Darmowy otwieracz – jedna aplikacja do otwierania ponad 80 formatów plików

Masz dość instalowania mnóstwa aplikacji tylko po to, by otwierać na swoim komputerze różne typy plików? Free Opener to sprytny i pomysłowy program dla systemu Windows, który rozwiązuje ten problem. Umożliwia proste otwieranie i przeglądanie większości obsługiwanych formatów plików za pomocą jednego programu. Nie trzeba już instalować specjalnych aplikacji do otwierania wszystkich tych typów plików, które nie są natywnie obsługiwane przez system operacyjny Windows.

Typy plików

Free Opener jest całkowicie darmowa i nie wymaga żadnego specjalnego oprogramowania do pracy. Za jego pomocą można szybko i łatwo przeglądać, edytować i drukować ponad 80 różnych formatów plików, w tym pliki pakietu Microsoft Office (.doc, .docx, .ppt, .pptx, .xls, .xlsx, .xlsm, .msg, .vcf), pliki Adobe (.swf, .flv, .psd, .pdf), plików Code, plików Photoshopa (.psd), pliki obrazów, pliki multimedialne, surowe obrazy, animacje Flash (.swf), Archiwa (.7z, .gz, .jar, .rar, .tar, .tgz, .zip) i wielu innych typów plików bezpośrednio za pomocą programu Free Opener.

Darmowy otwieracz

Jest to z pewnością użyteczne narzędzie dla użytkowników szukających aplikacji do prostego otwierania i przeglądania plików. Jednak aplikacja brakuje kilku podstawowych funkcji na przykład obsługa funkcji „przeciągnij i upuść” przy otwieraniu plików. Nie ma porządnych skrótów klawiaturowych, a pliki PDF nie są wyświetlane na jednej stronie. Archiwa (.rar, .zip) nie można przeglądać bezpośrednio, należy najpierw wypakować plik/folder z archiwum na pulpit przed jego wyświetleniem.

Notatka: Aplikacja wymaga instalacji online podczas którego pojawia się monit o zainstalowanie dodatkowych darmowych programów, takich jak paski narzędziowe, dodatki do przeglądarek, aplikacje do gier, programy antywirusowe itp. Wszystkie te funkcje są całkowicie opcjonalne i można łatwo zrezygnować z ich instalacji.

Pobierz darmowy otwieracz