję na różnych platformach społecznościowych w tym samym czasie. Funkcja SharePlay na dowolnym urządzeniu Apple umożliwia wyszukiwanie w TikTok podczas FaceTime.

Więc bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, jak wyszukiwać w TikTok podczas FaceTime.

Wymagania, o których należy pamiętać przed wyszukiwaniem na TikTok podczas FaceTime

Zanim zagłębimy się i poznamy kroki wyszukiwania w TikTok podczas FaceTime, nadszedł czas, aby poznać wymagania, które musi posiadać Twoje urządzenie i aplikacje, aby to się stało. W poniższym przewodniku wyjaśniłem te wymagania.

 • Upewnij się, że obaj użytkownicy FaceTime używają zaktualizowanej wersji iOS 15.1 na iPhonie lub iPadzie.
 • Upewnij się, że funkcja SharePlay jest włączona na obu urządzeniach.
 • Upewnij się, że obaj użytkownicy korzystają ze zaktualizowanej wersji aplikacji TikTok.
 • Jeśli chcesz, aby interakcja na żywo była wspólnym oglądaniem filmu, upewnij się, że masz subskrypcje na wybranej platformie streamingowej, takiej jak Disney+.

Sprawdź swój system iOS i zaktualizuj go

Jak wyszukiwać w TikTok podczas rozmowy FaceTime

Jeśli Twoje urządzenie z systemem iOS nie jest zaktualizowane do najnowszej wersji, musisz to zrobić. Wykonaj podane kroki, aby zaktualizować urządzenie z systemem iOS do najnowszej wersji.

 1. Uruchomienie Ustawienia na urządzeniu z systemem iOS.
 2. Wybierz Ogólne.
 3. Kliknij na Aktualizacja oprogramowania.
 4. Teraz zostaniesz poproszony o pobierz i zainstaluj najnowsza dostępna wersja iOS i voila, gotowe!

Sprawdź, czy funkcja SharePlay jest włączona na Twoim urządzeniu

Jak wyszukiwać w TikTok podczas FaceTime

Funkcja SharePlay powinna być włączona, aby umożliwić udostępnianie interakcji na różnych platformach. Aby włączyć SharePlay na swoim urządzeniu, wykonaj następujące kroki.

 1. Przejdź do Ustawienia.
 2. Wybierz Facetime.
 3. Zobaczysz sekcję SharePlay opcję, kliknij przełącznik, aby ją włączyć, i voila, gotowe!

Jak wyszukiwać w TikTok podczas FaceTime?

Świat nieustannie ewoluuje, a filmy z reakcjami na żywo to kolejna wielka rzecz. Dzięki SharePlay możesz teraz udostępniać muzykę i filmy znajomym i rodzinie podczas transmisji na żywo w Facetime.

Strona For You na TikTok odgrywa ważną rolę, ponieważ algorytm sugeruje Ci treści, które mogą Ci się spodobać tylko tutaj. Możesz łatwo wyszukiwać na stronie ForYou na TikTok podczas aktywnej rozmowy FaceTime.

Dla nas Strona

Jak wyszukiwać w TikTok podczas rozmowy FaceTime

Gdy zdecydujesz się na wyszukiwanie na stronie For You TikTok za pomocą SharePlay i jesteś aktywny w rozmowie FaceTime, zauważysz, że nazwa udostępnionej strony zmienia się na „Dla nas”.

Teraz po wyszukaniu czegokolwiek tutaj lub zrobieniu tego przez przeciwną stronę, strona Dla nas będzie zawierała połączone zainteresowania obu użytkowników.

Możesz łatwo udostępniać swoje ulubione filmy TikTok, wyszukując je, a także zobaczyć zainteresowania i poglądy swojego znajomego.

Aby wyszukiwać w TikTok na FT, wykonaj następujące kroki.

Krok 1: Rozpoczęcie połączenia Facetime

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest połączenie się z innym użytkownikiem podczas rozmowy FaceTime. Aby rozpocząć połączenie, wykonaj następujące kroki.

 1. Uruchom ikonę FaceTime na zaktualizowanym urządzeniu z systemem iOS.
 2. Stuknij w Nowy FaceTime.
 3. Możesz łatwo wpisz nazwę osoby, z którą chcesz nawiązać połączenie Facetime, lub możesz wprowadzić numer telefonu i dane użytkownika, aby rozpocząć połączenie Facetime.
 4. Po znalezieniu użytkownika, z którym chcesz się skontaktować przez FaceTime, kliknij przycisk Ikona aparatu aby rozpocząć połączenie wideo.

Krok 2: Uruchom aplikację TikTok

Teraz, gdy skontaktowałeś się z osobą na FaceTime. Musisz przesunąć palcem w górę od dołu ekranu i przejść do ekranu głównego. Teraz uruchom aplikację TikTok i upewnij się, że Twój znajomy ma najnowszą wersję aplikacji TikTok i jest zalogowany do swojego profilu.

Krok 3: Rozpocznij udostępnianie

Jak wyszukiwać na TikTok podczas FaceTime

Teraz stuknij w Wybierz zawartość, aby użyć SharePlay, a następnie wybierz zawartość, którą chcesz udostępnić i stuknij w Odtwórz dla wszystkich. Będziesz teraz mógł wyszukiwać w TikTok podczas Facetime. I voila, teraz oboje możecie cieszyć się popularną muzyką i filmami razem. A kiedy to zrobisz, możesz także zobaczyć reakcję na żywo na siebie nawzajem.

Podsumowanie

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. W XXI wieku użytkownik TikTok chce pozostać w różnych aplikacjach w tym samym czasie. Aby wiedzieć, Jak wyszukiwać w aplikacji TikTok podczas rozmowy FaceTime, przeczytać cały artykuł i udostępnić go znajomym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedź witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Dlaczego nie mogę wyszukiwać w TikTok podczas Facetime??

Może to być spowodowane słabym połączeniem internetowym. Innym odpowiedzialnym powodem jest to, że możesz zostać zbanowany za wykonywanie takich działań.

2. Co SharePlay robi na TikTok?

Funkcja SharePlay umożliwia oglądanie filmów z serwisu TikTok wspólnie ze znajomymi lub członkami rodziny.

3. Co to jest funkcja SharePlay na iPhonie?

Dzięki funkcji SharePlay w aplikacji FaceTime można strumieniować programy telewizyjne, filmy i muzykę w synchronizacji ze znajomymi i rodziną podczas wspólnej rozmowy FaceTime.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka