Jak wyczyścić historię Twittera? Wipe Search & Tweet History RN

Twitter jest wypełniony milionami tweetów, a wszystko, co wyszukujesz, zapełnia się w historii Twittera. W rzeczywistości większość z nas nie chce przechowywać tak długich danych historii w naszych funkcjach mediów społecznościowych i często czyścimy je jednym dotknięciem. To samo dotyczy Twittera, który pozwala wyczyścić historię Twittera. Więc, musisz wiedzieć Jak wyczyścić historię Twittera.

Nikt nie chce mieć historii błędnych tweetów lub wyszukiwań na kontach na Twitterze. Nie oznacza to jednak, że nie będziesz już korzystać z konta na Twitterze. Twitter oferuje niesamowitą funkcję znikania historii Twittera raz na zawsze.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się, jak wyczyścić historię Twittera. Niezależnie od tego, czy chodzi o historię wyszukiwania, czy o tweety, wszystko można wyczyścić w najprostszy sposób.

Jak wyczyścić historię Twittera | Wyczyść historię wyszukiwania

Jak wyczyścić historię Twittera | Wyczyść historię wyszukiwania i tweetów za jednym razem

Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się, jak wyczyścić historię Twittera, najpierw dam ci informacje, aby wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, wykonaj poniższe kroki-

1. Otwarty Twitter na komputerze lub telefonie komórkowym.
  2. Przejdź do sekcji Pasek wyszukiwania w prawym górnym rogu ekranu.
  3. Dotknij pola, a zobaczysz listę wyszukiwań.

4. Stuknij w przycisk Wyczyść wszystko która znajduje się po prawej stronie ekranu.

5. Na ekranie pojawi się wyskakujące okienko, w które należy kliknąć Wyczyść.

W końcu wszystkie wyszukiwania zostaną wyczyszczone.

Jak wyczyścić historię Twittera na iPhonie, Androidzie i komputerze stacjonarnym

Czy planujesz wyczyścić swoją historię na Twitterze, aby Twoje poprzednie niewłaściwe tweety już Cię nie prześladowały?? Jeśli tak, musisz skorzystać z pomocy usług. Istnieje tak wiele usług dla Twittera, które usuwają niepotrzebne tweety z kanałów i natychmiast umieszczają je w koszu na śmieci.

1. TweetDelete

Jak wyczyścić historię Twittera | Wyczyść historię wyszukiwania i tweetów jednym ruchem

TweetDelete oferuje niesamowitą usługę, usuwając wszystkie tweety z kanału i dając nową szansę na rozpoczęcie od nowa. Wystarczy odwiedzić stronę, zalogować się na konto Twitter i zacząć z niego korzystać. Opłata za subskrypcję wynosi 9 USD.99.

Kliknij, aby użyć TweetDelete do wyczyszczenia historii Twittera

2. TwitWipe

Jeśli szukasz usługi, TweetWipe jest najlepszy. Czyści całą historię Twittera za jednym zamachem. Możesz pobłogosławić swoje konto na Twitterze nowym życiem i zacząć od nowa, kiedy tylko chcesz. Wystarczy odwiedzić witrynę, zalogować się na swoje konto na Twitterze i zacząć z niego korzystać.

Kliknij, aby użyć TwitWipe do wyczyszczenia historii Twittera

3. TweetDeleter

TweetDeleter to niesamowita usługa, która oferuje usuwanie tweetów, które chcesz. TweetDeleter jest zbudowany z różnych poziomów i pozwala wyczyścić tyle, ile chcesz. Możesz je również zatrzymać, kiedy tylko chcesz. Minimalne plany subskrypcji TweetDeleter zaczynają się od 3 USD.99 i maksymalny plan w cenie 5 USD.99.

Kliknij, aby użyć TweetDeleter do wyczyszczenia historii Twittera

4. TweetEraser

Innym narzędziem do usuwania całej historii Twittera jest TweetEraser. Ta usługa jest niedroga i można ją łatwo pozwać. Nie musisz martwić się o masowe tweety, TweetEraser wymazuje je natychmiast. Wszystkie wyniki wyszukiwania znikną za jednym razem. TweetEraser może być używany bezpłatnie. Jeśli chcesz uzyskać więcej funkcji, plan Standard Eraser kosztuje 6 USD.99 USD, a plan premium Eraser kosztuje 9 USD.99.

Kliknij, aby użyć TweetEraser do wyczyszczenia historii wyszukiwania na Twitterze

Jak zarchiwizować swoje tweety na Twitterze

Po zapoznaniu się ze wszystkimi metodami czyszczenia historii Twittera możesz uzyskać wiedzę na temat zarchiwizowanych tweetów przed ich wyczyszczeniem. Możesz łatwo dowiedzieć się o archiwum historii wyszukiwania na Twitterze na swoim koncie na Twitterze. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, wykonaj poniższe kroki-

1. Otwórz Twitter na komputerze stacjonarnym lub telefonie komórkowym.
  2. Stuknij w Więcej po prawej stronie ekranu.

3. Stuknij w Ustawienia i prywatność.

4. Stuknij w Pobierz archiwum swoich danych.

5. Wprowadź Hasło do konta na Twitterze.

6. Stuknij w Żądanie archiwum.

Uwaga: Twitter wyśle ci plik zip na twój adres e-mail i możesz go łatwo pobrać. Przygotowanie pliku może jednak potrwać 24 godziny lub dłużej.

Więc to było wszystko o tym, jak wyczyścić historię Twittera. Możesz wyczyścić całą historię wyszukiwania i tweety za jednym razem. Podziel się tym artykułem ze znajomymi i daj im znać, jak wyczyścić historię Twittera. Eksploruj witrynę dla wszystkich popularnych rzeczy. Miłego dnia!

Czy usuwanie tweetów jest bezpieczne??

Tak, usunięcie tweeta jest bezpieczne.

Czy historia wyszukiwania na Twitterze usuwa się sama??

Nie, musisz samodzielnie usunąć historię wyszukiwania na Twitterze.

Czy historia wyszukiwania na Twitterze jest prywatna??

Tak, historia wyszukiwania na Twitterze jest prywatna.