Jak zrobić dziurę w filtrze podłogowym na TikTok? (2023)

Trendy TikTok są znane ze swojej oryginalności, a trendy zmieniają się co drugi dzień. Tak więc, mimo że są tymczasowe, trendy TikTok odgrywają rolę w dzisiejszym świecie popkultury. Być może uczestniczyłeś już w wirusowym teście osobowości Nany, ale teraz nadszedł czas na nowy trend: “Hole in the Floor” na TikTok. Więc, tutaj ci powiem Jak zrobić filtr dziury w podłodze na TikTok?.

Trend &#8216 „Hole in the Floor’ zyskuje ogromną popularność w mediach społecznościowych. TikTokerzy używali już różnych popularnych filtrów, takich jak filtr zamiany płci, aby wstrząsnąć swoimi treściami, filtr włosów blond, a teraz są podekscytowani możliwością korzystania z wirusowego filtra „Hole in the Floor” na TikTok.’

Zacznijmy więc i dowiedzmy się, jak zrobić filtr Hole in the Floor na TikTok. Przewijaj dalej i weź udział w wirusowym trendzie już teraz!

Jak zrobić filtr dziury w podłodze na TikTok??

Jak zrobić filtr dziury w podłodze na TikTok? (2023)

Jeśli szukasz sposobów, aby stać się wirusowym na TikTok, możesz skorzystać z popularnych filtrów na TikTok. Na przykład użycie filtra Old Face, aby uzyskać efektowny wygląd, taki jak filtr Bold Glamour, pomaga uzyskać więcej wyświetleń na TikTok. Więc, na co czekasz?? Zobaczmy, jak zrobić dziurę w filtrze Hole in the Floor na TikTok-

1. Otwórz wideo TikTok aplikacja.
  2. Naciśnij ikonę Ikona wyszukiwania w prawym górnym rogu ekranu.
  3. Enter Dziura w podłodze.’
  4. Dotknij dowolnego z filmów które użyły filtra ‘Dziura w podłodze&#8217.
  5. Stuknij w pomarańczowe pole Dziura w podłodze, ’ kliknij Użyj tego efektu, i gotowe!

Co to jest filtr dziury w podłodze na TikTok??

Jak zrobić dziurę w filtrze podłogowym na TikTok? (2023)

Filtr fali wirusowej &#8216 „Hole in the Floor’ to tylko iluzja ‘dziury w podłodze’ przed tobą i możesz poczuć, że chcesz przejść lub wskoczyć do niej. Jednak po wpadnięciu do dziury wydaje się, że spadasz z nieba, a ziemia zbliża się coraz bardziej po użyciu tego filtra.

Czy to nie niesamowite?? Spójrz teraz na swoje otoczenie z lotu ptaka i pozwól ludziom oszaleć na Twoim TikTok.

Obejrzyj Jak zrobić dziurę w podłodze z filtrem na TikTok

Zakończenie

Tak więc, to wszystko o tym, jak zrobić filtr Hole in the Floor na TikTok. Użyj tego filtra i zdobądź mnóstwo polubień i komentarzy. TikTok jest znany ze swoich trendów i aktualizacji, więc udział w wirusowej sensacji pomoże ci stać się wirusowym na stronie For You. Podziel się tym artykułem ze znajomymi i powiedz im, jak zrobić filtr Hole in the Floor na TikTok. Odwiedzaj stronę, aby zobaczyć wszystkie trendy!