Jak naprawić brak wyświetlania randek na Facebooku | 9 poprawek Facebooka do tej pory!

Facebook Dating jest jednym z najnowszych dodatków do aplikacji. Ta funkcja była pomocna dla wielu osób, które mogły poznać ludzi, a nawet rozpocząć z nimi związek na czas. Ale wiele osób zmaga się z jak naprawić Facebook Dating, który się nie wyświetla? Przyczyn może być wiele. Ale głównym powodem jest wiek użytkownika podczas rejestracji w aplikacji.

Aplikacja wykorzystuje dane uwierzytelniające podane przez użytkownika i udostępnia mu tę funkcję. Nowa funkcja wymaga od użytkownika zalogowania się przy użyciu jednego adresu e-mail. Muszą utworzyć nowy profil, który będzie używany w serwisie randkowym. Po utworzeniu profilu randkowego na Facebooku oddzielonego od głównego kształtu, użytkownicy będą sugerowani na podstawie zainteresowań, lokalizacji i preferencji.

Niektórzy użytkownicy napotykają problemy z tą nową funkcją i nie wiedzą, jak ją naprawić. Dlatego omówiliśmy tutaj poprawki, które pomogą ci rozwiązać ten problem.

Jak naprawić brak wyświetlania randek na Facebooku

Poprawki dotyczące randek na Facebooku
Poprawki do randek na Facebooku

Przyczyną tego problemu może być wiele czynników. Po pierwsze, głównym powodem może być to, że użytkownik nie korzysta z aplikacji Facebooka; po drugie, osoba nie ukończyła 18 lat. Jeśli osoba ma mniej niż 18 lat, nie może rozwiązać problemu, ale ktoś, kto ma więcej niż 18 lat, ma rozwiązanie.

Muszą pobrać aplikację na swoje telefony komórkowe i będą mieli dostęp do Facebook Randki. Kroki, jak naprawić niewyświetlanie się randek na Facebooku, są następujące:

1. Aktualizować aplikację

W przypadku napotkania problemu z randkami na Facebooku należy zaktualizować aplikację na telefonie komórkowym do najnowszej wersji. Następnie otrzymasz wszystkie zaktualizowane funkcje.

2. Sprawdź połączenie

Sprawdź połączenie urządzenia, na którym korzystasz z Facebooka. Jeśli korzystasz z połączenia Wi-Fi, rozwiąż je, a następnie użyj go. Możesz znaleźć swoje randki na Facebooku dostępne.

3. Włączanie powiadomień aplikacji

Włączanie aplikacji i powiadomień
Włącz aplikacje i powiadomienia

Powinieneś mieć włączone powiadomienia aplikacji podczas korzystania z Facebooka na telefonie lub laptopie. Pokaże zaktualizowane funkcje aplikacji na Twoim profilu. Pomoże to poznać najnowsze funkcje dodane do aplikacji.

4. Wyczyść pamięć podręczną

Wyczyść pamięć podręczną, aby uzyskać więcej miejsca

Urządzenie, na którym korzystasz z Facebooka, ma już zapisane dane, które pomagają im płynnie uruchamiać aplikację. Czasami jednak dane ulegają uszkodzeniu, a aplikacje przestają działać poprawnie. Należy wyczyścić całą pamięć podręczną na urządzeniu, a aplikacje będą działać idealnie.

5. Facebook nie działa

Czasami serwer jest wyłączony dla aplikacji, a wielu użytkowników skarży się, że aplikacja nie działa idealnie. Dlatego najlepiej byłoby, gdybyś poczekał trochę czasu, aby aplikacja działała płynnie.

6. Zamykanie aplikacji

Po zamknięciu aplikacji na urządzeniu drobne błędy mogą spowodować brak niektórych funkcji aplikacji. Dlatego zawsze używaj bezpiecznych aplikacji, które nie zakłócają płynnego działania urządzenia lub telefonu.

7. Ponowne uruchomienie urządzenia

Wyłączanie i włączanie urządzenia może rozwiązać różne problemy w aplikacji. Więc spróbuj zrobić to samo, co może również naprawić wiele problemów w aplikacji. Czasami występują problemy w urządzeniu, które nie pozwalają aplikacjom działać płynnie, więc ten hack pomaga rozwiązać problem.

8. Usunięcie i ponowne zainstalowanie aplikacji

Możesz również usunąć Facebooka ze swojego urządzenia, a następnie zainstalować go ponownie ze sklepu Google lub Apple. Mogą rozwiązać problem i sprawić, że aplikacja będzie działać poprawnie.

9. Kontakt z centrum pomocy

Kiedy ciągle napotykasz problemy z aplikacją randkową Facebook, nie ma odpowiedzi od nikogo. Następnie możesz skontaktować się z zespołem technicznym Facebooka. Mogą być w stanie rozwiązać problem.

Istnieje wiele powodów, dla których Facebook nie działa poprawnie. Ponadto w aplikacji Facebook może brakować pewnych funkcji. Dlatego też zebraliśmy problemy i ich rozwiązania, aby dowiedzieć się, jak je naprawić Randki na Facebooku nie wyświetlają się i mieć nadzieję, że znacząco pomogą ci, gdy napotkasz coś takiego w przyszłości.

Czym jest Facebook Dating?

Jest to funkcja w aplikacji Facebook, która umożliwia użytkownikowi powyżej 18 roku życia wyszukiwanie dat w aplikacji.

Jak naprawić brak wyświetlania Facebook Dating?

Istnieje kilka sposobów na ukrycie randek na Facebooku, takich jak wyczyszczenie pamięci podręcznej, sprawdzenie sieci, ponowna instalacja aplikacji i wiele innych.

Czy mogę samodzielnie naprawić randki na Facebooku??

Tak, w większości przypadków użytkownicy mogą sami rozwiązać swoje problemy. W bardzo niewielu przypadkach potrzebują pomocy zespołu wsparcia.