Co oznacza GYAT na TikTok | Nowy alarm slangowy!

TikTok to krótka platforma wideo znana z trendów i treści wirusowych. Pomimo bycia w wiadomościach z wielu złych powodów, TikTok znalazł swoje miejsce na dzisiejszej scenie popkultury. Każdy trend, który staje się dziś wirusowy na TikTok, szybko znajduje swoje miejsce na innych platformach mediów społecznościowych. Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się, Co oznacza GYAT na TikTok?, zostań z nami!

Każdy dzień w internecie jest dniem nauki nowych rzeczy. Nowe slangi pojawiają się co drugi dzień, trendy są zastępowane i pojawiają się nowe kontrowersje. Czasami nadążanie za wszystkimi trendami w Internecie staje się przytłaczające. Ale nie martw się, mamy cię!

Wiedzieć, Co oznacza GYAT na TikTok?, czytaj dalej!

Co oznacza GYAT na TikTok??

Co oznacza GYAT na TikTok?

Termin GYAT to nowy slang, który staje się wirusowy na TikTok. Akronim GYAT oznacza „weź się w garść.

Jednak wiele iteracji terminu używanego na TikTok obejmuje ‘GYATT‘, ‘GYAAAT‘, ‘GYATT‘ i ‘GYAATT.Znaczenie terminów pozostaje takie samo.

GYAT, w słowniku miejskim, jest krótką formą cholera. Ludzie w Internecie zwykle używają tego terminu, aby docenić krągłe kształty ciała.

Pochodzenie terminu GYAT

Co oznacza GYAT na TikTok?

Termin GYAT jest często używany i spopularyzowany przez słynnego YouTubera i streamera Twitcha @YourRAGE.

Użytkownik @YourRAGE często używa tego terminu, gdy podczas transmisji pojawia się krągła kobieta (lub mężczyzna).

Wielu użytkowników TikTok twierdzi, że mężczyźni używają tego terminu, gdy widzą kobietę z dużym tyłem.

Termin GYAT został spopularyzowany w 2021 roku, ale na Twitterze funkcjonuje od 2009 roku. Termin ten zyskał niewielką popularność na Twitterze po tym, jak popularna piosenkarka Nicki Minaj opublikowała go na Twitterze w 2012 roku.

Owijanie w bawełnę

TikTok jest jedną z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych. Każdy trend, który dziś staje się wirusowy na TikTok, wkrótce znajdzie swoje miejsce na innych platformach mediów społecznościowych. Wiedzieć, Co oznacza GYAT na TikTok?, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi!

Co oznacza GYAT na TikTok??

Termin GYAT to nowy slang, który staje się wirusowy na TikTok. Akronim GYAT oznacza „weź się w garść”.”

Jak ludzie używają GYAT na TikTok??

Termin ten ma wiele iteracji na TikTok, w tym GYATTT’, ‘GYAAAT’, ‘GYATT’ i ‘GYAATT’.Jednak ludzie zwykle używają go, aby docenić krągłe ciało w Internecie.

Kto zapoczątkował termin GYAT w Internecie??

Termin GYAT ma swoje pochodzenie i popularność, ponieważ słynny YouTuber i streamer Twitch @YourRAGE używa go dość często.