Jak grać w grę Pływająca chmura, gdy jesteś offline, w mobilnej wyszukiwarce Google

gra w chmurze w google na telefonie komórkowym
Pływające gry w chmurze w aplikacji Google

Jeśli korzystasz z Google Chrome, to być może zetknąłeś się z popularną grą o dinozaurach T-rex i grałeś w nią. T-rex aka gra dino to ukryta gra, która pojawia się, gdy użytkownik jest offline lub nie ma połączenia z Internetem. Ta mała klasyczna gra w bieganie to dobra rozrywka na czas oczekiwania na powrót do sieci.

Co ciekawe, Google dodało teraz podobną grę do swojej wyszukiwarki mobilnej. Podczas gdy T-rex w Chrome ma motywy w odcieniach szarości, gra widoczna w mobilnej wyszukiwarce Google ma nowoczesny i kolorowy wygląd. Koncepcja jest dość podobna do gry Flappy Bird i easter egg z Androida Marshmallow.

Jak grać w grę z ukrytą chmurą w mobilnym wyszukiwaniu Google

Podobnie jak w przypadku gry T-rex, gra „pływająca w chmurze” wyświetla się tylko wtedy, gdy użytkownik jest w trybie offline, nie ma połączenia z siecią, dane komórkowe są wyłączone lub upłynął czas wyszukiwania.

Aby w nią zagrać, należy wykonać wyszukiwanie za pomocą aplikacji Google lub widżetu wyszukiwania Google na smartfonie. Teraz, gdy nie jest dostępne połączenie danych, mobilna wyszukiwarka Google wyświetli animowaną postać. Istnieje kilka takich animacji, które zmieniają się losowo. Stuknięcie ikony odtwarzania obok animacji powoduje przejście do gry. Możesz teraz grać w grę w trybie pełnoekranowym, dotykając dowolnego miejsca na ekranie.

Gra Pływające chmury w Google

Po odtworzeniu urocza chmurka z dłońmi i stopami, żółtym parasolem w ręku i mrugającym uśmiechem nadal unosi się przed siebie. Musisz chronić tę uroczą białą chmurkę przed złymi ptakami i chmurami burzowymi z gniewną miną, które nadlatują w jej kierunku. Oprócz tego zauważysz ciemne deszczowe chmury unoszące się w górę i utrudniające Ci drogę. Staraj się unikać zderzeń z tymi wszystkimi elementami, gdy unosisz się w powietrzu, bo inaczej zginiesz.

Co ciekawe, chmurka adieus z słodkim uśmiechem D i parasolką w ręku nawet wtedy, gdy zostanie zbesztana. W przeciwieństwie do T-Rexa, w grze nie ma dźwięku.

W grę można zagrać ponownie, stukając przycisk powtórki, lub wrócić do interfejsu wyszukiwania. Znaleźliśmy tę zabawną grę na ekranie 9.46.5.21 wersja aplikacji Google. Choć powinien on być dostępny także w nowszych wersjach. Spróbuj i podziel się z nami swoim najlepszym wynikiem.

WSKAZÓWKA: Jeśli chcesz zagrać w easter egg „Unosząca się chmura” w dowolnym momencie na swoim telefonie komórkowym, po prostu wyłącz sieć Wi-Fi i dane komórkowe. Dzięki temu odłączysz się od internetu i od razu będziesz mógł grać w grę.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka

  1. Nic

    Wylonczylam i mam beznadziejna vre T REX

    Odpowiedz