Co oznacza klepsydra na Snapchacie | Naucz się teraz nowego żargonu!

Snapchat to platforma, która zachęca użytkowników do interakcji i wprowadziła unikalne funkcje na platformie. W oparciu o komunikację na platformie Snapchatterzy otrzymują nowe emoji na swoim koncie. Na tej podstawie użytkownicy zadają pytanie Co oznacza klepsydra na Snapchacie?? Jeśli znasz odpowiedź, świetnie; jeśli nie, mam cały artykuł na ten temat.

Możesz przejrzeć poniższy artykuł; oprócz klepsydry znajdziesz także znaczenie nowych emoji na platformie. Aby uzyskać najnowsze informacje na ich temat, przewijaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Co oznacza klepsydra na Snapchacie??

Co oznacza klepsydra na Snapchacie?

Emoji klepsydry pojawia się obok emoji ognia Snapchat. Kiedy zobaczysz emoji klepsydry, musisz szybko zareagować. W przeciwnym razie Twoja passa dobiegnie końca. Zastanawiasz się więc, ile masz czasu??

Ikona klepsydry pojawia się na koncie użytkownika, gdy licznik Snapstreak osiągnie dwudziestą godzinę od ostatniej wymiany snapów. W związku z tym ty i twój znajomy macie cztery godziny, aby spróbować kontynuować passę przed jej zakończeniem.

Tak więc, jeśli chcesz, aby emoji klepsydry zniknęło, wymień snapy od razu lub poczekaj, aż passa się skończy. Aby uzyskać więcej jasności na temat ikony klepsydry na Snapchacie, musisz zrozumieć, czym jest Snapstreak.

Co to jest Snapstreak?

Po wymianie snapów z innym użytkownikiem na platformie przez co najmniej trzy kolejne dni, rozpoczniesz Snapstreak. Po tym czasie obok nazwy użytkownika pojawi się emoji ognia.

Jeśli chcesz utrzymać passę, musisz wymieniać snapy raz na 24 godziny. Każdy musi wysyłać snapy, aby passa była kontynuowana. Jest to zabawny sposób na zachęcenie użytkowników do regularnego korzystania z aplikacji.

Obok ognistego emoji pojawi się liczba oznaczająca liczbę dni, przez które trwała passa. Jeśli nie wymienisz snapów przez 24 godziny, passa dobiegnie końca, a emoji ognia zniknie.

Co oznacza ikona 100 obok Snapstreaka??

Co oznacza ikona 100 obok Snapstreaka?

Wymieniałeś snapy z tym użytkownikiem przez sto kolejnych dni, a następnie zauważyłeś ikonę „100” obok czyjejś nazwy użytkownika. Aby docenić twoje poświęcenie dla platformy, Snapchat nagradza cię emoji „100” na twoim Snapstreaku.

Jak utrzymać Snapstreak?

Aby utrzymać swoją passę na Snapchacie, musisz wymieniać się snapami. Snapy, które są wiadomościami tworzonymi za pomocą przycisku aparatu, są uważane za snapy tylko dla smug. Zdjęcia i nagrania wideo liczą się tylko do Snapstreaka, podczas gdy wiadomości tekstowe i głosowe nie. Snap stories, okulary, wspomnienia i czaty grupowe są uważane za Snapstreak.

Oglądanie Co oznacza klepsydra na Snapchacie??

Mam nadzieję, że artykuł pomógł ci zrozumieć, co oznacza klepsydra na Snapchacie. Teraz, gdy masz jasność, Wymieniaj snapy ze znajomymi i nie denerwuj się, gdy zobaczysz klepsydrę na swoim koncie. Właśnie mija czas na wymianę snapów ze znajomym.

Co oznacza klepsydra na Snapchacie??

Klepsydra na Snapchacie odnosi się do ograniczonego czasu wymiany snapów z innym użytkownikiem.

Jak uzyskać Snapstreak na moim koncie??

Kiedy wymieniasz snap z innym użytkownikiem na Snapchacie przez co najmniej trzy kolejne dni, rozpoczynasz Snapstreak.