Jak zobaczyć starsze historie na Instagramie? 5 prostych kroków do wypróbowania teraz

Archiwum Instagram przechowuje wszystkie wcześniejsze historie w aplikacji. Wszystkie historie, które opublikowałeś na swoim koncie, są zapisywane w tej zakładce. Pozwól mi powiedzieć Jak wyświetlić starsze historie na Instagramie. W aplikacji można również łatwo znaleźć historię opublikowaną w określonym dniu.

Instagram Notes został wydany na całym świecie w zeszłym tygodniu. Notatki na Instagramie umożliwiają publikowanie krótkich wiadomości do znajomych na Instagramie. Wydanie Notatek na całym świecie wywołało debatę na temat wiadomości wyjazdowych AIM i Instagrama. Wiadomości AIM były rewolucją w przesyłaniu wiadomości w latach 90. Ponieważ internet był nowy i wolniejszy niż obecnie, limit znaków wynosił 60, podobnie jak w przypadku Notatek na Instagramie.

Oprócz Notatek na Instagramie, aplikacja ułatwiła także przeglądanie Archiwów. Funkcja została dodana do opcji aplikacji jako ustawienie domyślne. Oto prosty przewodnik, jak zobaczyć starsze historie na Instagramie.

Jak zobaczyć starsze historie na Instagramie?

Historie na Instagramie wygasają po 24 godzinach od opublikowania. Ale możesz uzyskać dostęp do starszych historii na Instagramie. Możesz również przeglądać historie, które opublikowałeś 1 rok temu. Archiwum włączone Instagram jest teraz domyślnie dodawany do aplikacji. Powiem ci, jak zobaczyć starsze historie na Instagramie.

1. Przejdź do Instagram na telefonie.

2. Stuknij w swoje Ikona profilu.

3. Stuknij w Trzy poziome linie. Można je znaleźć w prawym górnym rogu ekranu telefonu.

4. Będziesz teraz mógł zobaczyć Archiwum opcja w wyskakującym okienku na ekranie.

5. W opcji Archiwum możesz zobaczyć swoje Historie, Post, i Na żywo archiwum. Stuknij w Archiwum historii.

jak zobaczyć starsze historie na instagramie

Uwaga: Możesz także zobaczyć starsze posty i życia, które zarchiwizowałeś w opcji Archiwum na swoim Instagramie.

Teraz będziesz mógł zobaczyć wszystkie swoje starsze historie na Instagramie. Możesz wybrać datę lub przewinąć kalendarz. W ten sposób możesz znaleźć historię, którą próbujesz znaleźć ze starszych historii na Instagramie.

Zakończenie

Teraz wiesz, jak zobaczyć starsze historie na Instagramie. Możesz przewijać kalendarz archiwum Stories, aby znaleźć konkretną starszą historię. Jeśli chcesz zobaczyć starsze zarchiwizowane posty, możesz je również zobaczyć w opcjach Archiwum. Śledź witrynę, aby dowiedzieć się więcej o takich aktualizacjach technicznych. Kontynuuj przewijanie strony!