Jak usunąć wersje robocze na TikTok? Usuń wersje robocze TikTok już teraz

Czy ty też uwielbiasz codziennie uzupełniać swoją kolekcję wersji roboczych TikTok?? Cóż, przybij piątkę. Tworzenie wielu filmów na TikTok i dalsze publikowanie odpowiedniego wideo we właściwym czasie to wszystko, co i tak kochamy dzisiaj. Jeśli utworzyłeś dużą listę wersji roboczych TikTok i chcesz usunąć kilka z nich, możesz to łatwo zrobić. W tym artykule dowiesz się, jak usunąć wersje robocze na TikTok w kilku prostych krokach.

Czy wiesz, że na TikTok możesz również spowolnić wideo zgodnie z własnymi preferencjami?? Aby dodać taki dreszczyk emocji, możesz również użyć tej funkcji w zapisanych wersjach roboczych. Co więcej, możesz także usunąć wersje robocze TikTok, jeśli chcesz.

W każdym razie, jeśli masz jakieś problemy z przechowywaniem lub chcesz wiedzieć, jak usunąć wersje robocze na TikTok, przejdź przez ten artykuł. Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, jak odrzucić nieużywane wersje robocze na TikTok w kilku prostych krokach.

Jak usunąć wersje robocze na TikTok?

Tworzenie i zapisywanie wielu wersji roboczych na TikTok zawsze zwiększa naszą kolekcję. Jednak nadmierne wersje robocze zwiększają również zużycie pamięci naszych urządzeń.

Oto jak usunąć wersje robocze na TikTok:

1. Otwarty TikTok > przejdź do strony wersji roboczych swojego urządzenia.
  2. Kliknij opcję Wybierz w prawym górnym rogu ekranu.
  3. Wybierz filmy, które chcesz usunąć > i kliknij ikonę Usuń u dołu ekranu.
  4. Na koniec naciśnij Usuń ponownie, aby potwierdzić swoją decyzję.

To jest to! Pomyślnie usunąłeś wersje robocze na TikTok.

Jak zapisać wersję roboczą TikTok?

Jak utworzyć wersję roboczą TikTok?

Jeśli chcesz utworzyć wersję roboczą na swoim koncie TikTok, po prostu wykonaj poniższy proces. Postępuj zgodnie z procesem opisanym poniżej, a Twoja praca zostanie wykonana.

1. Otwórz aplikacji TikTok na swoim urządzeniu.

2. Otwórz ekran aparatu, klikając przycisk przycisk plus.

3. Nagraj wideo na TikTok za pomocą aplikacji różowy przyciskmożesz również przesłać wideo ze swojej galerii.

4. Zobaczysz różowy haczyk; kliknij na nim.

5. Stuknij ikonę następny opcja.

6. Przejdź do lewego dolnego rogu, dotknij przycisku Opcja Wersje robocze, i zapisać.

Wersje robocze zostaną wyświetlone po zapisaniu filmu w osobnym folderze u góry strony profilu.

Jak zapisać szkice TikTok w Rolce z aparatu?

Jak zapisać wersję roboczą TikTok w Rolce z aparatu? Oto najłatwiejszy sposób

Niezależnie od tego, czy masz iPhone’a, czy Androida, proces pozostaje taki sam, aby zapisać film TikTok przejdź do rolki z aparatu. Przed rozpoczęciem procesu upewnij się, że masz film zapisany w wersji roboczej. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

1. Uruchom Aplikacja TikTok i utworzyć klip.

2. Dodaj naklejki i efekty, jeśli chcesz.

3. Kliknij Dalej.

4. Przejdź do Wersje robocze i kliknij na niego.

Uwaga: Zapisz wideo w rolce z aparatu jako wersję roboczą.

5. Kliknij przycisk Profil opcja.

6. Kliknij przycisk Wersje robocze folder.

7. W sekcji Wersje robocze folder, kliknij wideo, które chcesz zapisać w rolce z aparatu.

8. Kliknij opcję Dalej.

9. Przejdź do strony ustawień wersji roboczej wideo.

10. Kliknij Kto może oglądać ten film.

Jak zapisać wersję roboczą TikTok w Rolce z aparatu? Oto najłatwiejszy sposób

11. Kliknij opcję Tylko ja.

12. Przewiń w dół i kliknij Więcej opcji.

13. Przesuń przycisk w prawo i zapisz wersję roboczą na urządzeniu.

14. W lewym górnym rogu kliknij ikonę X i przejdź do strony ustawień.

15. Kliknij stanowisko.

Rolkę z aparatu należy otworzyć w aplikacji Zdjęcia w telefonie. Sprawdź wersję roboczą wideo, którą możesz udostępnić lub zachować jak każde inne wideo w telefonie.

Jak usunąć wersje robocze w aplikacji TikTok?

Zawijanie

To było wszystko o tym, jak usunąć wersje robocze na TikTok. Zapoznaj się z powyższym przewodnikiem i dowiedz się, jak w kilku prostych krokach pozbyć się nadmiaru wersji roboczych z TikTok.

strona jest otwartą przestrzenią. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Jak utworzyć wersję roboczą TikTok?

Oto jak utworzyć wersję roboczą TikTok:
1. Otwórz TikTok.
2. Kliknij przycisk plus ikona > gdy otworzy się kamera, natychmiast nagraj dowolny film lub prześlij filmy z biblioteki.
3. Wybierz różowy haczyk > następny.
4. Na koniec wybierz opcję szkice w lewym dolnym rogu ekranu, aby zapisać wersje robocze.

Czy TikTok publikuje wersje robocze??

TikTok nie publikuje wersji roboczych automatycznie. Wersje robocze są widoczne tylko dla Ciebie i możesz je publikować, kiedy tylko chcesz.

Gdzie są wersje robocze na TikTok?

Wersje robocze TikTok znajdują się dokładnie na górze strony profilu w osobnym folderze.