Jak usunąć konto poczty e-mail z iPhone’a 5??

1. Na ekranie głównym przejdź do Ustawienia. > Poczta > Konta.
  2. W sekcji Konta stuknij konto e-mail.
  3. Stuknij Usuń konto.
  4. Aby potwierdzić, stuknij przycisk Usuń z mojego iPhone’a.

Usuwanie konta iCloud z iPhone’a 5s, 5c, 5 bez hasła

iPhone: Jak usunąć konto e-mail

Dlaczego nie mogę usunąć konta e-mail z iPhone’a??

Jeśli Twoje konto e-mail jest kontem firmowym, na telefonie iPhone może znajdować się profil. Aby usunąć profil, przejdź do Ustawienia > Ogólne > Profil, a następnie Usuń profil. Następnie wybierz Profil, a potem Wymaż .

Jak usunąć stare konto e-mail z iPhone’a??

Aby zaktualizować istniejące konto pocztowe, stuknij opcję Konta w menu Ustawienia. Mail. . Jeśli dany program nie jest dostępny na ekranie głównym, przesuń palcem w lewo, aby przejść do Biblioteki aplikacji. Wybierz konto e-mail z menu rozwijanego. Stuknij opcję Usuń konto u dołu strony (w razie potrzeby przewiń stronę w dół). Aby sprawdzić, czy urządzenie zostało usunięte, stuknij opcję Usuń z mojego iPhone’a

Jak usunąć konto Gmail z iPhone’a 5??

Krok 1: Otwórz menu Ustawienia. Krok 2: Przewiń w dół i wybierz opcję Poczta, kontakty, kalendarze. Krok 3: Wybierz Gmail z listy rozwijanej obok opcji Konta u góry ekranu. Krok 4: U dołu ekranu dotknij opcji Usuń konto.

Jak usunąć konto Gmail z iPhone’a??

Otwórz aplikację Gmail na telefonie iPhone lub iPadzie. Stuknij swój obrazek profilowy w prawym górnym rogu. Na tym urządzeniu stuknij opcję Zarządzaj kontami, a następnie Usuń.

Jak usunąć konto e-mail w usłudze Gmail?

Przejdź do Google.wejdź na stronę internetową i zaloguj się na swoje konto Gmail. Wybierz opcję „Konto” z ikony siatki w prawym górnym rogu. Wybierz opcję „Usuń konto lub usługi” z menu rozwijanego w obszarze „Preferencje konta.” Wybierz opcję „Usuń elementy.” Na następnej stronie kliknij „Produkty”.

Jak usunąć konto e-mail z telefonu??

Przejdź do Ustawień. Przesuń palcem w dół od góry ekranu i wybierz ikonę koła zębatego Ustawienia. nWybierz z menu opcję Konta. Stuknij w Konta pod nim. nWybierz konto do usunięcia. nTknij Więcej, aby zobaczyć dodatkowe opcje. Usuń

Jak usunąć konto z iPhone’a??

Stuknij Ustawienia, następnie Poczta, a na końcu Konta. Wybierz konto e-mail, które chcesz usunąć, z menu rozwijanego. Z listy dostępnych opcji wybierz Usuń konto lub Usuń z mojego iPhone’a.

Co się stanie, jeśli usunę konto e-mail w telefonie iPhone??

Po usunięciu konta e-mail z iPhone’a konto pozostaje nienaruszone. Konto e-mail i adres są zachowywane po usunięciu konta e-mail z iPhone’a. Nadal możesz odbierać i wysyłać wiadomości e-mail za pomocą Internetu lub innych programów pocztowych, które zostały skonfigurowane do korzystania z porzuconego konta e-mail.