Jak pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie: Oto 6 sposobów!

Czy jesteś zaskoczony, aby zobaczyć czerwoną kropkę w aplikacji Snapchat i jesteś ciekawy, jak usunąć czerwoną kropkę Snapchat?? Jeśli tak, jesteś na właściwej stronie. Snapchat od czasu do czasu aktualizuje funkcje i wprowadza zamieszanie wśród Snapchatterów, tak jak ta czerwona kropka. Więc tutaj ci powiem jak pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie.

Czerwona kropka na Snapchacie oznacza otrzymanie nowego powiadomienia związanego z czatem, znajomymi, Spotlight lub wspomnieniami. Jeśli masz zamieszanie, na Snapchacie jest czerwona kropka, ale nie ma powiadomienia; nie martw się, otrzymasz wszystkie informacje o tym, dlaczego na moim bitmoji Snapchata jest czerwona kropka.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się, jak pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie. Po przeczytaniu artykułu pozbędziesz się czerwonej kropki na bitmoji Snapchata lub czerwonej kropki na bitmoji Snapchata.

Dlaczego czerwona kropka na Snapchacie nie znika?

tutaj powiem ci, jak pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie

Czerwona kropka na Snapchacie pojawia się zasadniczo w celu wyświetlenia nowych wiadomości lub powiadomień w aplikacji. Oprócz czerwonej kropki, użytkownicy Snapchata byli zdezorientowani widząc żółtą kropkę na Snapchacie i szukali sposobów na pozbycie się żółtej kropki na Snapchacie.

Tak więc, jeśli jesteś ciekawy, dlaczego czerwona kropka na Snapchacie nie znika, po prostu sprawdź poniższą listę powodów-

1. Masz nieprzeczytane wiadomości
  2. Masz nieotwarte snapy.
  3. Masz oczekujące zaproszenie do znajomych.
  4. Dostępna jest nowa aktualizacja dla Snapchata.
  5. Błędy lub usterki w aplikacji.
  6. Problemy z serwerem.
  7. Skumulowana pamięć podręczna.

Jak pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie: 6 sposobów

Tutaj powiem ci, jak pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie

Gdy już znasz przyczynę czerwonej kropki na bitmoji Snapchata, poznajmy poprawki, aby usunąć czerwoną kropkę Snapchata.

Poprawka 1:- Pozbądź się czerwonej kropki na Snapchacie, sprawdzając wiadomości i snapy

Jeśli chcesz pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie, upewnij się, że przeczytałeś wszystkie wiadomości i otworzyłeś wszystkie snapy. Nieprzeczytane wiadomości i nieotwarte snapy mogą powodować pojawienie się czerwonej kropki. Po przeczytaniu wszystkich wiadomości i otwarciu wszystkich snapów czerwona kropka zniknie ze Snapchata.

Poprawka 2:- Pozbądź się czerwonej kropki na Snapchacie, sprawdzając oczekujące zaproszenia do znajomych

Innym sposobem na pozbycie się czerwonej kropki na Snapchacie jest sprawdzenie oczekujących zaproszeń do znajomych. Po prostu otwórz aplikację Aplikacja Snapchat, przejdź do Dodaj znajomych i Zaakceptuj lub odrzuć zaproszenie do znajomych. Po zakończeniu zobaczysz, że czerwona kropka zniknęła z aplikacji Snapchat.

Poprawka 3:- Pozbądź się czerwonej kropki na Snapchacie, sprawdzając aktualizacje

Jak pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie: Oto 6 sposobów!

Ważne jest, aby zaktualizować aplikację Snapchat, aby cieszyć się wszystkimi ekskluzywnymi funkcjami na platformie. Jeśli dostępna jest aktualizacja dla Snapchata, upewnij się, że zaktualizowałeś aplikację Snapchat. Po prostu przejdź do Sklepu Play lub App Store i zaktualizuj aplikację Snapchat. Po zakończeniu ponownie otwórz aplikację Snapchat i sprawdź, czy czerwona kropka zniknęła.

Poprawka 4:- Pozbądź się czerwonej kropki na Snapchacie przez ponowne uruchomienie urządzenia

Jeśli powyższe metody nie działają, możesz po prostu ponownie uruchomić urządzenie. Wystarczy dotknąć i przytrzymać przycisk włączania/wyłączania i ponownie uruchomić urządzenie. Po ponownym uruchomieniu urządzenia otwórz ponownie aplikację Snapchat i sprawdź, czy czerwona kropka zniknęła.

Poprawka 5: – Pozbądź się czerwonej kropki na Snapchacie, odinstalowując i ponownie instalując aplikację

Jeśli chcesz pozbyć się czerwonej kropki w historii lub profilu Snapchata, możesz po prostu odinstalować i ponownie zainstalować aplikację. Przejdź do App Store lub Play Store, i odinstaluj aplikację. Po odinstalowaniu aplikacji zainstaluj ją ponownie. Teraz ponownie otwórz aplikację Snapchat i sprawdź, czy rozwiązało to problem.

Poprawka 6:- Pozbądź się czerwonej kropki na Snapchacie, kontaktując się z pomocą techniczną Snapchata

Jak pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie: Oto 6 sposobów!

Jeśli powyższe poprawki nie działają, ostatnią rzeczą, którą możesz spróbować, jest skontaktowanie się z Wsparcie Snapchata. Zajmij się swoją sprawą, a oni skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Mam nadzieję, że pomoże ci to pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie.

Tak więc chodziło o to, jak pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie. Postępuj zgodnie z powyższymi poprawkami i sprawdź, czy rozwiązuje to problem. Podziel się tym artykułem ze znajomymi i daj im znać, jak pozbyć się czerwonej kropki na Snapchacie. Odwiedzaj witrynę, aby zobaczyć wszystkie trendy! Miłego dnia!

1. co oznacza czerwona kropka na Snapchat Spotlight?

Czerwona kropka na Snapchat Spotlight oznacza, że masz nowe powiadomienie w tej konkretnej sekcji.

2. Dlaczego wszystkie moje wiadomości na Snapchacie są wrażliwe na czas??

Jeśli widzisz wiadomości Snapchata jako wrażliwe na czas, oznacza to, że Snapchat nie chce, abyś przegapił jakiekolwiek powiadomienia.