DiskInternals ZIP Repair – naprawa uszkodzonych plików zip za darmo

Format pliku Zip jest powszechnie używany w Internecie do udostępniania danych. Zdarza się, że plik zip lub Rar nie otwiera się z powodu drobnych uszkodzeń lub częściowego pobrania.

DiskInternals ZIP Repair jest darmowy i łatwe w użyciu narzędzie, które pomaga naprawa zip strukturyzuje i rozpakowuje zawartość archiwum. To ma solidny kreator odzyskiwania który chroni przed utratą ważnych danych w przypadku uszkodzenia archiwum zip. Jego inteligentny algorytm szybko odzyskuje pliki zip z błędów wewnętrznych i zapisuje ich zawartość w nowym archiwum.

To także naprawia pliki Zip pokazuje błędy takie jak “Nie można otworzyć pliku: nie wydaje się być poprawnym archiwum”. Zip Repair skanuje, wyodrębnia i przenosi wszystkie nienaruszone pliki do nowego archiwum. ZIP Repair działa z dużą prędkością i wykazuje wysoką dokładność odzyskiwania danych. Program obsługuje wszystkie główne funkcje zip.

Obsługuje Wszystkie systemy Microsoft Windows

Pobierz DiskInternals ZIP Repair