Jak korzystać z TikTok Promote? Rozwijaj swoją publiczność na platformie

TikTok jako platforma dała początek cyfrowym firmom nowej ery, a miliony użytkowników na całym świecie mogą zarabiać na swoich treściach. Aby Twoje treści docierały do szerszej publiczności, musisz mieć taki zasięg na platformie. Na TikTok dostępna jest funkcja promocyjna, która może pomóc użytkownikowi zwiększyć liczbę organicznych filmów, zyskując większą oglądalność. Im większa oglądalność, tym bardziej Twoje treści są promowane na platformie. W tym artykule powiem ci, Jak korzystać z promocji TikTok.

Pojawiło się wiele pytań dotyczących funkcji promocyjnej TikTok i tego, w jaki sposób twórca może korzystać z tej funkcji, aby rozwijać się na platformie. Funkcja promowania w TikTok pozwoli użytkownikowi promować swoje organiczne filmy, aby dotrzeć do nowych odbiorców. Tak więc, bez zbędnych ceregieli, dowiedzmy się, co robi promowanie na TikTok i jak korzystać z funkcji promowania na TikTok.

Jak korzystać z promocji TikTok?

Funkcja promocji TikTok jest bardzo przydatna, zwłaszcza jeśli chcesz dotrzeć do niszowej publiczności. Funkcja promowania pomoże Ci promować swoje filmy i zwiększyć liczbę obserwujących na TikTok. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z tej funkcji i rozwijać się na platformie, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem.

Istnieją dwa sposoby uzyskania dostępu do narzędzia Promuj w TikTok. Obie metody zostały wyjaśnione poniżej.

Metoda 1: Jak korzystać z promocji TikTok poprzez ustawienia wideo

Jak korzystać z promocji TikTok

Aby uzyskać dostęp do TikTok poprzez ustawienia wideo, wykonaj kroki podane poniżej.

1. Uruchom TikTok na urządzeniu.
  2. Stuknij w przycisk przycisk nagrywania na środku ekranu, aby utworzyć wideo.
  3. Po zakończeniu dotknij linii z trzema kropkami po prawej stronie.
  4. Strona przekieruje Cię do ustawienia wideo.
  5. Stuknij w przycisk opcja promowania, a narzędzie będzie wyglądać następująco płomień.
  6. Po zakończeniu wybierz cel promowania filmu, opcje, z których możesz wybrać, to więcej wyświetleń wideo, więcej odwiedzin witryny lub więcej obserwujących.
  7. Teraz strona poprosi Cię o wybierz swoich odbiorców a następnie dostosuj ją na podstawie płci, przedziału wiekowego i zainteresowań.
  8. Wybierz budżet i jak długo ma trwać promocja.
  9. Przed rozpoczęciem sprawdzisz swoje dane na stronie przeglądu przesłanie kampanii.

Metoda 2: Jak korzystać z opcji promowania TikTok za pomocą narzędzi twórcy

Jak korzystać z TikTok Promote

Aby uzyskać dostęp do TikTok za pośrednictwem opcji Narzędzia twórców, wykonaj poniższe czynności.

1. Start TikTok na urządzeniu.
  2. Stuknij w ikonę profilu w prawym dolnym rogu ekranu i przejdź do strony strona profilu.
  3. Na stronie profilu dotknij trzech poziomych linii u góry ekranu i wybierz opcję Narzędzia dla twórców opcja w tej sekcji.
  4. W sekcji Narzędzia twórcy i dotknij opcji promowania.
  5. W sekcji Nagłówki promowanych filmów, wybierz wideo.
  6. Wybierz swój cel aby promować wideo, można wybrać następujące opcje: więcej wyświetleń wideo, więcej odwiedzin witryny lub więcej obserwujących.
  7. Teraz strona poprosi Cię o wybrać odbiorców a następnie dostosować je w oparciu o płeć, przedział wiekowy i zainteresowania.
  8. Wybierz swój budżet i jak długo ma trwać promocja.
  9. Przed rozpoczęciem sprawdzisz swoje dane na stronie przeglądu prześlij swoją kampanię.

Czym jest promocja TikTok?

Jak korzystać z TikTok Promote

Narzędzie do promowania TikTok pozwala użytkownikowi zamienić swoje filmy TikTok w reklamy, aby dotrzeć do docelowych odbiorców. Funkcja promowania to przydatna funkcja w aplikacji, która pomoże Ci rozwijać się na platformie.

Użytkownik może dostosować swój budżet, oś czasu i grupę docelową, aby TikTok mógł rozpowszechniać swój film na szeroką skalę. Ta funkcja pomoże Ci uzyskać wyświetlenia, ruch na Twojej stronie lub zbudować większą liczbę obserwujących.

Ile kosztuje promocja TikTok??

Jak korzystać z TikTok Promote

Istnieje wiele pytań dotyczących tego, ile kosztuje promocja na TikTok. Minimalne wydatki na promocję TikTok wynoszą 3 USD dziennie, a maksymalne 1000 USD dziennie. Jednak wybierasz opcję zgodnie z ustaloną liczbą dni.

Według TikTok możesz osiągnąć do 1000 wyświetleń za jedyne 10 USD. Chociaż jako użytkownik chcesz wiedzieć, czy promocja Twoich filmów będzie miała wpływ. Należy zauważyć, że odbiorcy, do których kierujesz reklamy, mogą mieć wpływ na Twój zasięg.

Zobacz, jak korzystać z funkcji TikTok Promote

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Każdy twórca i marka chce stać się wirusowa na TikTok i aby to zrobić, Twoje treści powinny dotrzeć do docelowych odbiorców. TikTok niedawno uruchomił funkcję Promuj, aby promować organiczne filmy na platformie. Wiedzieć, Jak korzystać z promocji TikTok, Przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Więcej trendów można znaleźć na stronie.

Co to jest funkcja TikTok Promote?

Ile kosztuje promocja TikTok??