Jak zmienić samochód na mapie Snapchata | 6 prostych kroków, aby wypróbować nową funkcję SC

Snapchat bardzo się rozwinął od pierwszego dnia. Korzystasz już z jego niesamowitych funkcji, ale czy wiesz, że możesz dodać samochód ze swoim bitmoji na mapie Snapchata?? Jednak tę wspaniałą funkcję samochodu można mieć tylko na Snapchacie+. Abyś mógł spróbować, oto szczegółowy przewodnik na temat Jak zmienić samochód na Snapchacie.

Snapchat wprowadził wiele niesamowitych najnowszych funkcji dla swoich użytkowników. Obejmuje to również ekskluzywne funkcje na Snapchat+. Ta funkcja zmiany samochodu na Snapchacie jest również dostępna dla użytkowników premium Snapchata. Użytkownicy, którzy są właścicielami samochodów i miłośnikami samochodów, mogą teraz zdecydować się na zachowanie bitmoji samochodu nie tylko podczas podróży, ale przez cały czas.

Na tym blogu wspomniałem o wszystkich ważnych szczegółach i informacjach dotyczących tematu zmiany samochodu na Snapchacie. Przeczytaj blog do końca, aby uzyskać pełną wiedzę.

Jak zmienić samochód na Snapchacie?

Zmiana samochodu na Snapchacie jest niezwykle łatwą i prostą metodą. Oto kroki, które należy wykonać, aby zmienić samochód na Snapchacie.

1. Otwórz swój Konto Snapchat i zaloguj się.
2. Stuknij na swoim profilu ikonę w lewy górny róg.

Zmień samochód na Snapchacie

3. Gdy otworzy się nowa strona, dotknij opcji Snapchat+.
4. Na następnej stronie, Stuknij w opcji Wygląd mapy.

5. Następny, stuknięcie na drugiej stronie sekcja z napisem Samochód.
6. Wylądujesz w sekcji samochodów posiadających pięć opcji. Wybierz jeden.

I to wszystko. Pomyślnie zmieniłeś kolor swojego samochodu na Snapchacie. Teraz ten samochód pojawi się z Twoim bitmoji na mapie.

Czy możesz zmienić kolor swojego samochodu na Snapchacie??

Zmień swój samochód na Snapchacie

Nie, obecnie na platformie nie ma opcji zmiany koloru samochodu na Snapchacie. Wielu użytkowników było podekscytowanych, gdy dowiedzieli się, czy mają możliwość zmiany koloru swojego samochodu na Snapchacie, ale nie ma takiej opcji. Istnieje tylko 5 stylów samochodów, które są dostępne na Snapchacie + i masz możliwość wyboru spośród nich.

Podsumowanie

Na tym blogu wspomniałem o wszystkich ważnych informacjach dotyczących zmiany samochodu na Snapchacie Snapchat. Mam nadzieję, że informacje i szczegóły zawarte na tym blogu pomogą ci we właściwym kierunku. Aby przeczytać więcej takich pouczających i interesujących blogów, śledź naszą stronę internetową, strona. Miłego dnia przed nami!

Często zadawane pytania

1. Czy można zmienić swoją lokalizację na Snapchacie plus??

Tak, zdecydowanie możesz zmienić swoją lokalizację na Snapchacie plus. Możesz zmienić swoją lokalizację za pomocą aplikacji fałszujących GPS i różnych opcji proxy, ale te opcje są zawodne i nie są bezpieczne w użyciu.

2. Jak ukryć swoją lokalizację na Snapchat Plus??

Aby ukryć swoją lokalizację na Snapchacie plus, wykonaj poniższe kroki.
1. Stuknij w sekcję Mapa w lewym dolnym rogu ekranu.
2. Stuknij ikonę Ustawienia w prawym górnym rogu.
3. Włącz przełącznik trybu ducha.

3. Jak ktoś może stwierdzić, czy masz Snapchat Plus??

Użytkownicy Snapchat+ otrzymują ekskluzywną odznakę z gwiazdką, która pokazuje, że są użytkownikami Snapchat premium i płatnymi użytkownikami Snapchat. Wystarczy spojrzeć na ich nazwy Snapchat. Jeśli mają gwiazdkę obok swojego imienia, to są użytkownikami Snapchat Plus.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka