Oto jak zobaczyć swoje polubione posty na Instagramie 2023

Podobnie jak Facebook, Instagram przechowuje historię wszystkich polubionych postów, do której użytkownicy mają dostęp w aplikacji Instagram. Niewielu użytkowników wie jednak o tej przydatnej funkcji, ponieważ jest ona ukryta gdzieś w ustawieniach. Możliwość wyświetlania polubionych postów na Instagramie jest przydatna, jeśli chcesz przejrzeć wstecz zdjęcia i filmy, które polubiłeś. Jest to także szybki sposób na odnalezienie postów, które zostały polubione w przeszłości, bez konieczności przypominania sobie i ręcznego wyszukiwania konkretnego postu.

Wzmianki z Instagrama że można zobaczyć tylko 300 najnowszych postów, które się polubiło. Ze względu na ochronę prywatności nie możesz zobaczyć czyichś polubionych postów na Instagramie.

Teraz zobaczmy, jak możesz znaleźć posty, które polubiłeś na Instagramie 2023 na iPhone’a i Androida.

Aktualizacja (12 lutego 2022) – Po wyświetleniu ostatnia aktualizacja, kroki, aby znaleźć polubione posty na Instagramie 2022, całkowicie się zmieniły. Jeśli korzystasz z najnowszej wersji aplikacji Instagram i masz nową aktualizację, oto jak możesz zobaczyć, co polubiłeś na Instagramie 2022.

Jak zobaczyć posty, które polubiłeś na Instagramie 2023

 1. Przejdź do karty profilu i stuknij przycisk menu w prawym górnym rogu.
 2. Wybierz opcję “Twoja aktywność”. zobacz swoją aktywność w instagramie
 3. Na ekranie ‘Twoja aktywność” stuknij w “Interakcje“. jak wyświetlić posty, które polubiłeś na instagramie 2022
 4. Stuknij w ‘Lubi‘. jak zobaczyć posty, które polubiłeś na instagramie 2022
 5. Na stronie Likes pojawią się wszystkie posty, filmy i rolki, które polubiłeś na Instagramie. jak znaleźć polubione posty na instagramie 2022

Domyślnie polubione posty są wyświetlane w kolejności od najnowszego do najstarszego, ale teraz możesz sortować i filtrować polubione treści. Ponadto możliwe jest teraz jednoczesne odlubianie wielu polubionych postów na Instagramie.

RELATED: Jak zobaczyć Ostatnio usunięte na Instagramie 2022

Jak przeglądać polubione posty na Instagramie 2021

 1. Stuknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu aplikacji Instagram.
 2. Dotknij menu (ikona hamburgera) w prawym górnym rogu i wybierz Ustawienia. ustawienia aplikacji instagram na telefonie iPhone
 3. Przejdź do “Konto” i stuknij “Posty, które polubiłeś“.
  Wyświetl konto w aplikacji Instagram
  jak znaleźć posty, które polubiłeś na Instagramie 2021

To jest to. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie swoje ostatnio polubione zdjęcia i filmy wyłożone razem w układzie siatki. Można również przełączyć się na pełny układ (na iPhonie) aby zobaczyć zawartość w takiej formie, w jakiej pojawia się w Twoim kanale na Instagramie.

jak zobaczyć wszystkie swoje polubione posty w aplikacji Instagram na telefonie iPhone
Układ siatki
Wyświetlanie polubionych postów na Instagramie w układzie Feed
Układ kanału

Uwaga: powyższe kroki dotyczą telefonu iPhone i powinny być podobne dla telefonów z systemem Android.

Jak odrzucić polubione posty na Instagramie

Chociaż nie możesz odrzucić wszystkich polubionych postów, możesz z łatwością odrzucić każde z 300 najnowszych zdjęć, filmów lub rolek. Aby to zrobić,

Na telefonie iPhone – Przejdź do Likes sekcja. Następnie naciśnij długo na post, który chcesz odrzucić, i dotknij opcji “Odrzuć”. Alternatywnie możesz otworzyć konkretny post na Instagramie i stuknąć ikonę serca, aby go polubić.

jak odrzucić poprzednio polubiony post na Instagramie na iPhone'a

Na Androida – Na ekranie polubień stuknij i przytrzymaj zdjęcie lub wideo i ostrożnie przeciągnij palcem po przycisku serduszka, aby je polubić. Możesz również otworzyć pojedynczy post w widoku kanału, aby go polubić.

Odwróć ostatnio polubiony post na Instagramie na androida

ZWIĄZANE: Gdzie są zapisane moje szkice Reels na Instagramie?

Jak wyświetlić polubione posty na komputerze

Czy mogę zobaczyć polubione posty na Instagramie na komputerze??

Niestety, nie jest to możliwe. Mimo że możesz polubić posty za pomocą aplikacji lub strony internetowej Instagrama, nie ma sposobu, aby zobaczyć posty polubione na Instagramie na komputerze PC lub stacjonarnym. A to dlatego, że webowa wersja Instagrama oferuje tylko podstawowe funkcje.

Nie martw się! Istnieje proste obejście, którego możesz użyć, aby wyświetlić polubienia na Instagramie na komputerze.

Użytkownicy systemów Windows i Mac mogą po prostu zainstalować rozszerzenie “Layoutify: Ulepszony układ dla Instagrama”Rozszerzenie dla Google Chrome. To rozszerzenie psuje oryginalny układ strony Instagrama, ale pozwala wykonać zadanie. Możesz go zainstalować wyłącznie po to, aby zobaczyć historię polubionych postów bezpośrednio na swoim laptopie.

Po zainstalowaniu rozszerzenia Layoutify odwiedź stronę instagram.com i kliknij przycisk 3 poziome kropki w prawym górnym rogu.

jak zobaczyć polubione posty na instagramie na komputerze

Możesz teraz przeglądać swoje polubione posty w widoku siatki w przeglądarce Chrome. Wystarczy kliknąć przycisk “Wczytaj więcej” u dołu strony, aby wyświetlić więcej postów.

how to see posts you
Rozszerzenie Layoutify dla Chrome
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka