Jak znaleźć ludzi na Pintereście na iPhonie lub Androidzie

Po utworzeniu konta na Pintereście następną rzeczą, o której pomyślisz, jest to, jak znaleźć ludzi na Pintereście. Zanim znajdziesz kogoś na Pintereście, musisz wiedzieć, kogo szukasz. Szukasz kogoś znanego lub po prostu chcesz wchodzić w interakcje z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.

Pinterest zapewnia pasek wyszukiwania na stronie profilu, aby ułatwić wyszukiwanie. Możesz połączyć się z tymi samymi zainteresowanymi osobami, patrząc na piny na ich profilach. Innym sposobem na nawiązanie kontaktu z osobami o podobnych poglądach jest przeglądanie pinów. Zwiększa to Twoje szanse na to, że będą Cię obserwować. W poniższym artykule dowiesz się, jak znaleźć ludzi na Pintereście.

Za każdym razem, gdy zaczynamy korzystać z Pinteresta, staje się on w dużym stopniu uzależniający. Tutaj przyjrzymy się bliżej podstawom Pinteresta, aby uzyskać lepszy pomysł na korzystanie z Pinteresta. Czy te obejmują jak znaleźć ludzi na Pinterest? Jak obserwować ludzi na Pinterest?

Jak znaleźć ludzi na Pintereście

Pinterest to platforma przyjazna klientom. Pasek wyszukiwania umożliwia wpisanie tekstu do wyszukiwania. Możesz wpisać imię i nazwisko osoby i wyszukiwać jak na innych platformach społecznościowych. W ten sposób połączysz się ze znajomymi na Pintereście. Wyświetli również listę odpowiednich wyszukiwań.

Na Pintereście cenimy indywidualne perspektywy i doświadczenia życiowe. Właśnie dlatego podpisaliśmy ten list, aby użyć naszego głosu w celu wsparcia transpłciowej młodzieży i ich rodzin w Teksasie i na całym świecie. https://t.co/LlSfyxUvOm zdjęcie.twitter.com/A5ZTr8C8Mg

— Pinterest (@Pinterest) 11 marca 2022 r

Wciąż jednak użytkownicy napotykają problemy z wyszukiwaniem osób na Pintereście. Załóżmy, że szukasz sposobu na znalezienie ludzi na Pintereście. Pozwól, że ułatwię Ci nawiązywanie kontaktów z ludźmi na Pinterest, dzieląc się poniższymi krokami.

• Zaloguj się na swoje konto Pinterest.
  • Kliknij przycisk wyszukiwania, wyświetlany w dolnej części ekranu.
  • Teraz możesz wprowadzić imię i nazwisko lub nazwę użytkownika danej osoby.
  • Kliknij na wyszukiwanie.
  • Teraz możesz kliknąć na profile.
  • Kliknij zdjęcia, aby odwiedzić ich profil.
  • Teraz możesz kliknąć Obserwuj na wybranym profilu.

Jak znaleźć ludzi na Pintereście na iPhonie

Wszyscy użytkownicy iPhone’ów, którzy są nowicjuszami na Pinterest, mają problemy z łączeniem się ze znajomymi na Pinterest?? Nie panikuj. Aby ułatwić wyszukiwanie, możesz zapoznać się z poniższymi krokami, jak znaleźć ludzi na Pinterest na iPhonie.

1. Otwórz aplikację Pinterest na swoim iPhonie.
Jak znaleźć ludzi na Pinterest

2. Zaloguj się za pomocą poświadczeń Gmail lub konta Facebook.

Jak znaleźć ludzi na Pinterest

3. Zalogujesz się na swoje konto Pinterest.

Jak znaleźć osoby na Pinterest

4. Kliknij pasek wyszukiwania dostępny w górnej części ekranu.

jak znaleźć ludzi na Pinterest

5. Stuknij w ludzi poniżej paska wyszukiwania.

jak znaleźć ludzi na Pinterest

6. Tutaj możesz wpisać imię i nazwisko znajomego, adres e-mail lub nazwę użytkownika Pinterest.

Jak znaleźć ludzi na Pinterest

7. Kliknij profil, który chcesz dodać.(Wyświetlone zostaną wyniki)

jak znaleźć ludzi na Pintereście

8. Kliknij Obserwuj.

Jak znaleźć ludzi na Pinterest

Wykonując powyższe kroki, znajdziesz swoich znajomych na Pinterest. W ten sposób będziesz mógł również ich śledzić.

Jak znaleźć ludzi na Pintereście | Znajdź znajomych na Pintereście na Androidzie

Hej użytkownicy Androida! Szukasz przewodnika krok po kroku, jak znaleźć ludzi na Pinterest na telefonach z Androidem?? Twój przewodnik po znajdowaniu ludzi na Pintereście jest przedstawiony poniżej.

1. Kliknij aplikację Pinterest na swoim telefonie z Androidem.
Jak znaleźć ludzi na Pinterest

2. Kliknij pasek wyszukiwania u góry swojego profilu.

Jak znaleźć ludzi na Pinterest

3. Teraz możesz wpisać imię i nazwisko znajomego, adres e-mail lub nazwę użytkownika Pinterest.

Jak znaleźć ludzi na Pinterest

4. Kliknij imię osoby, którą chcesz dodać.

5. Stuknij w Obserwuj.

Jak znaleźć ludzi na Pintereście

Postępując zgodnie z powyższymi krokami, Twoja podróż do znajdowania ludzi na Pinterest będzie bardzo płynna. Dla wszystkich użytkowników Androida, mam nadzieję, że teraz łatwo jest korzystać z Pinteresta na swoich telefonach. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się pytać w komentarzach.

Podsumowując

Załóżmy, że jesteś nowy na Pinterest i szukasz sposobów na znalezienie ludzi na Pinterest. Powyższe informacje pomogą ci znaleźć znajomych na Pintereście. Ponadto użytkownicy iPhone’a i Androida mogą zapoznać się z artykułami, jeśli napotkają trudności w znajdowaniu ludzi na Pinterest. Nie zapomnij podzielić się tym artykułem ze znajomymi, aby ułatwić im podróż po Pintereście.