Wyzwania BeReal Clone Candid przetestowane przez Instagram

Aby opracować lepszy interfejs użytkownika, platformy mediów społecznościowych stale się rozwijają i testują swoje nowe funkcje co drugi dzień. Nowe funkcje przechodzą odpowiedni proces testowania, zanim zostaną uruchomione na platformie dla użytkowników. Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się o ostatnich wiadomościach o BeReal Clone Candid Challenges przetestowane przez Instagram, przewijaj dalej!

Szczerze mówiąc, komu nie podoba się pomysł nowych funkcji uruchomionych na ich ulubionej platformie mediów społecznościowych? Ale dopiero po ich uruchomieniu funkcje są albo lubiane, albo od razu odrzucane przez odbiorców.

Nowy klon BeReal, który jest testowany przez Instagram, to nowa funkcja testowania zdjęć. Funkcja zachęca użytkowników do udostępniania co najmniej jednego selfie na platformie każdego dnia. Aby dowiedzieć się więcej BeReal Clone Candid Challenges przetestowany przez Instagram, zostań ze mną!

BeReal Clone Candid Challenges testowane przez Instagram

#Instagram pracuje nad IG Candid Challenges, funkcją zainspirowaną przez IG Candid @BeReal_App ��

ℹ️ Dodaj IG Candid innych osób do swojego zasobnika historii. I codziennie o innej porze otrzymywać powiadomienie, aby zrobić i udostępnić zdjęcie w 2 minuty. zdjęcie.twitter.com/caTCgUPtEV

— Alessandro Paluzzi (@alex193a) 22 sierpnia 2022 r

Instagram potwierdził, że testuje funkcję klonowania BeReal na swojej platformie. BeReal wywodzi się z aplikacji o nazwie Be Real, która zachęca użytkowników do udostępniania selfie w dowolnym momencie dnia.

Wiadomość została potwierdzona przez badacza aplikacji Alessandro Paluzzi. Potwierdził tę wiadomość w tweecie.

Ideą funkcji testowania zdjęć jest użycie trybu podwójnego aparatu i łączenie losowych zdjęć. Zrobiona migawka jest autentyczna i dlatego nazywa się BeReal.

Co to jest aplikacja BeReal??

BeReal Clone Candid Challenges testowany przez Instagram

BeReal to popularna platforma mediów społecznościowych, która została uruchomiona w 2019 r. Aplikacja jest przeznaczona dla pokolenia Z i została pobrana 28 milionów razy.

Z aktywnymi miesięcznymi użytkownikami 21.6 milionów, Popularność BeReal rośnie. Platforma zachęca do udostępniania zdjęcia z przedniego i tylnego aparatu raz dziennie.

Cóż, nie po raz pierwszy Instagram próbuje swoich sił z funkcjami innych, został wezwany do wypchnięcia swojej funkcji Reels i uczynienia Instagrama podobnym do TikTok.

Internet reaguje na Instagram naśladujący aplikację BeReal

BeReal wciągnie ludzi gorzej niż Instagram

— Becca (@becca_jean05) 22 sierpnia 2022 r

Ile osób zamknęło Instagram w pokoju, dopóki nie znajdą sposobu na kradzież BeReal?

— Tomas (@hoppyhopp_) 23 sierpnia 2022

To tylko czas, zanim Instagram stworzy funkcję BeReal. Oni naprawdę są kolonizatorami mediów społecznościowych..

— MB �� (@_matty_b_) 22 sierpnia 2022 r

Każdego dnia czuję się coraz silniejszy, rezygnując z Instagrama i Twittera i mając BeReal jako moje jedyne media społecznościowe ��

— Karen Hua (@K_Hua) 20 sierpnia 2022 r

BeReal ma swój moment w słońcu.

-#1 w sklepie z aplikacjami
-Świętowany jako zabójca Instagrama

Ale widzieliśmy to już wcześniej i to nie potrwa długo. fot.twitter.com/O1oarHBziG

— Brendan Gahan (@brendangahan) 15 sierpnia 2022 r

Zakończenie

Instagram testuje nową funkcję zdjęć BeReal dla swojej platformy. Funkcja zachęci użytkowników do udostępniania co najmniej jednego selfie na platformie każdego dnia. Aby wiedzieć o, BeReal Clone Candid Wyzwania testowane przez Instagram, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi!

Często zadawane pytania

Co to jest aplikacja BeReal?

Aplikacja BeReal to rozwijająca się platforma mediów społecznościowych. Platforma zachęca do udostępniania zdjęcia z przedniego i tylnego aparatu raz dziennie.

Czy testowanie klonu BeReal na Instagramie jest dostępne dla wszystkich??

Nie. Funkcja jest obecnie testowana i nie jest obecnie dostępna dla użytkowników.

Czy Instagramerzy są zadowoleni z nowej funkcji??

Funkcja spotyka się z mieszanymi reakcjami. Wiele osób uważa, że deweloperzy testują funkcję zdjęć ze względu na krytykę, z jaką spotkał się Instagram w związku z promowaniem formatu wideo.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka