Czy Snapchat znów pokazuje najlepszych przyjaciół & Wszystko o emotikonach najlepszych przyjaciół

Młyn plotek huczy od wiadomości o powrocie najbardziej kontrowersyjnej funkcji Snapchata na platformę. Użytkownicy Snapchata weszli na Twittera, aby wyrazić swoje mieszane emocje związane z powrotem funkcji Najlepsi znajomi. Funkcja najlepszych znajomych została uznana za jedną z najbardziej inwazyjnych funkcji platformy. Wielu użytkowników twierdziło, że są świadkami tej funkcji w swojej aplikacji Snapchat. W tym artykule opowiem o najnowszych informacjach, Czy Snapchat ponownie pokaże najlepszych przyjaciół?.

Funkcja najlepszych przyjaciół na Snapchacie została usunięta z platformy w styczniu 2015 r. Tak więc, bez dalszych ceregieli, dowiedzmy się, czym jest funkcja najlepszych przyjaciół na Snapchacie i uzyskaj odpowiedzi: Czy Snapchat ponownie pokazuje najlepszych przyjaciół??

Czy Snapchat ponownie pokazuje najlepszych przyjaciół??

snapchat przywraca możliwość przeglądania listy najlepszych znajomych: fot.twitter.com/AVPDURaGzY

— your wce (@imhereforbants) 28 września 2022 r

Funkcja Najlepsi znajomi na Snapchacie pozwala przejrzeć listę dowolnych znajomych ze Snapchata i sprawdzić, kim byli ich trzej najlepsi znajomi, aby udowodnić, do kogo najczęściej docierali za pośrednictwem Snapchata.

Ponieważ funkcja najlepszego przyjaciela została uznana za natrętną, Snapchat usunął ją z platformy w 2015 roku, ponieważ niektórzy użytkownicy uważali ją za naruszenie prywatności.

Wraz ze zmianą algorytmu, Snapchat powrócił do funkcji najlepszych przyjaciół i zmienił sposób określania najlepszych przyjaciół.

Snapchat ma grupę emotikonów, które są przekazywane najlepszym znajomym a lista najlepszych znajomych jest prywatna. Możesz mieć ośmiu najlepszych znajomych jednocześnie, a lista najlepszych znajomych jest regularnie aktualizowana za pomocą określonego emoji.

Emoji dla listy najlepszych znajomych na Snapchacie

Czy Snapchat ponownie pokazuje najlepszych znajomych?

Żółte serce: Jest to pierwszy poziom przyjaźni na Snapchacie, oznacza to, że jesteście najlepszymi przyjaciółmi #1. Żółte serce oznacza po prostu najlepsi przyjaciele.

Czerwone serce: Jeśli poświęcisz więcej czasu swojemu najlepszemu przyjacielowi na Snapchacie, żółte serce zmieni się w czerwone serce. Czerwone serce oznacza po prostu BFF.

Różowe serce: Jeśli jesteście najlepszymi przyjaciółmi od ponad 2 miesięcy, czerwone serca zamieniają się w różowe serca. Różowe serce oznacza po prostu super BFF.

Zakończenie

Pojawiły się wiadomości, że najbardziej kontrowersyjna funkcja najlepszych przyjaciół Snapchata powraca na platformę. Wielu użytkowników twierdziło, że są świadkami tej funkcji na swoich Snapchat aplikacja. Aby wiedzieć, Czy Snapchat ponownie pokazuje najlepszych przyjaciół?, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi!

Często zadawane pytania

Czy Snapchat ponownie pokazuje najlepszych znajomych??

Tak, Snapchat ponownie pokazuje funkcję Najlepsi znajomi z określonym emoji w zależności od tego, jak bardzo wchodzisz w interakcje ze znajomymi na platformie.

Kiedy funkcja Najlepsi znajomi została wyłączona??

Funkcja najlepszych znajomych na Snapchacie została usunięta z platformy w styczniu 2015 r.

Dlaczego funkcja najlepszych znajomych na Snapchacie została usunięta??

Funkcja najlepszego przyjaciela Snapchata została uznana za natrętną. Snapchat usunął tę funkcję z platformy w 2015 roku, ponieważ niektórzy użytkownicy uznali ją za naruszenie prywatności.

Czy moja lista najlepszych znajomych jest prywatna??

Tak, lista najlepszych przyjaciół jest prywatna na Snapchacie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka