Co oznacza dodanie przez wzmiankę na Snapchacie [Aktualizacja 2023]

Rozwój Snapchata w ciągu ostatnich kilku lat był zdumiewający. Platforma ma obecnie 347 milionów użytkowników dziennie na całym świecie. Snapchat dość często aktualizuje swoją platformę, aby nadążyć za potrzebami młodego pokolenia. Unikalna funkcja dodawania Przez wzmiankę lub Snapchat Add by Mention wprawiło społeczność Snapchata w zakłopotanie, ale nie martw się, mam dla Ciebie rozwiązanie! W tym artykule powiem ci Co oznacza By Mention na Snapchacie?.

Użytkownicy Snapchata mogą aktywować funkcję „dodaj przez wzmiankę” w różnych okolicznościach na platformie. Oznacza to po prostu, w jaki sposób możesz dodać znajomego za pomocą nazwy użytkownika lub jak działa tagowanie na Snapchacie. Tak więc, bez dalszych ceregieli, dowiedzmy się, co oznacza By Mention na Snapchacie.

Co oznacza By Mention na Snapchacie??

Co oznacza

Gdy ktoś oznaczy Cię na Snapchacie, otrzymasz powiadomienie o wzmiance w taki sam sposób, jak na innych platformach społecznościowych. Po dotknięciu powiadomienia zostaniesz przekierowany do postu lub historii, o której wspominasz.

Powiadomienia By Mention lub Snapchat Added by Mention na Snapchacie są dość specyficzne, a powiadomienia te dostarczają informacji o działaniach z Twoją nazwą użytkownika na platformie.

Co oznacza dodanie przez wzmiankę na Snapchacie??

Czekaj, co oznacza dodanie przez wzmiankę na Snapchacie…..

— mariam (@m4riamahmed) 6 października 2020 r

Być może zastanawiasz się, co oznacza Snapchat przez wzmiankę, prawda?? Powiem ci, że jeśli otrzymasz powiadomienie dodane przez wzmiankę powiadomienie na Snapchacie oznacza, że ktoś na platformie dodał Cię, wspominając o Tobie w komentarzach, historiach lub postach, umieszczając @ z Twoją nazwą użytkownika.

Inni użytkownicy mogą dodać Cię do swojej listy znajomych, klikając Twoją nazwę użytkownika w komentarzach i postach. Snapchat powiadomi Cię i da Ci znać, że ktoś Cię dodał i otrzymasz dodany przez powiadomienie o wzmiance.

Jest to szybki i łatwy sposób na znalezienie i dodanie znajomych na Snapchacie. Jeśli nie chcesz być dostępny do dodawania przez wzmiankę, możesz zmienić ustawienia i ustawić swoje konto tak, aby nie mogło być dodawane przez wzmiankę.

Co oznacza ‘ Wspomnij mnie’ na Snapchacie??

Jeśli ktoś Cię powiadomi wspomnij mnie na Snapchacie oznacza, że użytkownik chce zostać dodany do treści, w poście, komentarzu lub wiadomości.

Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić @ przed nazwą użytkownika. Nazwa użytkownika staje się wtedy klikalna i może przekierować każdego do profilu użytkownika.

Może pomóc użytkownikowi w generowaniu ruchu do jego treści na platformie i pomoże mu zdobyć odbiorców i obserwujących na Snapchacie.

Zakończenie

Snapchat jest znana z szybkich aktualizacji, aby nadążyć za stale zmieniającymi się potrzebami młodego pokolenia. Użytkownicy Snapchata mogą aktywować funkcję add by mention funkcja w różnych okolicznościach na platformie. Aby wiedzieć, Co oznacza wzmianka na Snapchacie?, Przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej popularnych rzeczy, odwiedzaj witrynę.

Często zadawane pytania

1. Co oznacza wzmianka o mnie na Snapchacie??

By Mention on Snapchat to dość specyficzne powiadomienia, które dostarczają informacji o aktywności z nazwą użytkownika na platformie.

2. Co oznacza wzmianka o mnie na Snapchacie??

Jeśli ktoś każe ci wspomnieć o mnie na Snapchacie, oznacza to, że użytkownik chce zostać dodany do twoich treści, w poście, komentarzu lub wiadomości. W ten sposób użytkownik buduje publiczność na platformie.

3. Co oznacza dodanie przez wzmiankę na Snapchacie??

Jeśli otrzymasz powiadomienie o dodaniu przez wzmiankę na Snapchacie, oznacza to, że ktoś na platformie dodał Cię w komentarzach, historiach lub postach, umieszczając @ z Twoją nazwą użytkownika.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka