Jak zaprosić ludzi na serwer Mastodon? 7 prostych kroków

Hej, moi nowicjusze!

Wiem, że wielu z was stresuje się zwiększeniem liczby członków na serwerze Mastodon. Po niedawnym przejściu z Twittera na Mastodona, nowi użytkownicy szukają opcji szybkiego budowania swojej społeczności. Ale budowanie nowej społeczności na nowej platformie wymaga czasu, podobnie jak przeprowadzka do nowego miasta; obie rzeczy nigdy nie są łatwe. A jeśli zastanawiasz się, czy możesz Zaproś ludzi na serwer Mastodon. Odpowiedź brzmi: Tak!

Mastodon to „darmowa, zdecentralizowana platforma mediów społecznościowych o otwartym kodzie źródłowym”, której oryginalny kod źródłowy jest publicznie dostępny i może być redystrybuowany i zmieniany. Jednak działanie Mastodon jest nadal dziwne dla niektórych użytkowników. Jeśli więc chcesz utworzyć własny serwer, możesz to zrobić w dowolnym momencie. Nie tylko to, ale w rzeczywistości możesz ustawić zasady i przepisy dla tego serwera, który ci się podoba. Pamiętaj też, że możesz egzekwować te zasady, ponieważ to Ty stworzyłeś ten serwer. Czyż to nie interesujące??

Teraz, gdy już wiesz, że możesz stworzyć swój własny serwer, kolejną rzeczą pozostaje to, jak zadbać o to, kto dołącza do twojego serwera. W tym celu możesz zrobić jedną rzecz, którą są linki z zaproszeniami. Wyślij te linki do swoich kontaktów i poproś ich o udostępnienie ich swoim kontaktom. W ten sposób możesz zwiększyć liczbę członków swojej społeczności. Pomoże ci to również uporać się z problemem spamujących użytkowników. Zobaczmy więc, jak zaprosić ludzi na serwer Mastodon.

Jak zaprosić ludzi na serwer Mastodon?

Oto przewodnik krok po kroku, jak zaprosić ludzi na serwer Mastodon. Wystarczy wykonać poniższe kroki, aby zaprosić swoje kontakty na serwer Mastodon, którego jesteś częścią lub którego jesteś właścicielem.

Krok 1. Otwórz Strona internetowa Mastodon.

Krok 2. Zaloguj się do konta Mastodon Server.

Krok 3. Na stronie głównej dotknij Preferencje umieszczony w kolumnie tworzenia.

Kroki: Jak zaprosić ludzi na serwer Mastodon?

Krok 4. Teraz dotknij Zapraszanie ludzi umieszczone po lewej stronie ekranu.

Kroki: Jak zaprosić ludzi na serwer Mastodon?

Krok 5. Następnie wypełnij pole Max. Liczba użyć i Wygaś po.

Kroki: Jak zaprosić ludzi na serwer Mastodon?

Krok 6. Możesz czek pole z przodu Zaproś do obserwowania swojego konta jeśli chcesz, aby ludzie śledzili Cię automatycznie, gdy dołączą za pośrednictwem tego linku.

Kroki: Jak zaprosić ludzi na serwer Mastodon?

Krok 7. Na koniec kliknij Generowanie linku do zaproszenia i skopiować link, aby wysłać go do swoich kontaktów.

Kroki: Jak Zaprosić Ludzi na Serwer Mastodon?

Uwaga: Możesz dezaktywować link w dowolnym momencie, zanim wygaśnie.

Podsumowanie

W ten sposób dochodzę do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz wiesz, jak zaprosić ludzi do Mastodon Serwer, aby zwiększyć liczbę użytkowników serwera, którego jesteś częścią lub którego jesteś właścicielem. Zawsze możesz zaznaczyć pole obok zaproszenia do śledzenia Twojego konta, aby wraz ze wzrostem liczby użytkowników wzrosła również liczba Twoich obserwujących.

To wszystko! W przypadku jakichkolwiek innych pytań związanych z Mastodon, zawsze możesz skomentować poniżej, a ja dołożę wszelkich starań, aby odpowiedzieć na nie tak szybko, jak to możliwe. Do tego czasu, uważaj na siebie! I nadal odwiedzaj naszą stronę internetową, witrynę, dla wszelkich rzeczy związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do widzenia! Do widzenia!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka