Jak zobaczyć, kto zablokował Cię na Twitterze | Zarządzaj swoją listą zablokowanych

Czy kiedykolwiek zostałeś przez kogoś zablokowany?? Jeśli nie masz pojęcia, oto jak to zrobić! Kiedy zostaniesz zablokowany przez kogoś na Twitterze, nie jesteś już częścią jego Twitter Circle – jego tweety lub posty nie pojawią się w Twoim kanale. Możesz pomyśleć, że nie tweetuje już od jakiegoś czasu. Nie bądź tym gościem! Oto wszystko, co musisz wiedzieć Jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze.

Żadna platforma społecznościowa nigdy nie powiadomi innych, gdy ktoś zablokuje osobę na platformie (Dobrze dla Ciebie!), ponieważ powody tej decyzji mają wiele aspektów. Ludzie blokują kogoś, gdy jest irytujący lub spamuje, ale blokują też z powodu głupich kłótni w nocy i odblokowują rano. Więc nawet Twitter pomyślał, że lepiej byłoby nie ujawniać się za każdym razem.

Kiedy blokujesz kogoś na Twitterze, odczuwasz ulgę, że nie otrzymuje on żadnych powiadomień – zastanawiasz się, co by było, gdyby ktoś inny zablokował Cię na Twitterze i poczuł to samo?? Sprawdźmy, jak dowiedzieć się, kto zablokował Cię na Twitterze.

Jak sprawdzić, kto zablokował cię na Twitterze?

Jeśli nie widziałeś ostatnio kogoś publikującego cokolwiek na Twitterze, ale wszyscy inni o tym mówią, najwyższy czas sprawdzić, czy Cię zablokował. Oto jak to zrobić,

1. Otwórz swoje Twitter.’

2. Wyszukaj daną osobę, używając jej nazwy na Twitterze, zaczynając od ‘@.’

3. Stuknięcie w profil w wynikach wyszukiwania.

Twitter interphase; jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze

4. Jeśli możesz zobaczyć ich tweety i posty, nie jesteś zablokowany.

Twitter interphase; jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze

5. Jeśli zobaczysz wiadomość o treści Zablokowano możliwość obserwowania @(imię) i przeglądania tweetów @(imię), ’ ty są zablokowane.

Twitter interphase; jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze

Przejście do profilu danej osoby jest jedynym sposobem na sprawdzenie, czy zablokowała Cię na Twitterze, czy nie. Twitter twierdzi, że chroni prywatność swoich użytkowników, więc nie powiadomi osoby, która została zablokowana – jeśli użytkownik nie chce wchodzić z kimś w interakcje, Twitter po prostu akceptuje pozbycie się na dobre!

Zabawnym faktem jest to, że Twitter nie chroni prywatności użytkowników. Po usunięciu wiadomości lub konwersacji nie jest ona usuwana z Twittera! Tak, dobrze słyszałeś. Istnieje wiele ukrytych faktów, których nie wiesz o Twitterze.

Co oznacza zablokowanie użytkownika na Twitterze??

Gdy ktoś Cię zablokuje, nie możesz zobaczyć jego tweetów ani postów na Twitterze. Nie możesz wchodzić w interakcje z ich aktywnością na Twitterze, taką jak retweetowanie lub komentowanie. Kiedy cię zablokują, nie jesteś już uczestnikiem ich bezpośredniej skrzynki wiadomości i nie możesz już ich śledzić.

Nie otrzymasz powiadomienia, gdy dana osoba Cię zablokuje, a żaden z jej tweetów lub postów nie pojawi się już w Twoim kanale na Twitterze. Jeśli nie możesz ich znaleźć w wynikach wyszukiwania, rozważ szanse, że oni również dezaktywowali Twittera.

Jak dowiedzieć się, kto zablokował Cię na Twitterze przez powiadomienie?

Niestety, nie otrzymasz powiadomienia, gdy zostaniesz zablokowany, a Twitter nie ma narzędzia, które wiedziałoby o tym automatycznie. Jeśli podejrzewasz kogoś, kto mógł Cię zablokować, ręczne sprawdzenie jego profilu jest metodą na potwierdzenie tego. Upewnij się, że wpisany uchwyt Twittera jest poprawny. Mogli zmienić swój uchwyt lub nazwę użytkownika na Twitterze.

Jak sprawdzić, ile osób Cię zablokowało??

Nie możesz zobaczyć, kto zablokował cię na Twitterze, jednak nie ma on wbudowanego narzędzia do przeglądania, ile osób cię zablokowało, ale wiele aplikacji innych firm, takich jak Blolook zaoferuj to. Podają one liczbę osób, które Cię zablokowały i ile z nich to wzajemne blokady. Ponieważ aplikacje innych firm mogą stanowić poważne zagrożenie dla prywatności, nie polecam żadnej z nich.

Jak wyświetlić listę zablokowanych osób?

Kiedy ludzie są irytujący, normalne jest blokowanie ich w mediach społecznościowych. Czasami zastanawiasz się, dlaczego ktoś nie jest teraz aktywny na Twitterze. Być może zablokowałeś je z szybkiego instynktu. Oto sposób na sprawdzenie listy zablokowanych osób na Twitterze.

1. Otwórz Twitter.’

2. Kliknij na Profil.’

Twitter interphase; jak sprawdzić, kto zablokował cię na Twitterze

3. Stuknij Ustawienia i prywatność.’

Interfaza Twittera; jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze

4. Kliknij Prywatność i bezpieczeństwo.’

Twitter interphase; jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze

5. Kliknij Wycisz i zablokuj.’

Interfaza na Twitterze; jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze

6. Stuknij w Zablokowane konta.’

Interfaza na Twitterze; jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze

Teraz możesz zobaczyć listę zablokowanych osób na Twitterze. Sprawdź konta i odblokuj, jeśli nie chcesz, aby ktoś był na liście.

Podsumowanie

Ludzie mają wiele powodów, by kogoś zablokować. Więc kiedy ktoś Cię zablokuje, nie daj się zranić. Być może wykluczyli Cię ze swojego kręgu na Twitterze na dobre. Co zrobić, jeśli masz zupełnie inne ideologie?? Mogą nie chcieć Cię blokować! Nawet jeśli masz wątpliwości co do sytuacji, oto jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze.

Na koniec wspomniałem również o tym, co oznacza blokowanie i jak wyświetlić listę zablokowanych osób. Mam nadzieję, że uzyskałeś więcej informacji na temat blokowania na Twitterze, a jeśli tak, podziel się nimi ze znajomymi. I to wszystko na temat tego artykułu “ Jak zobaczyć, kto zablokował Cię na Twitterze | Zarządzaj swoją listą zablokowanych w 2022 r!”

Do tego czasu, Toodaloo!

Często zadawane pytania

1. Jak wyświetlić listę osób zablokowanych na Twitterze??

Otwarte Twitter> Ustawienia> Prywatność i bezpieczeństwo> Zablokowane konta.

2. Jak mogę dowiedzieć się, kto zablokował mnie na Twitterze??

Możesz specjalnie wyszukać konto i wyświetlić jego profil. Otrzymasz powiadomienie z informacją, że jesteś zablokowany na ich profilu. W przeciwnym razie nie masz narzędzia, aby poznać wszystkich, którzy zablokowali Cię na Twitterze.

3. Jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze??

Sprawdź ich profil. Jeśli widzisz posty i tweety danej osoby, może ona Cię nie zablokować. Jesteś zablokowany, jeśli otrzymasz wiadomość taką jak ‘Zablokowano możliwość śledzenia @(nazwa) i przeglądania tweetów @(nazwa).’

4. Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował mnie na Twitterze??

Sprawdzanie profilu jest jedyną metodą, aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na Twitterze. Nie możesz przeglądać ich tweetów lub postów, gdy jesteś zablokowany. Na górze zobaczysz wiadomość o treści ‘Masz zablokowaną możliwość śledzenia @(nazwa) i przeglądania tweetów @(nazwa) &#8216.’ 

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka