Aktualizacja Snapchata na lipiec: Dowiedz się o najnowszych aktualizacjach!

Snapchat to znana platforma komunikatorów internetowych, która znalazła swoich głównych odbiorców wśród pokolenia Z. Co kilka tygodni pojawia się nowa aktualizacja na Snapchacie, a nadążanie za tymi aktualizacjami może być nieco przytłaczające, ale nie musisz się martwić, jestem tutaj, aby pomóc. Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się o lipcowej aktualizacji Snapchata, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule opowiem o, Aktualizacja Snapchata na lipiec.

W najnowszych wydarzeniach związanych ze Snapchatem platforma świętuje rok z 4 milionami użytkowników na Snapchacie+. Poza tym, ku uciesze użytkowników, Snap jest gotowy do wprowadzenia nowego modelu dyfuzji tekstu na obraz dla generatywnej sztucznej inteligencji, który może przynieść korzyści chatbotowi My AI.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się o lipcowej aktualizacji Snapchata i wszystkim o najnowszych funkcjach.

Co to jest aktualizacja Snapchata na lipiec 2023 roku??

Ponieważ lipiec jest miesiącem świętowania dla Snapchata, nie ma większych zmian na Snapchacie z lipcową aktualizacją, ale możesz korzystać ze starych funkcji w ulepszony i wolny od błędów sposób. Więc po co czekać, wskoczmy i dowiedzmy się o nowościach ze Snapchata.

W tym artykule zanurzymy się i dowiemy się o najnowszych funkcjach, które zostaną włączone do najnowszej aktualizacji Snapchata. Omówimy te funkcje jedna po drugiej.

1. Snapchat+: Świętujemy 1 rok z 4 milionami subskrybentów

Aktualizacja Snapchata na lipiec

Dokładnie rok temu Snapchat wprowadził ekskluzywną usługę członkostwa o nazwie Snapchat Plus. Snapchat Plus oferuje swoim użytkownikom ekskluzywne, eksperymentalne i przedpremierowe funkcje. Po upływie roku Snapchat świętuje 4 miliony subskrybentów na całym świecie.

Według strony internetowej Snap, obecnie subskrybenci mają dostęp do ponad 20 funkcji, w tym niestandardowych motywów aplikacji, unikalnych ikon aplikacji i możliwości przypinania BFF nr 1. Platforma wkrótce wzbogaci się o nowe funkcje, w tym:

  1. Ekspresyjne wiadomości na czacie.
  2. Niestandardowe kolory czatu.

2. Snapchat świętuje 100 lat opowiadania historii przez Disneya

Snapchat i Disney nawiązują przełomową współpracę. Współpraca ta ilustruje, w jaki sposób rozszerzona rzeczywistość może poprawić opowiadanie historii i ożywić legendarne postacie i opowieści w ramach obchodów Disney100.

Dzięki nowej współpracy możesz podróżować w kosmos z Strażnicy Galaktyki, poznaj bohaterów najnowszego filmu Pixara Elemental, podróż do oceanów Pandory inspirowana przez Avatar: The Way of Water, wyjść z nadprzestrzeni na pustynnej planecie z Mandalorianin, i odkryj, jak spełniane są życzenia w nadchodzącym filmie Disneya Życzenie.

Według Jessiki Intihar, SVP ds. marketingu cyfrowego, Walt Disney Studios, „Ponieważ Disney świętuje 100-lecie, jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą ze Snapem, aby ożywić to wciągające i innowacyjne doświadczenie na Cannes Lions” Jessica dodała również, Najnowocześniejsza technologia Snapchata nadal otwiera nowe sposoby doświadczania i angażowania się w nasze historie.”

3. Wgląd w moją sztuczną inteligencję

Od czasu uruchomienia chatbota My AI na Snapchacie, chatbot stał się ogromnym hitem wśród użytkowników. Teraz Snap ujawnił, że w ciągu 2 miesięcy od premiery ponad 150 milionów osób wysłało ponad 10 miliardów wiadomości do My AI, czyniąc My AI jednym z największych dostępnych obecnie chatbotów konsumenckich. 

Snapchat dostarczył również szczegółowych informacji na temat tego, jakie rozmowy użytkownicy prowadzą z wirusowym chatbotem. Według strony internetowej Snap:

  • Prawie 6 milionów rozmów z prośbą o inspiracje artystyczne i projektowe
  • Prawie 2 miliony rozmowy szukające wskazówek na temat planowania przyjęcia urodzinowego, ślubu, ukończenia szkoły lub baby shower
  • W przybliżeniu 4 miliony rozmowy szukające wskazówek na temat gry na gitarze i pisania piosenek.

Podsumowanie

Snapchat jest znany z przyjaznych dla użytkownika aktualizacji i świetnego interfejsu użytkownika. Snapchat dość często aktualizuje swoją platformę, aby nadążyć za potrzebami młodszego pokolenia. Aby dowiedzieć się o nowej aktualizacji Snapchata i Aktualizacja Snapchata na lipiec, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi.

Aby uzyskać więcej popularnych informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedzaj witrynę! W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Co to jest aktualizacja Snapchata na lipiec 2023 r?

W lipcu Snapchat świętuje 1 rok z 4 milionami subskrybentów i świętuje 100 lat opowiadania historii od Disneya.

2. Jakie nowe funkcje zostaną wprowadzone na Snapchacie?+?

W niedalekiej przyszłości użytkownicy Snapchat Plus otrzymają takie funkcje, jak ekspresyjne wiadomości czatu i niestandardowe kolory czatu.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka