Co oznacza AAVE na TikTok, poznaj znaczenie przed jego użyciem!

TikTok to aktywna platforma do nauki nowych rzeczy. Aplikacja z pewnością odcisnęła swoje piętno, tworząc treści, które są trendy i stają się wirusowe w ciągu kilku minut od opublikowania. Aplikacja ma ponad 1.2 miliardy aktywnych użytkowników miesięcznie, co czyni go najbardziej udaną platformą mediów społecznościowych. Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się, Co oznacza AAVE na TikTok?, Czytaj dalej!

W ostatnich latach język mediów społecznościowych ewoluował, nie można już powiedzieć nic nieodpowiedniego ani zranić uczuć ludzi, którzy różnią się od ciebie. Wszystkie platformy mediów społecznościowych zachęcają do integracji i różnorodności na swoich platformach.

Aby dowiedzieć się, Co oznacza AAVE na TikTok?, zostań z nami!

Co oznacza AAVE??

Skrót AAVE oznacza Afroamerykański język wernakularny. Jest również nazywany BVE, co oznacza Czarny wernakularny angielski.

Termin AAVE nie jest slangiem, jak ludzie powszechnie uważają. Akronim ten istnieje od dziesięcioleci, zanim nastąpiła rewolucja w mediach społecznościowych.

Ludzie na TikTok tworzą filmy naśladujące akcenty Afroamerykanów. Czarnoskóra społeczność zwróciła uwagę na to zachowanie i stwierdziła, że jest ono obraźliwe dla ich kultury.

AAVE został po prostu nazwany językiem Afroamerykanów mieszkających w Ameryce lub po prostu językiem Czarnych Ludzi. Obejmuje on całą wymowę i akcenty używane przez czarną społeczność w ich języku.

Co oznacza AAVE na TikTok??

Co oznacza AAVE na TikTok, poznaj znaczenie przed użyciem!

Ludzie na TikTok nagrywają filmy przy użyciu AAVE, myśląc, że jest to slang lub język internetowy. Tworzyli filmy naśladujące akcenty Afroamerykanów.

Po otrzymaniu reakcji zwrotnej i czarnej społeczności wzywającej do zachowania, twierdząc, że jest to obraźliwe dla ich kultury. Wielu twórców na platformie usunęło swoje filmy.

Ludzie próbujący kopiować akcenty ludzi AAVE i mówić AAVE w swoich filmach wydają się obraźliwe i należy zachować ostrożność przed przeskoczeniem do następnego nowego trendu.

Termin ten stał się ostatnio ponownie popularny po tym, jak gwiazda pop Beyonce użyła słowa “spaz” w swojej nowej piosence Heated.

Czarny Internet reaguje na użycie AAVE w mediach społecznościowych

AAVE nie jest " Internet Talk " lub " Język pokolenia Z " to dosłownie sposób, w jaki mówię wokół moich ludzi. Przez większość czasu nie-czarni, którzy używają AAVE, mówią wyimaginowanym czarnym angielskim i nie brzmi to nawet dobrze ani gramatycznie poprawnie.

— CRAISHON �� (@theonlycraishon) 2 sierpnia 2022 r

Musicie przestać zachowywać się tak, jakby terminy AAVE nie mogły być zdolne… wszyscy dokładnie wiecie, do czego używaliśmy słowa „spaz” („go stupid” „go crazy”) i zgodnie z tą definicją zdecydowanie tak jest.

— m a y a (@KioshiWarrior) 1 sierpnia 2022

wszyscy tak bardzo chcą używać aave i próbują przemianować je na "stan twitter/gay/gen z lingo" kiedy wszyscy wyraźnie nie rozumieją gówna na jego temat i sposobów, w jakie jest używany fot.twitter.com/XX5D5pKyoc

— ❃ (@xolashores) 1 sierpnia 2022

Wielu z was brzmi jak Starfire, kiedy wszyscy próbują używać AAVE..

— ENNY�� (@FinesseEness) 8 sierpnia 2022

W dzisiejszym świecie nietrudno jest zdefiniować granicę między odpowiednim a nieodpowiednim językiem i treściami. Język mediów społecznościowych ewoluował i nie ma wymówki, by ranić uczucia ludzi, którzy różnią się od ciebie. Wiedzieć, Co oznacza AAVE na TikTok, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi!

Co oznacza AAVE w aplikacji TikTok??

Aby poznać znaczenie AAVE na TikTok, przeczytaj artykuł.

Dlaczego termin AAVE obraził czarną społeczność??

Czy piosenka Beyonce ma AAVE??

AAVE ponownie zyskało na popularności po tym, jak gwiazda pop Beyonce użyła słowa “spaz&#8221 w swojej nowej piosence Heated.