Jak trwale przełączyć się na najnowsze tweety w nowym Twitterze na pulpicie

Minęło trochę czasu, odkąd Twitter wprowadził swój nowy wygląd dla użytkowników komputerów stacjonarnych na całym świecie. Niestety, większość użytkowników nie znosi nowego wyglądu Twittera i chciałaby wrócić do starego układu. Choć oficjalnie nie ma możliwości przejścia na starszy wygląd Twittera, można jednak użyć rozszerzenia GoodTwitter, aby przywrócić stary wygląd Twittera na pulpicie.

Jeśli chodzi o nowy układ Twittera, to jest to raczej mobilna wersja Twittera z dużą ilością białej przestrzeni. Podobnie jak w przypadku Twittera dla systemów iOS i Android, desktopowa wersja Twittera oferuje możliwość przełączania się między najnowszymi a najlepszymi tweetami.


najpierw pokaż najnowsze tweety na twitterze

Przed stroną vs Po wejściu na stronę

Chociaż opcja wyświetlania zarówno najlepszych tweetów, jak i ostatnich tweetów jest przydatna, to jednocześnie jest naprawdę irytująca. Dzieje się tak dlatego, że Twitter automatycznie przywraca widok Top Tweets (lub Home) chwilę po tym, jak użytkownik wybierze opcję wyświetlania najnowszych tweetów. Ta funkcja działa podobnie w aplikacji Twittera. Co więcej, nie ma możliwości zmiany domyślnych ustawień, ani w interfejsie mobilnym, ani w desktopowym.

Powstrzymaj Twittera przed przełączaniem się na Top Tweets

Osobiście wolę najpierw zobaczyć najnowsze lub ostatnie tweety na mojej osi czasu, ponieważ dzięki temu jestem na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i wiadomościami. Choć można przełączać tryb widoku osi czasu, bardzo często jest to irytujące. Na szczęście nowe rozszerzenie “Latest Tweets First” dla Chrome może pomóc pozbyć się tej irytującej przypadłości. Rozszerzenie zmusza Twittera.com, aby zawsze pokazywać najnowsze tweety.

Aby to zadziałało, wystarczy zainstalować rozszerzenie. Jedynym niedociągnięciem jest to, że nie można ręcznie przełączyć się z powrotem do najlepszych tweetów, gdy rozszerzenie jest włączone.

Najpierw najnowsze tweety [Działa z Chrome, MS Edge i Brave]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka