Post jest przetwarzany na TikTok: 5 szybkich rozwiązań!

Jedną z najgorszych rzeczy, jakie mogą przytrafić się aktywnemu użytkownikowi TikTok, jest znalezienie się w pętli „Wideo jest przetwarzane”.Problem pojawia się, gdy użytkownik próbuje przesłać film z TikTok. Usterka sprawiła, że użytkownicy są sfrustrowani i wyrażają swoją frustrację na innych platformach mediów społecznościowych. Ale nie musisz się martwić. W tym artykule powiem ci, dlaczego ‘Post jest przetwarzany’ na TikTok występuje i Jak naprawić przetwarzanie postów na TikTok.

Błąd ‘post jest przetwarzany’ na TikTok występuje, gdy wideo jest przesyłane, po czym przechodzi do przeglądu przez około 30 minut. Po przejrzeniu utknął na etapie „Przetwarzanie wideo”. Tak więc, bez dalszych ceregieli, dowiedzmy się, jak naprawić błąd ‘post jest przetwarzany&#8217 w TikTok.

Jak naprawić ‘Post jest przetwarzany’ na TikTok?

„Post jest przetwarzany” jest zasadniczo błędem przesyłania na TikTok i spowodował irytację użytkowników TikTok na całym świecie. W poniższym przewodniku powiem ci szybkie poprawki, które rozwiążą twój problem na TikTok.

Metoda 1: Napraw ‘ Post jest przetwarzany’ na TikTok poprzez wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji TikTok

Post jest przetwarzany na TikTok

Musisz wyczyścić pamięć podręczną, aby rozwiązać błąd przesyłania aplikacji TikTok. Wyczyszczenie pamięci podręcznej jest pomocne, ponieważ usuwa wszelkie oprogramowanie, które uniemożliwia korzystanie z platformy. Aby wyczyścić pamięć podręczną aplikacji TikTok, należy wykonać następujące czynności.

 1. Przejdź do ustawienia urządzenia.
 2. W sekcja aplikacji, dotknij TikTok Aplikacja.
 3. Kliknij wyczyść pamięć podręczną.
 4. Po Czyszczenie pamięci podręcznej, sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Metoda 2: Napraw ‘Post jest przetwarzany na TikTok’ przez Sprawdzanie stabilnego połączenia internetowego

Post jest przetwarzany na TikTok

Jeśli masz do czynienia z tym problemem, może to być spowodowane niestabilnym połączeniem internetowym. Upewnij się, że jesteś podłączony do stabilnego i dobrego połączenia internetowego. Spróbuj przełączyć się z Wi-Fi na komórkową transmisję danych lub odwrotnie i sprawdź, czy rozwiązuje to problem.

Metoda 3: Napraw ‘Post jest przetwarzany’ na TikTok przez Ponowne uruchomienie urządzenia

Post jest przetwarzany na TikTok

Większość tymczasowych usterek TikTok można rozwiązać po ponownym uruchomieniu urządzenia. Zamknij na siłę aplikację TikTok i uruchom ponownie urządzenie. Po ponownym uruchomieniu urządzenia przejdź do aplikacji TikTok, spróbuj przesłać film i sprawdź, czy rozwiązało to problem. Jeśli nie, wypróbuj inne poprawki w artykule.

Metoda 4: Napraw ‘Post jest przetwarzany’ na TikTok, sprawdzając, czy Twój film narusza zasady społeczności

Post jest przetwarzany na TikTok

TikTok może przeglądać Twój film, a jeśli naruszył on zasady, możesz napotkać usterkę ‘ post jest przetwarzany.Upewnij się, że film, który chcesz przesłać, jest zgodny z wytycznymi TikTok. Ograniczenie przesyłania treści na TikTok zwykle ma miejsce w przypadku naruszenia takich zasad.

Metoda 5: Napraw ‘Post jest przetwarzany’ na TikTok zgłaszając problem do zespołu wsparcia TikTok

Post jest przetwarzany na TikTok

Jeśli żadna z poprawek nie działa, należy zgłosić problem do zespołu wsparcia TikTok. Aby zgłosić problem do zespołu wsparcia TikTok, należy wykonać następujące kroki.

 1. Uruchomienie TikTok na urządzeniu.
 2. Stuknij w ikona profilu w prawym dolnym rogu ekranu, a zostaniesz przekierowany na stronę swojego profilu.
 3. W prawym górnym rogu strony profilu dotknij trzech poziomych linii i wybierz ustawienia i prywatność.
 4. W ustawieniach i opcji prywatności dotknij Zgłoś problem.
 5. Wybierz odpowiednie kategorie w sekcji Zgłoś problem, a następnie wybierz „Potrzebuję więcej pomocy?”
 6. Wyjaśnij swój problem dotyczący usterki przetwarzania postów, a następnie dotknij Raport.

Po przesłaniu zgłoszenia TikTok skontaktuje się z Tobą w ciągu 1-3 dni roboczych i rozwiąże Twój problem. Zespół wsparcia TikTok jest również aktywny na Twitterze, więc możesz skontaktować się z nimi również na Twitterze i wyjaśnić swój problem. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności.

 1. Przejdź do Twitter na swoim urządzeniu.
 2. Stuknij w Tworzenie tweeta. W tweecie wyjaśnij swój problem dotyczący komunikatu o błędzie, a następnie oznacz go tagiem @TikTokSupport.
 3. Opublikuj tweet i poczekaj, aż zespół skontaktuje się z Tobą.

Przyczyny komunikatu o błędzie „Post jest przetwarzany” na TikTok

Post jest przetwarzany na TikTok

TikTok to krótka aplikacja wideo, a brak możliwości przesłania filmu na TikTok jest dość frustrujący, zwłaszcza jeśli film jest ważny. Najczęstszym powodem, dla którego ‘post jest przetwarzany’ błąd występuje na TikTok jest:

 1. Twój film naruszył wytyczne społeczności TikTok.
 2. Nadmierna pamięć podręczna.
 3. Niestabilne połączenie internetowe.

Zobacz, jak naprawić przetwarzanie postów na TikTok

Podsumowanie

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Aktualizacje TikTok sprawiają, że platforma wyróżnia się na tle konkurencji. Ale usterki na TikTok mogą powodować ogromną irytację. Aby dowiedzieć się, dlaczego post jest przetwarzany na TikTok i Jak naprawić przetwarzanie postów na TikTok, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi. Więcej trendów można znaleźć na stronie.

Często zadawane pytania

Jak naprawić ‘Post jest przetwarzany’ na TikTok?

1. Sprawdzając stabilność połączenia internetowego.
2. Przez ponowne uruchomienie urządzenia.
3. Czyszcząc pamięć podręczną.

Co to jest błąd przetwarzania postu na TikTok??

‘ Post is being processed’ to błąd przesyłania na TikTok, który nie pozwala użytkownikowi na przesłanie filmu na platformę.

Dlaczego post jest przetwarzany błąd na TikTok wystąpić?

Najczęstszym powodem, dla którego ‘post jest przetwarzany’ błąd na TikTok występuje, jest to, że mogłeś naruszyć wytyczne społeczności TikTok.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka