Jak sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze: Oto najłatwiejszy sposób

Niezależnie od tego, czy chodzi o publikowanie filmów na Twitterze, czy tweetowanie o prawdziwych osobistych rzeczach, Twitter z pewnością wymyśla o wiele więcej, niż się spodziewamy. obejmuje dużą część świata, aby przyjść i podzielić się swoim życiem. Jednak zablokowanie wydaje się być ogromnym zniechęceniem. Jeśli chcesz wiedzieć Jak sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze, mamy dla ciebie wsparcie w tym arcydziele poniżej.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak podejrzewać, kiedy zostaniesz zablokowany na Twitterze i jak sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze.

Jak podejrzewać, że zostałeś zablokowany na Twitterze??

Jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze

Twitter pojawi się wyraźne wskazanie, aby poinformować Cię, czy jesteś zablokowany na Twitterze, czy nie. Nie, nie otrzymasz o tym powiadomienia, ale i tak się dowiesz.

Oto, jak możesz podejrzewać, że zostałeś zablokowany na Twitterze:

1. Nie będziesz w stanie zobaczyć tweetów innej osoby.
  2. Nie otrzymasz żadnego powiadomienia na ich temat.
  3. Nie możesz nadrobić zaległości w komentarzach lub odpowiedziach tej osoby.
  4. Będziesz mógł wysłać im wiadomość, ale jej nie otrzymają.

Jeśli masz wątpliwości, że ktoś zablokował mnie na Twitterze, smutną wiadomością jest to, że nie będziesz w stanie dowiedzieć się, kto Cię zablokował.

Jak sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze?

Jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze

Wykonaj poniższe kroki, aby sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze:

1. Otwórz konto Witryna lub aplikacja Twittera.
  2. Wpisz imię i nazwisko osoby, co do której masz wątpliwości.
  3. Jeśli ich profil jest dla ciebie widoczny, oznacza to, że nie jesteś zablokowany, a jeśli w jakiś sposób nie możesz ich znaleźć w aplikacji, jest jasne, że jesteś przez nich zablokowany na Twitterze.

Jak sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze za pomocą aplikacji innych firm??

Inną rzeczą, którą musisz sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze, jest użycie aplikacji innej firmy. Słynna usługa strony trzeciej to Blolook. Chociaż ta aplikacja nie ujawnia nazwisk osób, które Cię zablokowały, ale powie Ci liczbę osób, które to zrobiły.

Oto jak sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze za pomocą Blolook:

1. Przejdź do swojego przeglądarki > przejdź do Blolook.
  2. Zaloguj się do swojej Twitter.
  3. Sprawdź liczba osób, które Cię zablokowały.

Zobacz, jak sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze

To było wszystko o tym, jak sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze. Sprawdź kroki wymienione powyżej i upuść swoje doświadczenia w polu poniżej.

strona jest otwartą przestrzenią. Przyjdź, jeśli masz jakieś wątpliwości, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Jak sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze?

1. Otwórz Witryna lub aplikacja Twittera
2. Typ imię i nazwisko osoby, co do której masz wątpliwości
3. Jeśli ich profil jest dla ciebie widoczny, oznacza to, że nie jesteś zablokowany, a jeśli w jakiś sposób nie możesz ich dostrzec w aplikacji, jest jasne, że jesteś przez nich zablokowany na Twitterze

Oto jak sprawdzić, kto zablokował mnie na Twitterze za pomocą Blolook:
1. Przejdź do przeglądarka > przejdź do Blolook
2. Zaloguj się do swojego Konto na Twitterze