Jak usunąć wzór w Ravelry??

Odpowiedź

1. Na stronie Ravelry kliknij zakładkę Ustawienia w prawym górnym rogu ekranu.
  2. Kliknij przycisk „Wzory”, a następnie kliknij wzór, który chcesz usunąć.
  3. W dolnej części ekranu powinien znajdować się przycisk z napisem „Usuń ten wzór”.”
  4. Kliknij ten przycisk i potwierdź, że chcesz go usunąć.

Jak wyszukać wzór w Ravelry.com.

Jak dodać/wyszczególnić swój wzór szydełkowy w sklepie z wzorami Ravelry

Jak usunąć wzór??

Aby usunąć wzór, dotknij go i przytrzymaj, aż zacznie się trząść. Stuknij przycisk „Usuń”, który pojawi się w górnej części ekranu.

Jak usunąć zasoby w Ravelry??

Aby usunąć stash, musisz najpierw przejść na stronę Stash. Następnie kliknij przycisk „Usuń”. Następnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie, że chcesz usunąć skrzynkę.

Jak mogę usunąć moje konto Ravelry??

Nie ma możliwości usunięcia swojego konta w Ravelry. Istnieje jednak sposób na dezaktywację konta. Aby to zrobić, przejdź do Ustawień, a następnie kliknij „Dezaktywuj konto.” Spowoduje to zatrzymanie wszelkich nowych aktywności na Twoim koncie Ravelry.

Jak usunąć aplikację wzorca??

Aplikację z wzorem można usunąć, przechodząc do App Store i klikając zakładkę „Zakupione”. Zobaczysz wszystkie aplikacje, które pobrałaś, łącznie z tymi, które usunęłaś. Przewiń listę, aż znajdziesz aplikację, którą chcesz usunąć, i kliknij ją. Naciśnij przycisk „X” w lewym górnym rogu okna tej aplikacji, aby usunąć ją z konta iTunes.

Jak mogę usunąć profil z wzoru??

Aby usunąć profil z wzorca, możesz kliknąć ikonę X w prawym górnym rogu jego profilu.

Jak usunąć wzór z aplikacji Połącz?

Po połączeniu kropek stuknij i przytrzymaj ikonę wzoru. Następnie wybierz „Wyczyść”.

Co oznacza słowo stash na Ravelry??

Stash to termin odnoszący się do włóczki lub innych materiałów, które są gromadzone przez rękodzielników. Często używa się go jako czasownika, co oznacza „zbierać włóczkę”.
Stash to termin używany w odniesieniu do włóczki lub innych materiałów, które są gromadzone przez rękodzielników. Często używa się go jako czasownika, co oznacza „zbierać włóczkę”.

Czy Ravelry jest bezpieczną stroną?

Ravelry to serwis społecznościowy dla dziewiarzy i szydełkarzy. Jest to bezpieczna witryna, ale wiąże się z pewnymi zagrożeniami.

Ile kosztuje sprzedaż na Ravelry??

Ravelry to rynek produktów wykonanych ręcznie. Rejestracja i wystawianie przedmiotów na sprzedaż jest bezpłatne. Nie ma żadnych opłat za umieszczenie na stronie, a jedyną opłatą jest prowizja od sprzedaży (która może wynosić od 10% do 40%).

Czy wzór APP jest prawdziwy??

Wzór APP nie jest prawdziwy. Ten wzór jest formą efektu owcy, który polega na tym, że widzimy wzory, których tak naprawdę nie ma.

Jak dokończyć wzór?

Aby ukończyć wzór, musisz upewnić się, że ostatni ścieg w rzędzie pokrywa się z pierwszym ściegiem w następnym rzędzie.

Jak usunąć konto Drizzle?

Aby usunąć konto Drizzle, przejdź do zakładki „Ustawienia” na górze strony i przewiń do dołu. Zobaczysz listę opcji w sekcji „Ustawienia konta.” Kliknij „Usuń konto” i potwierdź, że chcesz usunąć swoje konto Drizzle.

Czy można usunąć wiązanie na wzór?

Tak, można usunąć wiązanie na wzorze. Aby to zrobić, stuknij i przytrzymaj wiązanie, które chcesz usunąć, a następnie zwolnij palec. Po zwolnieniu palca zostanie wyświetlony komunikat z pytaniem, czy na pewno chcesz usunąć to wiązanie. Stuknij „Usuń”, aby potwierdzić, lub „Anuluj”, aby anulować.

Jak usunąć wzór moich partnerów romantycznych??

Najlepszym sposobem na usunięcie wzorca partnera jest usunięcie swojego wzorca. Jedynym sposobem, aby to zrobić, są ustawienia aplikacji.

Jak usunąć kontakt niestandardowy?

Otwórz kontakt, który chcesz usunąć, stuknij trzy kropki w prawym górnym rogu i wybierz Usuń.