Czy możesz zobaczyć, kto ogląda Twoje filmy na Facebooku (aktualizacja 2023)

Wpływ Facebooka nawet po latach od jego uruchomienia jest taki sam. Facebook aktualizuje swoją platformę co kilka miesięcy, a jego interfejs jest przyjazny dla użytkownika. Funkcje zaangażowania Facebooka, które obejmują polubienia, komentarze, wyświetlenia i udostępnienia, wyróżniają tę platformę. Wyświetlenia filmów na Facebooku są jedną z miar sukcesu postu na platformie. W tym artykule powiem ci, Czy możesz zobaczyć, kto ogląda Twoje filmy na Facebooku??

Jeśli jesteś kimś, kto publikuje filmy na Facebooku, chciałbyś wiedzieć, ilu użytkowników weszło w interakcję z Twoimi filmami. Więc bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, czy możesz zobaczyć, kto ogląda Twoje filmy na Facebooku.

Czy możesz zobaczyć, kto ogląda Twoje filmy na Facebooku??

Czy możesz zobaczyć, kto ogląda Twoje filmy na Facebooku?

Nie, nie możesz zobaczyć, kto oglądał Twoje filmy na Facebooku, ale możesz zobaczyć liczbę wyświetleń swojego filmu na Facebooku. Możesz wyświetlić tylko nazwę użytkownika w transmisji na żywo na Facebooku. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do strony zarządzania transmisją na żywo i sprawdzić, kto ogląda Twoją transmisję na żywo.

Po zakończeniu transmisji na żywo nie można wyświetlić widzów, którzy oglądali Twój film. Chociaż można sprawdzić liczbę wyświetleń, ale nie można sprawdzić nazwy widza.

Jak sprawdzić, ile osób obejrzało moje filmy na Facebooku??

Czy możesz zobaczyć, kto ogląda Twoje filmy na Facebooku (aktualizacja 2022)

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem Facebooka i udostępniłeś film jako publiczny na Facebooku. Możesz sprawdzić liczbę wyświetleń pod filmem.

Jeśli jednak jesteś administratorem strony na Facebooku i chcesz poznać liczbę wyświetleń swojego filmu, musisz wykonać następujące czynności.

1. Uruchomienie Facebook na Twoim urządzeniu.
  2. Na swojej stronie na Facebooku przejdź do Spostrzeżenia.

3. Aby sprawdzić dane dotyczące filmów, dotknij Filmy.

4. Możesz również sprawdzić indywidualne dane dla konkretnego filmu, przechodząc do swojej strony, a następnie dotykając przycisku Narzędzia publikowania.

5. Następnie stuknij w bibliotekę wideo, wybierz film i sprawdź jego statystyki.

Czy możesz zobaczyć, kto ogląda Twoje filmy na Facebooku??

Facebook to współczesna platforma mediów społecznościowych, która jest znana z jednoczenia świata. Funkcje zaangażowania na Facebooku, które obejmują polubienia, komentarze, wyświetlenia i udostępnienia, wyróżniają tę platformę. Aby dowiedzieć się, Czy możesz zobaczyć, kto ogląda Twoje filmy na Facebooku?, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Więcej popularnych materiałów można znaleźć na stronie.

Czy możesz zobaczyć, kto ogląda Twoje filmy na Facebooku??

Nie, nie możesz zobaczyć, kto oglądał Twoje filmy na Facebooku. Możesz zobaczyć tylko, kto ogląda Twoje filmy na żywo na Facebooku podczas transmisji.

Jak sprawdzić, ile osób obejrzało moje filmy na Facebooku??

Liczbę wyświetleń filmów na Facebooku można sprawdzić pod filmem.

Jak sprawdzić wyświetlenia udostępnione na stronie na Facebooku?

1. Uruchamianie Facebooka na urządzeniu
2. Na swojej stronie na Facebooku przejdź do statystyk
3. Aby sprawdzić dane dotyczące filmów, dotknij Wideo.
4. Możesz również sprawdzić indywidualne dane dla konkretnego filmu, przechodząc do swojej strony, a następnie dotykając opcji Narzędzia publikowania
5. Następnie dotknij biblioteki wideo i wybierz wybrane wideo i sprawdź jego statystyki