Jak zmienić mój numer Marco Polo??

Odpowiedź

1. Aby zmienić swój numer Marco Polo.
  2. Musisz otworzyć aplikację Marco Polo i przejść do Ustawień.
  3. Stamtąd przewiń w dół i wybierz opcję Zmień numer.
  4. Wpisz swój nowy numer i naciśnij przycisk Zapisz.

Jak mogę zmienić swój numer Marco Polo??

Aplikacja Marco Polo – wideo instrukcja obsługi wiadomości wideo

Jak mogę zmienić swój numer??

Jeśli chcesz zmienić swój numer, możesz przenieść numer do nowego operatora lub uzyskać nowy numer od nowego operatora. Jeśli przeniesiesz swój numer, stary numer zostanie anulowany, a Ty otrzymasz nowy numer. Jeśli otrzymasz nowy numer, Twój stary numer będzie nadal aktywny, ale nie będziesz mógł go używać do połączeń telefonicznych lub wysyłania SMS-ów.

Jak zalogować się do Marco Polo bez numeru telefonu??

Nie możesz zalogować się do Marco Polo bez numeru telefonu.

Jak mogę uzyskać dostęp do mojego starego konta Marco Polo??

Aby uzyskać dostęp do starego konta Marco Polo, należy podać adres e-mail i hasło, które zostały użyte podczas tworzenia konta. Jeśli zapomniałeś swojego hasła, możesz je zresetować klikając na „Zapomniałem hasła”?” na stronie logowania.

Czy Marco Polo pokazuje Twój numer telefonu??

Nie, Marco Polo nie pokazuje Twojego numeru telefonu.

Co się stanie, gdy zmienisz swój numer??

Jeśli zmienisz swój numer, stary numer zostanie odłączony, a wszelkie połączenia lub wiadomości przychodzące na ten numer nie będą odbierane. Twój nowy numer zostanie aktywowany, a wszystkie połączenia i wiadomości na stary numer będą przekierowywane na nowy numer.

Czy zmiana numeru jest bezpłatna??

Tak, zmiana numeru jest bezpłatna. Możesz zadzwonić do swojego dostawcy usług lub skorzystać z Internetu, aby dokonać zmiany.

Jak zalogować się do Marco Polo, podając nowy numer??

Aby zalogować się do Marco Polo z nowym numerem, otwórz aplikację i dotknij trzech kresek w lewym górnym rogu. Stuknij w „Ustawienia”, a następnie w „Profil.” W zakładce „Numer telefonu”, stuknij „Dodaj nowy numer.” Wprowadź swój nowy numer i stuknij „Weryfikuj”.

Jak mogę usunąć moje konto Marco Polo??

Aby usunąć swoje konto Marco Polo, wyślij nam wiadomość e-mail na adres mailowy z dopiskiem „Usuń konto” w temacie. Rozpatrzymy Twoją prośbę tak szybko, jak to możliwe.

Czy Marco Polo działa na tabletach??

Tak, Marco Polo działa na tabletach. Aplikacja została zaprojektowana do użytku na urządzeniach z systemem Android i iOS, więc powinna działać dobrze na większości tabletów.

Czy możesz sprawdzić, czy ktoś oglądał Twoje Marco Polo??

Tak, możesz zobaczyć, kto oglądał Twoje wideo na Marco Polo. Aby wyświetlić listę osób, które obejrzały Twój film, otwórz aplikację i wybierz zakładkę „Moje filmy”. Pod każdym z Twoich filmów zobaczysz listę widzów i czas, od kiedy zaczęli oglądać.

Czy można cofnąć wysłanie Marco Polo??

Tak, możesz zrezygnować z wysłania Marco Polo. Odbiorca zobaczy wiadomość jako „wysłaną”, ale nie zostanie ona dostarczona.

Co się stanie, gdy usuniesz Marco Polo??

Po usunięciu Marco Polo, aplikacja poprosi Cię o potwierdzenie swojej decyzji. Jeśli wybierzesz opcję usunięcia konta, wszystkie wiadomości, kontakty i grupy zostaną trwale usunięte.

Jak długo działają filmy Marco Polo?

Filmy Marco Polo trwają około 10 minut.

Czy istnieje inna aplikacja podobna do Marco Polo??

Istnieje kilka aplikacji, które oferują podobne wrażenia jak Marco Polo, ale żadna z nich nie jest tak popularna. Niektóre z tych aplikacji to Houseparty, Zoom i Google Hangouts.

Jak odzyskać usunięte Marco Polo?

Nie ma gwarantowanego sposobu na odzyskanie usuniętych wiadomości z Marco Polo, ale niektóre metody mogą okazać się skuteczne. Jeśli wiadomości zostały usunięte z urządzenia, spróbuj przywrócić urządzenie do poprzedniej kopii zapasowej. Jeśli wiadomości zostały usunięte z Twojego konta, być może uda Ci się je przywrócić dzięki zarchiwizowanej rozmowie.