Limit obserwujących na Twitterze | Ile osób można obserwować na Twitterze?

Od celebrytów, przez polityków, po ogół społeczeństwa, musisz myśleć o śledzeniu dużej grupy ludzi na Twitterze. Ważne jest, aby wiedzieć o swoich działaniach na platformie, takich jak limit obserwujących na Twitterze, limit unfollow i wiele innych. W końcu musisz być wolny od wszelkich działań spamerskich, postępując zgodnie z wytycznymi i zasadami.

Od trendów do nietrendowych tweetów, zobaczysz wszystko przepełnione na platformie Twitter. Wszyscy chcesz, aby Twój kanał był wypełniony interesującymi osobami lub tematami i ciągle naciskasz przycisk obserwuj. Cóż, musisz zrozumieć, że dostarczasz dobrej jakości treści, aby kontynuować płynne interakcje z ludźmi bez przekraczania limitów.

Uwolnij swoje konto od kłopotów i ciesz się najszybszą wymianą wiadomości za pomocą jednego kliknięcia i rozwijaj wszystkie aktualizacje.

Co to jest limit obserwujących na Twitterze??

Podobnie inne platformy społecznościowe: Instagram, TikTok, Twitter również nałożyły pewne ograniczenia na liczbę osób, które chcesz obserwować. To ograniczenie dotyczy Twitter użytkownicy mają być wolni od wszelkich działań spamerskich.

Jeśli wyjdziesz poza strefę limitu, napotkasz kłopoty na swoim koncie, które utrudnią Ci działania na Twitterze. Musisz zdawać sobie sprawę z limitu obserwujących na Twitterze, który pozwoli Ci śledzić autentyczne połączenia bez korzystania ze słabej strategii obserwowania / cofania obserwowania.

Limit obserwujących na Twitterze | Ważne punkty do rozważenia

twitter follow limit image: twitter follow limit
 1. Możesz śledzić dużą grupę osób na Twitterze. Musisz jednak upewnić się, że rozpoczynasz proces śledzenia stopniowo.
 2. Jeśli chcesz wiedzieć o limicie obserwujących na Twitterze, możesz śledzić 400 osób dziennie.
 3. Jeśli chcesz dowiedzieć się o limicie obserwujących na Twitterze dla zweryfikowanego konta, możesz śledzić 1000 osób w ciągu dnia.
 4. Gdy już wiesz o limicie obserwujących na Twitterze, musisz być świadomy, że śledzenie proporcje które musisz zastosować, gdy zaczniesz obserwować liczbę osób na Twitterze.
 5. Możesz podążać dookoła 5000 konta. Musisz jednak upewnić się, że ukończyłeś następujące działania 5000 konta.
 6. Musisz poczekać na wzrost liczby obserwujących. Następnie możesz zacząć obserwować więcej kont.
 7. Liczba ta może się jednak różnić w zależności od konta. Zależy to od stosunku liczby obserwujących do liczby obserwowanych kont.

Oprócz limitu obserwujących na Twitterze, musisz zadbać o zachowanie obserwujących i musi przestrzegać zasad i przepisów z tym związanych.

Follow churn:- Musisz być świadomy, że Twitter monitoruje, czy próbowałeś wymusić działania, aby śledzić ludzi, a następnie przestać obserwować w dużej liczbie. Nazywa się to Follow churn i działanie to jest zabronione na platformie Twitter.

Bezkrytyczne obserwowanie:- Twitter nie akceptuje niewłaściwych działań z Twojej strony. Jeśli obserwujesz lub przestajesz obserwować dużą listę niepowiązanych kont, również za pomocą zautomatyzowanych środków, będzie to nazywane bezkrytycznym śledzeniem.

Musisz upewnić się, że nie korzystasz z pomocy zautomatyzowanych środków, kopiując obserwujących innego konta na swoje konto.

Musisz powstrzymać się od korzystania z aplikacji innych firm, aby zdobyć listę obserwujących.

Twitter Follow Limit| Czym jest komunikat o błędzie?

Obraz komunikatu o błędzie limitu obserwujących na twitterze: limit obserwujących na twitterze

Jeśli napotkasz wiadomość na Twitterze: „W tej chwili nie możesz obserwować więcej osób”, Ten komunikat o błędzie wskazuje, że popełniłeś jeden z poniższych błędów:

 • Po pierwsze, przekroczyłeś dzienny limit obserwujących na Twitterze. Musisz poczekać, aż zakończy się 24-godzinny cykl.
 • Po drugie, zacząłeś obserwować użytkowników w dużej grupie lub zbyt szybko. Możesz spróbować wykonać tę czynność ponownie po kilku godzinach.
 • Po trzecie, przekroczyłeś następujący limit proporcji. Jeśli chcesz zrobić to ponownie, musisz poczekać, aż Twoje konto zdobędzie więcej obserwujących. Możesz również przestać obserwować niektóre osoby na Twitterze i spróbować obserwować nowe konta.
 • Po czwarte, jeśli wykazałeś podejrzane zachowanie na platformie Twitter, Twoje konto zostanie tymczasowo ograniczone lub zablokowane. Należy pamiętać, aby nie naruszać warunków korzystania z Twittera.

Uwaga:- Jeśli chcesz ominąć limit obserwujących na Twitterze, musisz poczekać, aż liczba obserwujących wzrośnie. Następnie współczynnik obserwujących zostanie dostosowany i pomoże ci znieść zakaz limitu na koncie.

 • Możesz również zostać wysłany do więzienia na Twitterze, jeśli spróbujesz skopiować zawartość innych użytkowników (zostaniesz zablokowany na kilka dni).
 • Przekroczyłeś limit tweetów. Musisz przestrzegać zasady 100 tweety w ciągu godziny. Nie tweetuj powyżej 1000 w ciągu dnia.
 • Można wysyłać tylko 250 bezpośrednich wiadomości w ciągu jednego dnia.
 • Nie ma jednak limitu obserwujących na Twitterze. Powodem jest to, że Twitter automatycznie blokuje zautomatyzowane programy, które pomagają Ci przestać obserwować w najszybszy sposób.
 • Jeśli spróbujesz ręcznie przestać obserwować, Twoje konto zostanie zawieszone. Lepiej jest zaakceptować warunki i zasady Twittera i rozpocząć proces stopniowo.

Podsumowanie

Chodziło o zasady i przepisy Twittera, których musimy przestrzegać na tej ogromnej platformie. Po prostu bądź na bieżąco z tym, co mówią ludzie i kontynuuj płynną rozmowę. Zachęcamy do podzielenia się tym artykułem ze znajomymi. Odwiedzaj witrynę, aby uzyskać wszystkie ekscytujące aktualizacje. Miłego dnia!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka