Jak zmienić wiek na TikTok? Napraw niedokładną datę urodzenia RN!

TikTok wymaga utworzenia konta użytkownika, aby móc korzystać z aplikacji. Jeśli popełniłeś błąd podczas wypełniania danych swojego profilu, możesz je zmienić. Wraz z wprowadzeniem nowej funkcji, TikTok ustala dzienny limit 60-minutowego czasu na ekranie poniżej 18 roku życia. Tak więc, jeśli chcesz spędzić więcej czasu w aplikacji, powiem ci Jak zmienić wiek w aplikacji TikTok w kilku prostych krokach.

TikTok jest znany ze swoich aktualizacji i funkcji. Cóż, jaki jest sens wkładania tyle serca i duszy w naszą zawartość TikTok, gdy nasz zasięg dosłownie spada z powodu drobnych błędów, takich jak umieszczenie niedokładnej daty urodzenia lub jakiejkolwiek innej??

Wracając do zamieszania. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, czy możesz zmienić wiek TikTok i jak zmienić wiek na TikTok w kilku prostych krokach. Poniżej znajduje się przewodnik po tym, jak zaktualizować swój wiek w aplikacji. Sprawdź, jak zgłosić ten sam problem.

Jak zmienić wiek na TikTok bez usuwania konta?

Jak zmienić wiek na TikTok w 9 krokach?

Jeśli wprowadziłeś nieprawidłowy wiek na TikTok, zawsze możesz zmienić swój wiek na TikTok, kontaktując się z zespołem obsługi klienta.

Oto jak zmienić wiek na TikTok:

1. Otwórz TikTok na urządzeniu.
  2. Kliknij ikonę swojego ikonę profilu w prawym dolnym rogu ekranu.
  3. Stuknij ikonę ikona trzech poziomych linii w prawym górnym rogu ekranu > przejdziesz do sekcji Ustawienia i prywatność strona.
  4. Następnie przewiń stronę i znajdź opcję Wsparcie.
  5. W opcji Wsparcie kliknij Zgłoś problem opcja.
  6. Stuknij w Konto i profil > Edycja profilu > Inne.
  7. Następnie dotknij opcji Potrzebuję więcej pomocy?
  8. Zostaniesz przeniesiony na stronę, na której możesz wpisać swoją prośbę. Zgłoś swój problem nieprawidłowego wieku i wpisać swój właściwy wiek. Musisz również dołączyć swój dowód tożsamości, aby potwierdzić, że masz powyżej 16 lat. W przeciwnym razie Twoja prośba nie zostanie dobrze rozpatrzona przez TikTok.
  9. Ostatnio, czekać dla odpowiedzi z TikTok.

Jak zmienić datę urodzin na TikTok?

Od 2021 roku ustawienia prywatności na TikTok są dość rygorystyczne. Wszystkie konta w wieku poniżej 16 lat są prywatne i nie mogą zmienić daty urodzenia w aplikacji po ustawieniu wieku. Ale tutaj dowiesz się, jak zmienić datę urodzenia na TikTok.

Czy można zmienić wiek na TikTok??

Jak zmienić wiek na TikTok w 9 krokach?

W 2021 roku TikTok ograniczył swoje ustawienia prywatności i zmienił wszystkie konta użytkowników na prywatne. Aby utrzymać takie narzucenie, zakończyli możliwość zmiany wieku w aplikacji.

Jeśli jednak zmiana daty urodzenia jest pilna z Twojej strony, zawsze możesz skontaktować się z zespołem wsparcia TikTok w tym samym celu.

?

Co się stanie, jeśli skłamiesz na temat swojego wieku na TikTok??

Jeśli kłamiesz na temat swojego wieku na TikTok, nie możesz bezpośrednio zmienić wieku TikTok w aplikacji. W tym celu należy skontaktować się z obsługą klienta i zgłosić problem, jak wspomniano w powyższych krokach.

Zobacz, jak zmienić wiek na TikTok

Chodziło o to, jak zmienić wiek na TikTok. Zapoznaj się z powyższym przewodnikiem i dowiedz się, jak możesz zgłosić swój problem w kilku prostych krokach.

strona jest otwartą przestrzenią. Zgłoś się, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Dlaczego TikTok zmienił Twoje konto na prywatne??

TikTok zmienił Twoje konto na prywatne, ponieważ zgodnie z polityką TikTok nie masz ukończonych 16 lat, aby mieć konto publiczne.

Dlaczego nie możesz zmienić swojego wieku na TikTok??

TikTok zaktualizował swoją politykę i użytkownicy nie mogą już zmieniać swojego wieku na TikTok.

Jak zgłosić prośbę o zmianę wieku na TikTok?

Tutaj możesz zgłosić prośbę o zmianę wieku na TikTok:
1. Otwórz TikTok na urządzeniu.
2. Kliknij przycisk ikona profilu w prawym dolnym rogu ekranu.
3. Stuknij w ikonę ikonę trzech poziomych linii w prawym górnym rogu ekranu > przejdziesz do sekcji Ustawienia i prywatność strona.
4. Następnie przewiń stronę i znajdź opcję Wsparcie.
5. W opcji Wsparcie kliknij Zgłoś problem opcja.
6. Stuknij w Konto i profil > Edycja profilu > Inne.
7. Następnie dotknij opcji Potrzebujesz więcej pomocy?
8. Zostaniesz przeniesiony na stronę, na której możesz wpisać swoją prośbę. Zgłoś problem nieprawidłowego wieku i wprowadź prawidłowy wiek. Musisz również dołączyć swój dowód tożsamości, aby potwierdzić, że masz powyżej 16 lat. W przeciwnym razie Twoja prośba nie zostanie dobrze rozpatrzona przez TikTok.
9. Wreszcie, czekać aby uzyskać odpowiedź od TikTok.

Jak potwierdzić swój wiek na TikTok?

1. Otwórz TikTok na swoim urządzeniu.
2. Kliknij ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu ekranu.
3. Stuknij ikonę trzech poziomych linii w prawym górnym rogu ekranu > przejdziesz do strony Ustawienia i prywatność.
4. Następnie przewiń stronę i znajdź opcję Wsparcie.
5. W opcji Wsparcie kliknij opcję Zgłoś problem.
6. Stuknij w Konto i profil > Edycja profilu > Inne.
7. Następnie dotknij opcji Potrzebujesz więcej pomocy?
8. Zostaniesz przeniesiony na stronę, na której możesz wpisać swoją prośbę. Zgłoś problem z nieprawidłowym wiekiem i wprowadź prawidłowy wiek