Jak utworzyć niestandardową stację w YouTube Music w 2023 roku?

YouTube to platforma, która zaspokaja wszystkie potrzeby związane z wideo. YouTube Music to usługa muzyczna, która zapewnia użytkownikowi oficjalne albumy, single, teledyski, remiksy, występy na żywo i nie tylko na Androida, iOS i komputery stacjonarne. W ostatnich wiadomościach YouTube Music uruchamia własne wyselekcjonowane radio, które pozwoli użytkownikowi tworzyć własne niestandardowe stacje. W tym artykule powiem ci, Jak utworzyć stację niestandardową w YouTube Music.

Słuchacze YouTube Music mogą teraz tworzyć własne stacje radiowe. Wcześniej użytkownicy mogli cieszyć się, doświadczać i pobierać muzykę z YouTube Music za pośrednictwem istniejących list odtwarzania, radia lub albumów. Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, jak utworzyć niestandardową stację w YouTube Music.

Czym jest stacja niestandardowa w YouTube Music?

Jak utworzyć niestandardową stację w YouTube Music

Stacja niestandardowa to nowo uruchomiona funkcja YouTube Music, która pozwala użytkownikowi tworzyć własne stacje niestandardowe. YouTube Music pozwala użytkownikowi wybrać 30 artystów podczas tworzenia własnej stacji radiowej.

Użytkownik może wybrać i spersonalizować swoją niestandardową stację, korzystając z określonych filtrów, takich jak „nowe odkrycia” lub „fajne piosenki”.” Inne konkurencyjne usługi strumieniowego przesyłania muzyki, takie jak Spotify i Apple Music, również zapewniają użytkownikowi możliwość tworzenia list odtwarzania.

W oświadczeniu firma stwierdziła, Dzięki nowej funkcjonalności radia, odwracamy ten model na głowie, umożliwiając użytkownikom tworzenie własnych radia od podstaw, poprzez łączenie kluczowych elementów muzycznych, takich jak artyści i wspólne deskryptory muzyczne”

W oświadczeniu dodano ponadto, „Rezultatem jest zapewnienie użytkownikom znacznie większej kontroli nad ich wrażeniami ze słuchania muzyki i umożliwienie im krojenia muzyki na wiele sposobów, które obecnie są dla nich niedostępne w YouTube Music lub w jakimkolwiek innym serwisie muzycznym.”

Jak utworzyć niestandardową stację w YouTube Music?

Kto nie chce własnej, osobiście wyselekcjonowanej stacji niestandardowej, aby słuchać ulubionego artysty i cieszyć się najlepszymi gatunkami w YouTube Music?? Aby utworzyć niestandardową stację w serwisie YouTube Music, należy wykonać następujące kroki.

Jak utworzyć niestandardową stację w YouTube Music
  1. Uruchom stację YouTube Music aplikację na swoim urządzeniu.
  2. Przejdź do strony głównej YouTube Music i kliknij przycisk przewiń w dół strona.
  3. Zobaczysz ikonę Utwórz stację radiową stuknij w nią.
  4. Teraz będziesz mieć listę artystów na stronie i możesz wybrać 30 artystów aby urozmaicić swoją stację.
  5. Po wybraniu artystów należy dodać do listy Wybór utworu (Familiar, Blend lub Discover).
  6. Ostatnią opcją jest wybranie Opcja filtrowania dla kategorii Popular, Deep Cuts, New Releases, Pump-Up, Chill, Upbeat, Downbeat i Focus.
  7. Po zakończeniu otrzymasz zaktualizowane radio przy użyciu nowego układu. Twoja lista odtwarzania lub stacja radiowa zostanie nazwana po artystach lub funkcjach listy odtwarzania.
  8. Po wykonaniu wszystkich kroków można zapisać stację radiową, naciskając przycisk Przycisk Dodaj do biblioteki.

Wrapping Up

YouTube Music to serwis muzyczny, który udostępnia użytkownikowi oficjalne albumy, single, teledyski, remiksy i występy na żywo. YouTube Music uruchomiło teraz funkcję, która pozwoli użytkownikowi tworzyć własne niestandardowe stacje. Aby wiedzieć, Jak utworzyć niestandardową stację w YouTube Music, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę.

Jak utworzyć niestandardową stację w YouTube Music?

Uruchom aplikację YouTube Music>Przewiń stronę w dół>Zobaczysz funkcję Utwórz radio; dotknij jej>Teraz będziesz mieć listę artystów na stronie i możesz wybrać 30 wybranych artystów>Teraz
Będziesz musiał dodać wybór utworu> Ostatnią opcją jest wybranie opcji filtra> Po zakończeniu otrzymasz zaktualizowane radio przy użyciu nowego układu> Twoja lista odtwarzania lub stacja radiowa zostanie nazwana po artystach lub funkcjach listy odtwarzania> Po wykonaniu wszystkich kroków możesz zapisać radio, naciskając przycisk Dodaj do biblioteki.

Czym jest stacja niestandardowa w YouTube Music?