Co oznacza Selener na TikTok: Poznaj jego pochodzenie & Użycie!

TikTok jest obecnie najbardziej popularną platformą mediów społecznościowych. Oprócz wirusowych trendów i wyzwań, TikTok dał początek nowym terminologiom i akronimom. Terminologia TikTok wkrótce staje się wirusowa na platformie i powoli wchłania się we współczesne rozmowy. Niedawno na TikTok pojawił się termin Selener, a użytkownicy są dość zdezorientowani. Jeśli jesteś wśród tych użytkowników, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci, Co oznacza Selener na TikTok.

Podczas gdy każdego dnia do TikTok dodawany jest nowy akronim, użytkownikom może być dość trudno nadążyć za ciągle zmieniającym się językiem platformy. Ale nie musisz się martwić, jestem tutaj, aby pomóc. Większość terminologii, na którą natkniesz się na TikTok, jest częścią współczesnej sceny popkulturowej i aby być na bieżąco, musisz znać te skróty i terminologie.

Widzieliśmy niezliczoną ilość razy, jak piosenki stają się wirusowe i zamieniają się w hashtagi na TikTok. Tak więc, bez zbędnych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, co oznacza Selener na TikTok i jego pochodzenie.

Co oznacza Selener na TikTok??

trzeba mieć oko na selener

— lissy �� (@lissyinmotion) 19 czerwca 2023 r

Termin Selener jest obecnie rozpowszechniany na TikTok, a jego wirusowość zaciekawiła użytkowników. TikTokerzy używają tego terminu w swoich hashtagach, podpisach TikTok i nie tylko.

Termin Selener, znany również jako „Gotta Keep An Eye Out For Selener”, ma swoje źródło w slangu i slangu, który pojawił się w piosence „Beauty And A Beat” Justina Biebera z udziałem Nicki Minaj.

Piosenka Beauty And A Beat została wydana w 2012 roku i obecnie staje się dość wirusowa i popularna na TikTok. W 2012 roku Justin i Selena byli parą, a słowa piosenki „Selener” pochodzą z rapu Nicki.

Termin ten stał się wirusowy, a dźwięk ma ponad 50 tysięcy postów poświęconych mu z tysiącami polubień.

Pochodzenie Selener na TikTok

Co oznacza Selener na TikTok?

Selener na TikTok w prostym języku odnosi się do Seleny Gomez i chociaż Selena wymawia swoje imię z “a”, a w piosence Nicki Minaj wymawia je tak, aby brzmiało jak Selener, dając w ten sposób początek terminowi Selener.

Piosenka Beauty And A Beat ukazała się ponad 10 lat temu, a teraz powróciła na TikTok, a użytkownicy TikTok tworzą filmy do tekstu o Selener.

Należy zauważyć, że nie jest to pierwszy raz, gdy piosenka Nicki Minaj stała się wirusowa, wcześniej widzieliśmy termin FFR robiący rundy na TikTok i dotyczy piosenki Super Freaky Girl.

Jak używać terminu Selener na TikTok?

Jak już wspomniałem, termin Selener jest używany przez użytkowników TikTok w ich podpisach, filmach i hashtagach. Aby użyć tekstu „Gotta keep an eye out for Selener in TikTok videos, musisz wykonać następujące kroki.

1. Uruchom filtr Aplikacja TikTok na swoim urządzeniu.
  2. Uderz w ikona plusa znajdujący się na dole, aby rozpocząć nowy film.
  3. Po lewej stronie ekranu, dotknij ikony efektów i wyszukaj Filtr Time Warp dotykając szkło powiększające.
  4. Zanurz się w filtrze Time Warp i wybierz plik Filtr Time Warp.
  5. Filtr Time Warp sprawia, że oczy użytkowników wyglądają tak, jakby patrzyli w zupełnie innych kierunkach, jakby naprawdę tak było „trzymając oko otwarte”.
  6. Tap that Przycisk nagrywania i stwórz swoje arcydzieło, a następnie dodaj tekst „Muszę uważać na Selener”
  7. Kiedy jesteś gotowy, uderz to ikona znacznika wyboru i edytuj wideo według własnego uznania i dodaj podpis wraz z hashtagami.
  8. W końcu stuknij post przycisk i voila, gotowe!

Należy zauważyć, że „Gotta keep an eye out for Selener” jest również używane w podpisach lub jako odpowiedź na komentarz mrugających ludzi. Możesz również użyć tego terminu w postach celebrytów, którzy mają jedno oko otwarte.

Tekst do rapu Nicki Minaj

Co oznacza Selener na TikTok

Piosenka Selener została wydana w 2012 roku i występują w niej Justin Bieber i Nicki Minaj. Piosenka rozgrywa się w parku wodnym wypełnionym tancerzami i muzyką. Tekst rapu Nicki Minaj&#8217 jest taki:

W czasie, linie atramentu
B***hes nie mogą dostać się na moje pochylenie
Światowe trasy koncertowe, to moje
Dziesięć małych liter na wielkim znaku
Justin Bieber
Wiesz, że uderzę w nich eterem
Buns out, weiner
Ale muszę mieć oko na Selener
Piękno, piękno i bestia
Piękno ze Wschodu
Piękne wyznania księdza
Bestia, piękność z ulicy, beat zginie
Za każdym razem, gdy Piękno na beat-eat
Body rock, oh (tak, tak)
I wanna feel your body rock (yea, let’s go, let’s go)

Wrapping Up

TikTok słynie z nieustannie zmieniających się trendów i wyzwań. Akronimy na TikTok mają konkretne znaczenie i wiele razy piosenki na TikTok są przekształcane w hashtagi. Aby wiedzieć, Co oznacza Selener na TikTok, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedź stronę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

1. Co oznacza Selener na TikTok??

2. Jak używać Selnera na TikTok?

Możesz użyć tekstu piosenki Beauty And A Beat w filmach TikTok osób korzystających z filtra Time Warp.

3. Czy Selenator i Selener to to samo??

Podczas gdy Selener pochodzi z piosenki, Selenator jest fandomem Seleny Gomez. Selener może być alternatywnym i zabawnym sposobem, w jaki fani Seleny Gomez odnoszą się do piosenkarki pop.