Instagram to nie koniec – jak utrzymać swoje selfies i fotografię hobbystyczną przy życiu

selfie-900001_960_720

Co robisz ze swoimi milionami zdjęć z ostatniego weekendowego wypadu w góry lub na plażę?? Ograniczony okres sławy na światowych Instagramach i Snapchatach, ale co dalej?? Po dwóch-trzech dniach nikt się nimi nie przejmuje, po tygodniu nawet Ty nie będziesz pamiętał tych „cennych chwil” z powodu niesławnych alg mediów społecznościowych, a jeśli jest to najnowsze lub bardzo popularne zdjęcie, to znajdzie się ono na pierwszych stronach osi czasu, a zwłaszcza w umysłach ludzi. Twoje zdjęcia są martwe; zależą od corocznego przypomnienia z Facebooka lub innych aplikacji do zarządzania zdjęciami, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Oto jak możesz zachować swoje chwile przy życiu przez jakiś czas, na każdy dzień, przenosząc je ze świata wirtualnego do świata fizycznego, po prostu –

1. Drukowanie ich – Nudne i staroświeckie, ale jeśli pamiętasz, że trofeum na lodówce twojej mamy było o wiele bardziej popularne niż twoje selfie na Instagramie, które pokochało ponad 50 twoich znajomych. Dlaczego? Ponieważ trofeum było do oglądania. Wydrukuj swoje zdjęcia, zobacz jaka ramka będzie dla Ciebie odpowiednia, od takich jak syrenka po zwykłe podstawowe, które możesz znaleźć w sklepie Archies, to jest dobre dla Ciebie.
  2. Drukowanie ich na towarach – Słyszeliście kiedyś o usługach takich jak printvenue.com? (nie gwarantujemy, że będzie dostępny w dowolnym momencie, ponieważ: Rocket Internet) Drukuj swoje chwile na produktach takich jak kubki, koszulki i inne! I trzymaj je przed sobą, przy sobie.Printvenue
  3. Tworzenie etui na urządzenia mobilne – Tak, to prawda. Stwórz własne, spersonalizowane etui na telefon komórkowy, użyj własnych zdjęć, aby stworzyć ekskluzywne etui na swój smartfon, sprawdź niestandardowe etui dailobjects
  4. Zarabianie pieniędzy – Jeśli jesteś dumny z profesjonalnej jakości swoich zdjęć, być może pochodzą one z najlepszych aparatów na rynku, a być może jesteś świetnym fotografem. Wyobraź sobie, że jesteś przeciętny, ale jeśli kiedykolwiek kliknąłeś jakieś szczęśliwe – przez przypadek – niesamowite zdjęcie, zapraszamy. Nawet jeśli świetnie radzisz sobie tylko z fotografią mobilną, spróbuj dotrzeć do stron takich jak Dailyobjects.com lub Stock – Fancy dot coms na rynku, prawdopodobnie można uzyskać szansę, aby być wymienione jako dostawca projektu, aby zarobić niekończące się nagrody.

Jeśli robisz już coś więcej niż tylko zdjęcia na Insta lub snapie, daj nam znać o swoich doświadczeniach i nauce. Na pewno podzielimy się tym z wszystkimi odwiedzającymi site, którzy spędzają z nami swój drogi czas w sieci.

Do napisania tego postu przyczyniły się Atin Sharma (@uptoatin), jest entuzjastą fotografii mobilnej i uczy się w tej dziedzinie. Możesz oceń go na Instagramie.

Image credit: Pixabay