Jak edytować podpis na TikTok po opublikowaniu za pomocą zaledwie 3 kroków!

Funkcje zaangażowania TikTok obejmują polubienia, komentarze i udostępnienia. Możesz przyciągnąć więcej odbiorców do swoich treści, uczestnicząc w popularnych wyzwaniach, umieszczając dziwaczne podpisy na swoich filmach, a następnie udostępniając je. Ostatnio wielu użytkowników pytało, czy mogą edytować podpisy swoich filmów’ na TikTok. W tym artykule powiem ci, Jak edytować podpis na TikTok po opublikowaniu filmu?.

W przypadku, gdy zauważysz błąd w podpisie w opublikowanym filmie na TikTok, a teraz chcesz go zmienić, zanim miliony użytkowników natkną się na Twój błąd, nie martw się; mam dla Ciebie ochronę! Zostań ze mną, aby dowiedzieć się, jak edytować podpis na TikTok.

Jak edytować podpis na TikTok po opublikowaniu?

Niestety, TikTok nie ma przycisku edycji podpisu po opublikowaniu wideo. Tak więc, jeśli opublikowałeś film na TikTok i chcesz zmienić podpis, nie znajdziesz żadnego przycisku edycji na platformie.

Jest tylko jeden sposób na edycję podpisu: usunięcie wideo TikTok i ponowne przesłanie go z nowym i edytowanym podpisem. Wiem, że wybór dźwięku i filtrów oraz upewnienie się, że wideo jest gotowe do przesłania, zajmuje dużo czasu. Ale nie martw się; możesz pobrać przesłany film, a następnie dodać edytowany podpis i opublikować go. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z podanym przewodnikiem.

Krok 1: Pobierz wideo

Jak edytować podpis na TikTok

Aby edytować podpis TikTok do opublikowanego filmu, pobierz film na swoje urządzenie. Aby to zrobić, wykonaj podane kroki.

 1. Uruchom TikTok na urządzeniu.
 2. W swoim profilu, wybierz wideo dla którego chcesz zmienić podpis.
 3. Wybierz film trzy kropki na filmie.
 4. Następnie dotknij zapisz wideo.

Krok 2: Usuń wideo

Jak edytować podpis na TikTok

Po zapisaniu filmu usuń go ze swojego profilu TikTok. Aby usunąć wideo, wykonaj podane kroki.

 1. Stuknij w przycisk wideo które zapisałeś na swoim urządzeniu.
 2. Wybrać opcję trzy kropki na wideo.
 3. Następnie dotknij usuń wideo.

Krok 3: Prześlij wideo

Ostatnim krokiem, który należy wykonać, jest przesłanie zapisanego filmu z edytowanym podpisem. Aby to zrobić, wykonaj podane kroki.

 1. Uruchomienie TikTok na urządzeniu.
 2. Stuknij ikonę + znak na środku ekranu.
 3. Wybrać wideo z urządzenia.
 4. Kliknij następny. Następnie ponownie dotknij Dalej.
 5. Wpisz swój pole podpisu.

Uwaga: Upewnij się, że przed opublikowaniem filmu dwukrotnie sprawdziłeś podpis, aby nie musieć wykonywać długiego procesu.

Jak edytować podpis na TikTok?

Podsumowanie

TikTok jest znany ze swoich aktualizacji, ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Znany z przyjaznego dla użytkownika interfejsu i szybkich aktualizacji, TikTok odcisnął swoje piętno na współczesnym scenariuszu mediów społecznościowych. Jeśli chcesz wiedzieć, czy możesz edytować podpis w TikTok i Jak edytować podpis na TikTok po opublikowaniu, Przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej popularnych rzeczy, odwiedzaj witrynę.

Często zadawane pytania

Jak edytować podpis na TikTok po opublikowaniu?

Aby edytować podpis na już opublikowanym filmie, musisz:
1. Pobierz wideo.
2. Usuń wideo.
3. Przesyłanie wideo.

Czy można edytować podpis na TikTok??

Nie ma przycisku edycji podpisu na TikTok. Jedynym sposobem edycji podpisu na TikTok jest usunięcie filmu, a następnie jego ponowne przesłanie.

Czy mogę dodawać podpisy do wersji roboczych po ich zapisaniu??

Tak. Możesz dodać podpisy do wersji roboczej po zapisaniu. Jest to również doskonały sposób na uniknięcie bałaganu z podpisami. Dotknij wideo, aby je zaktualizować. Następnie zapisz go ponownie lub opublikuj.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka