Jak wyszukiwać flary na Reddit: 2 metody wyjaśnione!

Reddit to platforma mediów społecznościowych dla wszystkich zapytań, możesz łatwo wybrać dowolną społeczność i zanurzyć się w celu uzyskania odpowiedzi, uzyskania porady, zaangażowania się w dyskusje i dyskursy na platformie. Podczas gdy niektóre funkcje Reddit są dość łatwe do zdobycia, inne są znacznie trudniejsze, jedną z takich funkcji jest Flairs na Reddit. Jeśli jesteś wśród takich użytkowników, którzy są zdezorientowani opcją Flairs na Reddit, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci, czym są flary na Reddicie i co to są flary Jak wyszukiwać flary na Reddicie?.

Flairs na Reddit to etykiety lub tagi w subreddicie. Każdy subreddit ma swój własny zestaw flar. Niedawno użytkownicy mieli pytania dotyczące sposobów wyszukiwania Flairów w każdym subreddicie. Celem Reddit Flairs jest to, że pomaga użytkownikowi organizować lub oznaczać treści w subreddicie.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, jak wyszukiwać Flairs na Reddit i czym jest Flair na Reddit.

Czym jest flara na Reddicie??

Jak wyszukiwać flary na Reddit

Reddit Flair to tag, który użytkownik może czasami zobaczyć obok nazwy użytkownika lub tytułu postu w subredditach, które na to pozwalają. Flair na Reddit pozwala innym użytkownikom filtrować treści, które chcieliby lub nie chcieliby wyświetlać w swoich kanałach.

Istnieją dwa rodzaje flar na Reddicie: Individual Flair i Post Flair. Każdy z tych flar służy innemu celowi na platformie Reddit. Należy zauważyć, że nie wszystkie subreddity zezwalają zwykłym użytkownikom Reddita na dodawanie flar do swoich postów, a w takim przypadku będziesz musiał porozmawiać z moderatorem, aby dodać je za Ciebie.

Niektóre subreddity w ogóle nie zezwalają na flair. A jeśli tak jest, to może to być spowodowane tym, że administrator lub moderator mógł wyłączyć tę funkcję.

Jak wyszukiwać Flairs na Reddit?

Teraz, gdy już wiemy, czym jest Flair na Reddit, nadszedł czas, aby zanurkować i dowiedzieć się, jak można wyszukiwać różne rodzaje Flairów na Reddit. W poniższym przewodniku wyjaśniłem metody wyszukiwania flar na Reddicie.

Metoda 1: Wyszukiwanie flar na Reddit za pomocą paska wyszukiwania Reddit

Jak wyszukiwać flary na Reddit

Jednym z najprostszych sposobów wyszukiwania flar na Reddicie jest skorzystanie z paska wyszukiwania Reddita. Pasek wyszukiwania na Reddit znajduje się w górnej części ekranu. Aby wyszukać Flairs za pomocą paska wyszukiwania, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom Reddit aplikację na swoim urządzeniu.
  2. W górnej części ekranu zobaczysz ikonę pasek wyszukiwania, dotknij go.
  3. Jeśli chcesz wyszukać flarę, wszystko co musisz zrobić, to wpisać po prostu typ flair:{flairhere} w pasku wyszukiwania.
  4. Następnie naciśnij enter.
  5. Jeśli masz na myśli konkretny subreddit, możesz również przejść do tego subredditu i stamtąd wyszukać Flair. Możesz też wpisać r/{subredditnamehere} flair:{flairhere} w pasku wyszukiwania Reddit.

Metoda 2: Wyszukiwanie flar na Reddit poprzez znajdowanie postów z tą samą flarą

Jak wyszukiwać flary w serwisie Reddit

Inną metodą, którą możesz wypróbować, aby wyszukać Flairs na Reddit, jest znalezienie postów z tym samym Flair. Jeśli znalazłeś post na Reddicie z tym Flairem, wszystko co musisz zrobić, to Wystarczy kliknąć na niego, a zostaniesz przekierowany na stronę, na której można znaleźć wszystkie posty z tym Flair.

Na przykład. W przypadku wyszukiwania flair: jedzenie na Reddit. Zostaną wyświetlone posty z różnych subredditów, które pojawią się na stronie wyników wyszukiwania. W przypadku kliknięcia posta opublikowanego w subreddicie r/Cooking. Zostaniesz przekierowany do subreddita r/Cooking i zobaczysz posty z flarą „jedzenie” na stronie, ale tylko posty powiązane z subredditem r/Cooking.

Reddit jest witryną gromadzącą informacje, udostępniającą, dyskutującą i budującą społeczność. Możesz budować swoją społeczność, tworząc i angażując się w dyskusje na platformie Reddit. Aby wiedzieć, Jak wyszukiwać flary na Reddit, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi.

Aby dowiedzieć się więcej o trendach, odwiedź stronę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

1. Co oznaczają flary na Reddit??

Flair to ‘tag&#8217, który można dodać do wątków opublikowanych w witrynie Reddit w ramach podreddita. Pomagają one użytkownikom zrozumieć kategorię, do której należą posty i pomagają czytelnikom filtrować określone rodzaje postów w oparciu o ich preferencje.

2. Co robi użytkownik Flairs??

Flagi użytkownika tworzą wizualną flagę obok lub pod nazwą użytkownika członka społeczności.

3. Jakie są różne rodzaje Flair na Reddit??

Na Reddicie istnieją dwa różne rodzaje Flairów, jeden to indywidualny Flair, a drugi to post Flair.

4. Dlaczego wyszukiwanie Reddit Flair nie działa??

Może to być spowodowane tymczasowym błędem w aplikacji Reddit.