Jak pobrać dane Snapchata w zaledwie 10 prostych krokach?

Snapchat to niesamowita aplikacja, która oferuje różne funkcje. Możesz teraz pobrać dane Snapchata z oficjalnej strony internetowej. Możesz nawet pobrać dane, które nie są już dostępne w aplikacji. Jeśli jesteś kimś, kto stracił dane swojego konta lub po prostu chce wyświetlić dane zapisane na serwerze Snapchata, możesz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej firmy. W tym artykule powiem ci Jak pobrać dane Snapchata.

Może istnieć wiele powodów, dla których chcesz zobaczyć pobrane informacje na serwerze Snapchat. Powód może być różny, od zwykłego wyboru po obawy o prywatność użytkownika. Ponieważ Snapchat jest komunikatorem internetowym, wiadomości i zdjęcia są usuwane po określonym czasie, ale są przechowywane na serwerze Snapchat, co podnosi kwestię prywatności.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, jak pobrać dane Snapchata. Przeczytaj do końca i dowiedz się, jak pobrać dane ze Snapchata.

Jak pobrać dane Snapchata na Androida & iPhone?

Jak pobrać dane Snapchata

Strona wsparcia Snapchata twierdzi, że niektóre dane użytkownika można przeglądać bezpośrednio w aplikacji Snapchat. Ale w większości przypadków nie jest to rodzaj danych, które użytkownik chce pobrać. W aplikacji Snapchat użytkownicy mogą wyświetlać i modyfikować swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i Bitmoji.

Pobieranie danych Snapchata jest bardzo łatwe. Aby dowiedzieć się, jak pobrać i uzyskać kompleksowe dane Snapchata, musisz wykonać podane kroki. Pomoże ci to pobrać historię czatów, wspomnienia Snapchata i łatwo odzyskać dane Snapchata.

1. Uruchomienie Snapchat na urządzeniu.

2. Stuknij w przycisk Bitmoji w lewym górnym rogu ekranu aparatu.

3. Kliknij przycisk ikona koła zębatego.

4. Przejdź do Moje dane i dotknij go.

5. Nastąpi przekierowanie do Snapchat’ strona internetowa, Podaj swoje dane uwierzytelniające i zaloguj się na swoje konto.

Pobierz swoje dane Snapchat

6. Po zalogowaniu będziesz mieć dostęp do wszystkich informacji na swoim koncie.

7. Aby pobrać dane, kliknij Moje dane.

Pobieranie danych Snapchata

8. Stuknij w Prześlij prośbę i wpisz swój adres e-mail na dole strony.

9. Pobieranie nie jest szybkie; może to potrwać kilka godzin, zanim otrzymasz wiadomość .plik zip z pobranymi danymi.

10. Przed pobraniem należy rozpakować plik przeglądanie pobranych danych.

Jak pobrać dane Snapchata na stronie Pulpit

Jak pobrać dane ze Snapchata w 10 prostych krokach?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak pobrać moje dane na Snapchacie na komputerze, musisz wykonać kilka kroków-

1. Otwórz listę Strona internetowa Snapchat.
  2. Wprowadź szczegóły logowania.
  3. Po zweryfikowaniu loginu zostaniesz przekierowany do ekranu Zarządzaj moim kontem.
  4. Stuknij w Moje dane.
  5. Teraz, Żądanie danych Snapchata. Gdy to zrobisz, będziesz pobierz wiadomość e-mail. Przetworzenie wniosku zajmie 6 godzin.

Jakie rodzaje informacji są dostępne na Snapchacie?

Istnieje kilka rodzajów danych, które są przechowywane na serwerze Snapchat i można uzyskać dostęp do następujących z nich:

1. Zapisane czaty
  2. Lista znajomych
  3. Nazwa konta zmienia się
  4. Częste lokalizacje
  5. Bitmojis
  6. Profile użytkowników i profile publiczne
  7. Zapisane wspomnienia
  8. Historia wyszukiwania
  9. Zainteresowania treścią
  10. Historia logowania i informacje o koncie.

Zegarek Jak pobrać dane Snapchata

Mam nadzieję, że wszystkie twoje wątpliwości dotyczące, Jak pobrać dane ze Snapchata zostały wyjaśnione. Będziemy nadal wymyślać więcej takich modnych rzeczy na Snapchat. Do tego czasu śledź nas. I nadal odwiedzaj stronę!

1. Jak długo trwa pobieranie danych Snapchata??

Czasami pobrane dane mogą być dostępne natychmiast, a czasami może to potrwać do 6 godzin.

2. Czy dane Snapchata pokazują usunięte wiadomości??

Nie, dane Snapchata nie pokazują usuniętych wiadomości.

3. Gdzie przechowywane są dane Snapchata??

Niektóre dane Snapchata są przechowywane w aplikacji, a większość z nich jest przechowywana na serwerze Snapchata.

4. Co oznacza brak nazwy w danych Snapchata??

Brak nazwy na Snapchacie oznacza, że utworzyłeś konto bez swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Pokazuje również, że dana osoba trwale usunęła swoje konto Snapchat lub zablokowała Cię.

5. Jak długo trwa żądanie danych Snapchata??

Żądanie danych Snapchata trwa prawie 6 godzin. Otrzymasz wiadomość e-mail, gdy dane będą gotowe do pobrania.

6.Dlaczego pobieranie danych Snapchat nie działa??

Jeśli pobieranie danych Snapchata nie działa, upewnij się, że aplikacja Snapchat jest zaktualizowana. Aplikację można zaktualizować ze Sklepu Play lub App Store.