Jak ukryć przed kimś posty na Instagramie | 3 proste sposoby na uczynienie swojego profilu prywatnym

Instagram jest popularny wśród pokolenia Z, które uwielbia spędzać na nim czas. Chociaż wiele osób prowadzi otwartą działalność, niektórzy wybierają prywatne życie na swoich kontach na Instagramie. Chcą być otoczeni tylko znanymi twarzami. Czy jesteś zainteresowany podążaniem za modą i chcesz wiedzieć Jak ukryć przed kimś posty na Instagramie? Świetnie! Następnie podążaj za nami w artykule.

Instagram jest bardzo popularną aplikacją i wszyscy na nim są. KAŻDY! Możesz pozwolić niektórym osobom, które znasz, śledzić Twoje konto z uprzejmości. Ale czasami może się to okazać koszmarem. Ich ciągłe wiadomości lub zakłócenia mogą być denerwujące. Nie martw się, nie musisz ich blokować. Możesz po prostu ukryć posty od tej konkretnej osoby na Instagramie. I nawet tego nie zauważą. To takie proste!

Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące metod, których należy przestrzegać podczas ukrywania postów na Instagramie. Jak to zrobić lub gdzie się udać, wszystko jest wymienione poniżej w krokach dla Twojej wygody. Po prostu podążaj za nimi, aby uzyskać pożądane rezultaty.

Jak ukryć przed kimś posty na Instagramie?

Praktycznie trudno jest ukryć posty od kogoś na Instagramie. Jednak niektóre ustawienia na Instagram pomoże Ci kontrolować, kto będzie oglądał Twój profil. Co więcej, można je łatwo zmienić w dogodnym dla siebie momencie. Zapoznaj się z poniższymi krokami, w których wybraliśmy metody ukrywania postów na Instagramie.

1. Przełącz się na konto prywatne

Większość kont na Instagramie jest otwarta, ponieważ pomaga to w łatwej interakcji ze znajomymi i obserwującymi na całym świecie. Ale kiedy wprowadzisz małe zmiany i przełączysz konto na prywatne, możesz kontrolować liczbę widzów lub odbiorców na swoim koncie. Jeśli nie wiesz, jak ustawić swoje konto na Instagramie jako prywatne, wykonaj poniższe czynności.

1. Uruchom Instagram

2. Przejdź do swojego profilu

3. Kliknij Ustawienia

4. Wybierz Prywatność

Przełącz na konto prywatne

5. Znajdziesz przycisk dla konta prywatnego

Uwaga: Twoje konto stanie się prywatne, a osoby, które Cię nie obserwują, nie będą mogły go wyświetlić.

2. Ograniczanie konta

Ograniczając konto, uniemożliwiasz mu przeglądanie wszystkiego, co opublikujesz w przyszłości. Będą jednak mogły zobaczyć Twój profil i obserwujących. Jeśli nadal chcesz uniemożliwić tej osobie przeglądanie Twoich postów i historii, zapoznaj się z poniższymi krokami.

1. Kliknij profil, który chcesz ograniczyć.

2. Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu.

Ograniczanie konta

3. Kliknij opcję Ogranicz.

3. Archiwizowanie postów

Tutaj nie chodzi o blokowanie lub ograniczanie kogokolwiek. Możesz zobaczyć obrazy samodzielnie. Spowoduje to wysłanie Twoich postów do archiwum i uniemożliwi innym ich zobaczenie. Postępuj zgodnie z poniższymi opcjami, aby zarchiwizować posty.

1. Otwórz Instagram.

2. Kliknij post, który chcesz zarchiwizować.

3. Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu danego posta.

Archiwizowanie postów na Instagramie

4. Kliknij opcję archiwizacji.

Proces Jak ukryć przed kimś posty na Instagramie Wspomniana powyżej funkcja jest podstawową i najłatwiejszą, która może pomóc ograniczyć komuś możliwość oglądania Twojego profilu. Wypróbowałem tę metodę i uzyskałem najlepsze wyniki zgodnie z moimi preferencjami. Możesz je również wypróbować; Jestem pewien, że będziesz zadowolony z wyników. Śledź witrynę, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak obsługiwać platformy mediów społecznościowych.

Jak ukryć przed kimś posty na Instagramie?

Tak. Wprowadzenie pewnych zmian w ustawieniach umożliwia ukrycie postów na koncie Instagram.

Czy muszę kogoś przestać obserwować, aby ukryć przed nim moje posty??

Nie. Nie jest wymagane, aby przestać obserwować kogokolwiek z konta na Instagramie, aby ukryć przed nim swoje posty.

Czy mogę archiwizować swoje posty lub zdjęcia na Instagramie??

Tak. Możesz archiwizować swoje posty lub zdjęcia na Instagramie.