Jak uzyskać niestandardowe kolory Twittera: Ulepsz swój profil na Twitterze w 2023 roku

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak niektórzy ludzie mają fajne i unikalne kolory na swoich profilach na Twitterze?? Czy chcesz się dowiedzieć Jak uzyskać niestandardowe kolory Twittera dla własnego profilu? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu!

W tym wpisie na blogu pokażę ci, jak uzyskać niestandardowe kolory Twittera w kilku prostych krokach. Subskrypcja Twitter Blue nie jest wymagana, aby to zrobić, ponieważ jest ona potrzebna do dostosowania nawigacji na Twitterze. Dowiesz się, jak zmienić kolor tła, kolor tekstu, kolor linku, a nawet kolor akcentu swojego profilu. Odkryjesz także kilka wskazówek i sztuczek, aby Twoje kolory wyglądały niesamowicie.

Jeśli więc jesteś gotowy, aby urozmaicić swój profil na Twitterze za pomocą niestandardowych kolorów, czytaj dalej i postępuj zgodnie z instrukcjami. Oto kompletny przewodnik po tym, jak uzyskać niestandardowe kolory Twittera i wyróżnić swój profil!

Jak uzyskać niestandardowe kolory na Twitterze?

Jak uzyskać niestandardowe kolory Twittera

Twitter oferuje kilka fajnych opcji dostosowywania profilu. Możesz zmienić motyw tła i kolor tekstu w nazwach użytkowników, oknach tworzenia tweetów i tak dalej. Jest to oficjalny sposób na wyróżnienie swojego profilu i jest to bardzo łatwe do zrobienia. Ale zgadnij co?

Istnieje jeszcze jeden sposób na uzyskanie jeszcze większej kreatywności i elastyczności w zakresie kolorów, a polega on na użyciu rozszerzenia Chrome. Dzięki temu możesz zmienić dowolny kolor na dowolnym elemencie swojego profilu, a nawet tworzyć własne motywy. Zanurzmy się więc w obu metodach w następnych sekcjach i dowiedzmy się, jak uzyskać niestandardowe kolory Twittera.

Jak uzyskać niestandardowe kolory Twittera przy użyciu oficjalnych ustawień?

Jeśli chcesz zmienić kolory Twittera przy użyciu oficjalnych ustawień, musisz użyć internetowej wersji Twittera. Ta metoda nie będzie działać w aplikacji mobilnej ani komputerowej. Oto jak uzyskać niestandardowe kolory Twittera przy użyciu oficjalnych ustawień:

Krok 01: Otwarty Twitter w przeglądarce internetowej i zalogować się na swoje konto.

Krok 02: Od menu paska bocznego, kliknij Więcej.

Krok 03: Teraz kliknij Wyświetlacz pod Ustawienia i wsparcie.

Krok 04: Wybierz swój kolor czcionki i motyw tła. Masz do wyboru sześć odjazdowych opcji: niebieski, żółty, pomarańczowy, fioletowy, magenta i zielony.

Krok 05: Naciśnij Gotowe aby zapisać zmiany i cieszyć się nowymi kolorami Twittera.

Jak uzyskać niestandardowe kolory Twittera za pomocą rozszerzenia Chrome?

Jeśli znudziły Ci się podstawowe kolory Twittera, możesz zmienić je na dowolne za pomocą przeglądarki internetowej Chrome i rozszerzenie Twitter Custom Color. To rozszerzenie zapewnia dostęp do ponad 6 milionów kolorów, dzięki czemu możesz naprawdę dostosować swoją stronę na Twitterze do własnych potrzeb. Oto jak uzyskać niestandardowe kolory Twittera za pomocą rozszerzenia Twitter Custom Color:

Krok 01: Odwiedź stronę Chrome Web Store i wpisz Niestandardowy kolor Twittera w polu wyszukiwania. Kliknij tutaj bezpośrednio, aby uzyskać rozszerzenie Twitter Custom Color.

Krok 02: Kliknij przycisk Dodaj do Chrome przycisk obok nazwy rozszerzenia.

Krok 03: Kliknij na Dodaj rozszerzenie aby potwierdzić instalację.

Krok 04: Otwórz Twitter w nowej karcie lub odświeżyć istniejącą.

Krok 05: Kliknij ikona rozszerzenia na pasku narzędzi Chrome. Wygląda jak ptak na Twitterze.

Krok 06: Kliknij na selektor kolorów i wybierz kolor, którego chcesz użyć.

Jeśli nie widzisz nowego koloru, po prostu odśwież, aby zmiany zostały zastosowane.

Zawijanie

W ten sposób możesz uzyskać niestandardowe kolory Twittera dla swojego profilu. Możesz użyć oficjalnych ustawień lub rozszerzenia Chrome, aby zmienić tło, tekst, link i kolory akcentów. Możesz także tworzyć własne motywy i udostępniać je innym. Baw się dobrze eksperymentując z różnymi kolorami i spraw, aby Twój profil na Twitterze był bardziej kolorowy i wyjątkowy. Dzięki za przeczytanie i nie zapomnij podzielić się tym postem ze znajomymi!