Jak wstrzymać historię oglądania YouTube na telefonie komórkowym & Komputer stacjonarny?

YouTube to niesamowita platforma, która oferuje szereg funkcji, takich jak możliwość zmiany miniatur filmów krótkometrażowych YouTube lub pobierania filmów krótkometrażowych YouTube bez znaku wodnego. Wszyscy uwielbiają oglądać filmy na platformie YouTube, ale jeśli martwisz się o swoją prywatność, powiem ci Jak wstrzymać historię oglądania w YouTube.

Jeśli chcesz obejrzeć film w YouTube bez wpływu na swoje rekomendacje, powinieneś wstrzymać historię oglądania w YouTube. W końcu YouTube dba o Twoją prywatność, a także pozwala oglądać prywatne filmy.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się, jak wstrzymać historię oglądania w YouTube. Jeśli chcesz wyczyścić historię oglądania, czytaj dalej!

Jak wstrzymać historię oglądania YouTube na telefonie komórkowym?

Jak wstrzymać historię oglądania YouTube na telefonie komórkowym i komputerze?

Powiem ci, że YouTube poleca filmy, które są wyśrodkowane w historii oglądania. Wszystko zależy od sposobu korzystania z konta, a YouTube odpowiednio sugeruje zawartość. Ale jest na to rozwiązanie i powiem ci, jak wstrzymać historię oglądania w YouTube.

1. Otwórz YouTube.
  2. Stuknij w Biblioteka w prawym dolnym rogu ekranu.
  3. Stuknij w Historia.
  4. Stuknij w trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu ekranu.
  5. Stuknij w Wstrzymaj historię oglądania.
  6. Stuknij w Wstrzymaj.
  7. Na następnej stronie zobaczysz wyskakujące okienko Historia oglądania została wstrzymana”.

Uwaga:- Jeśli chcesz otrzymywać lepsze rekomendacje, możesz wyłączyć historię oglądania YouTube, po prostu dotykając opcji Włącz.

Jak wstrzymać historię oglądania w YouTube na komputerze?

Jak wstrzymać historię oglądania w YouTube na urządzeniach mobilnych i komputerach?

Wstrzymanie historii oglądania YouTube na komputerze stacjonarnym lub PC jest bardzo łatwe. Poniżej wspomniałem o krokach, które pomogą Ci wstrzymać historię oglądania YouTube.

1. Przejdź do sekcji Strona internetowa YouTube na komputerze.
  2. Stuknij w Historia opcja po lewej stronie ekranu.
  3. Stuknij w Wstrzymaj historię oglądania po prawej stronie ekranu.
  4. Potwierdź swoją decyzję i dotknij Pauza. To wszystko.

Rzeczy, o których należy pamiętać podczas wstrzymywania historii oglądania w YouTube

Przed wstrzymaniem historii oglądania w YouTube należy pamiętać o kilku rzeczach-

1. Po wstrzymaniu historii oglądania w YouTube YouTube może nadal uzyskiwać dostęp do Twojej aktywności i innych rodzajów danych. Na przykład obejrzane filmy, wyszukiwania i liczba obejrzanych filmów.
  2. YouTube wyświetli treści na podstawie rekomendacji. Po prostu YouTube uzyska dostęp do innych danych, takich jak filmy, które polubiłeś lub kanały, które subskrybowałeś.

Chodziło więc o to, jak wstrzymać historię oglądania w YouTube. Możesz łatwo zachować prywatność historii oglądania w aplikacji YouTube na urządzeniach mobilnych i komputerach. Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy, jeśli uznasz ten artykuł za przydatny. Odwiedzaj witrynę, aby zobaczyć wszystkie popularne rzeczy! Miłego dnia!

1. Dlaczego nie mogę wstrzymać historii YouTube??

Dzieje się tak, ponieważ opcja historii wstrzymania jest wyłączona.

2. Jak wstrzymać historię oglądania YouTube na telefonie?

1. Otwórz YouTube.
2. Stuknij w Biblioteka w prawym dolnym rogu ekranu.
3. Stuknij w Historia.
4. Stuknij w trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu ekranu.
5. Stuknij w Wstrzymaj historię oglądania.
6. Stuknij w Pauza.