Jak używać filtrów głosowych na TikTok: 7 kroków do użycia zmieniacza głosu

TikTok dość często aktualizuje swoją platformę, aby być na bieżąco z nowymi funkcjami w aplikacji. Funkcje TikTok są unikalne i przyjazne dla użytkownika. W przypadku, gdy twórca łączy i wykorzystuje funkcje TikTok w swoich treściach, jego treści najprawdopodobniej dotrą do szerszej publiczności. Tak więc, aby rozwijać się na platformie, korzystaj z popularnych funkcji. Niedawno TikTok wprowadził nowy zestaw filtrów głosowych. W tym artykule powiem ci, Jak korzystać z filtrów głosowych na TikTok.

Filtry w mediach społecznościowych nie są nowością, wszyscy dobrze znamy filtr psiego ucha ze Snapchata i inne filtry na głównych platformach. Filtry nie są nowością w kulturze online, ale każdego dnia są modyfikowane. Dzięki nowemu filtrowi głosowemu na TikTok możesz całkowicie zmienić swój głos za pomocą tych filtrów. Tak więc, bez zbędnych ceregieli, dowiedzmy się, jak używać zmieniacza głosu na TikTok.

Jak używać filtrów głosowych na TikTok?

TikTok uruchomił filtry głosowe pod koniec roku Październik 2022, Filtry stały się wirusowe i krążą na stronach For You na TikTok. Filtr #voicefilter ma 148.2 miliony wyświetleń w aplikacji a użytkownicy TikTok są dość zdezorientowani, czym jest zmieniacz głosu TikTok i jak go używać.

Aby używać filtrów głosowych w wideo TikTok, musisz nagrać wideo w całości zamiast w częściach. Postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak korzystać z filtrów głosowych na TikTok.

1. Uruchom TikTok na urządzeniu.
  2. Stuknij przycisk + ikona znajdujący się na środku ekranu.
  3. Nagraj wideo a następnie naciśnij przycisk znacznik wyboru przycisk.
Jak używać filtrów głosowych w TikTok

4. TikTok przekieruje Cię do ekran edycji. Aby edytować dźwięk, wybierz opcję trzy kropki z boku ekranu.

5. Przejdź do Edycja dźwięku, i przewiń w dół, aby wyświetlić różne efekty głosowe jak reduktor szumów.

Jak używać filtrów głosowych na TikTok

6. Wybierz filtr głosowy zgodnie z własnymi potrzebami i dotknij go.

7. Kliknij zapisz, a następnie opublikuj wideo jak zwykle.

Co to jest filtr zmiany głosu TikTok??

Jak używać filtrów głosowych w TikTok

TikTok uruchomił nowe filtry głosowe na platformie. Jak sama nazwa wskazuje, filtr pomaga zmienić dźwięk audio filmu TikTok. Należy zauważyć, że filtr zostanie zastosowany do całego filmu, a nie do jego części.

Po uruchomieniu tej funkcji wielu użytkowników TikTok tworzy filmy z filtrami, które dezorientują innych użytkowników, ale teraz możesz postępować zgodnie z przewodnikiem wspomnianym w artykule i wyróżnić swoje filmy TikTok.

Jak uzyskać filtry głosowe na TikTok?

Jak używać filtrów głosowych na TikTok

Nowo uruchomione filtry głosowe na TikTok pozwalają użytkownikowi używać dźwięków głosowych, takich jak Echo, Megafon i Robot w swoich filmach. Ostatnio wielu użytkowników TikTok wzięło udział w platformach społecznościowych, takich jak Twitter i Reddit, aby wyrazić, że nie są w stanie wyświetlić filtrów głosowych na TikTok.

Ponieważ filtry głosowe na TikTok są dość nową funkcją, nie każdy ma do niej dostęp. Zależy to również od tego, czy funkcja jest dostępna w danym regionie.

Aby uzyskać filtry głosowe na TikTok, musisz zaktualizować aplikację TikTok do najnowszej wersji. Aby to zrobić, wykonaj podane kroki.

1. Otwórz aplikację Sklep Play lub Aplikacja Sklep na urządzeniu z systemem Android lub iOS.
  2. W polu wyszukiwania wpisz TikTok.
  3. Kliknij przycisk Przycisk aktualizacji tuż obok aplikacji TikTok i zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji.

Zobacz, jak korzystać z filtrów głosowych na TikTok

Zakończenie

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Funkcje TikTok są jedną z głównych rzeczy, które odróżniają platformę od reszty konkurentów. Niedawno TikTok uruchomił filtry głosowe, które zmieniają głos użytkownika w filmach. Aby wiedzieć, Jak korzystać z filtrów głosowych na TikTok, Przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej popularnych rzeczy, odwiedzaj witrynę.

Jak korzystać z filtrów głosowych na TikTok??

Aby korzystać z filtrów głosowych na TikTok, nagraj wideo> dotknij opcji edycji dźwięku> wybierz filtr głosowy> dotknij znacznika wyboru i gotowe.

Dlaczego filtry głosowe nie pojawiają się na TikTok??

Najczęstszym powodem, dla którego nie masz filtrów głosowych na TikTok, jest to, że od dawna nie aktualizowałeś swojej aplikacji TikTok. Innym powodem może być to, że funkcja filtrów głosowych nie została uruchomiona w Twojej okolicy.

Co to jest filtr zmiany głosu na TikTok?

Filtr zmiany głosu TikTok to opcja, dzięki której można zmienić dźwięk we wszystkich filmach.