Jak naprawić błąd Snapchat Ringlight Following Your Face??

Snapchat jest znany z szybkich aktualizacji i funkcji. Niedawno Snapchat wprowadził Ring Light na Snapchacie, a Snapchatterom spodobała się ta funkcja. Jednak ze względu na aktualizację Snapchat Ring Light użytkownicy zgłosili Snapchat Ringlight podążający za Twoją twarzą.

Powszechne jest napotykanie problemów na platformie, takich jak powtarzające się próby logowania na Snapchacie lub ups, coś poszło nie tak na Snapchacie lub jakimkolwiek innym. Obecnie użytkownicy borykają się z problemem polegającym na tym, że Ringlight zajmuje cały ekran, nawet po ustawieniu go na najmniejszą wartość.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się o Snapchat Ringlight podążającym za twoją twarzą. Sprawdź powody i poprawki poniżej-

Przyczyny błędu Snapchat Ringlight podążającego za twoją twarzą

Snapchat Ringlight podąża za Twoją twarzą

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego Ringlight zajmuje cały ekran, nawet gdy jest całkowicie wyłączony Snapchat, może być wiele przyczyn tego problemu.

1. Ringlight jest włączony:- Jeśli Ringlight jest włączony w aplikacji Snapchat, właśnie dlatego napotykasz Snapchat Ringlight podążający za Twoją twarzą.
  2. Błąd w aplikacji Snapchat:- Jeśli w najnowszej wersji aplikacji Snapchat występuje błąd, zobaczysz światło pierścienia podążające za Twoją twarzą.
  3. Uprawnienia aparatu są wyłączone dla Snapchata:- Jeśli widzisz światło kamery podążające za twoją twarzą, oznacza to, że mogłeś wyłączyć uprawnienia kamery dla Snapchata.
  4. Serwer Snapchata nie działa:- Jeśli serwer Snapchat nie działa, napotkasz takie problemy, jak Ringlight podążający za twoją twarzą.

Jak naprawić błąd Snapchat Ringlight podążający za twoją twarzą?

Po poznaniu przyczyn błędu, sprawdźmy poprawki dla Snapchat Ringlight podążającego za twoją twarzą.

1. Wyloguj się i zaloguj ponownie do aplikacji.
  2. Odinstaluj i zainstaluj ponownie aplikację.
  3. Wyłączyć Snapchat Ringlight.
  4. Naciśnij i przytrzymaj palec na ekranie przez kilka sekund i wyłącz Ringlight.
  5. Skontaktuj się z zespołem wsparcia Snapchat.

Reakcja użytkowników na błąd Snapchata Ringlight Following Your Face

Ringlight na Snapchacie porusza się teraz wraz z Twoją twarzą

— spencer dnls�� (@juicecarsngirls) 7 lipca 2023 r

dlaczego ringlight na snapchacie podąża teraz za naszą głową?

— Herbata (@miutea444) 7 lipca 2023 r

Tak więc chodziło o przyczyny i poprawki błędu Snapchat Ringlight podążającego za twoją twarzą. Nie musisz się martwić, po prostu zastosuj te poprawki i spróbuj rozwiązać problem na swoim końcu. Udostępnij ten artykuł znajomym i daj im znać, jak naprawić błąd. Odwiedzaj witrynę, aby poznać wszystkie trendy! Miłego dnia!