Jak zrobić trend Soulmate w fazie księżyca na TikTok?

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Krótkoformatowa aplikacja wideo dała początek ogromnym trendom, które wkrótce trafiają na różne platformy mediów społecznościowych i stają się popkulturową rzeczą. Okres trwałości tych trendów jest krótszy, a ich wirusowość czyni je dość popularnymi. Na TikTok pojawił się nowy trend, który szturmem podbił świat. W tym artykule opowiem o, Jak zrobić trend z fazą księżyca na TikTok?.

Nowy trend soulmate fazy księżyca na TikTok stał się dość wirusowy i polega na dopasowaniu fazy księżyca twojego partnera. Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, jak zrobić trend Soulmate fazy księżyca na TikTok.

Czym jest trend Soulmate w fazie księżyca na TikTok??

Jak zrobić trend Soulmate w fazie księżyca na TikTok

Moon phase soulmate trend to trend kompatybilności, który pozwala użytkownikowi dowiedzieć się o kompatybilności z jego partnerem. Trend stał się wirusowy, a pary chętnie sprawdzają wyniki testu.

Test fazy księżyca polega na nałożeniu obrazu fazy księżyca z dnia urodzenia na fazę księżyca z dnia urodzenia partnera. Kiedy oba obrazy pasują do siebie, oznacza to, że zgodność jest dobra. Należy zauważyć, że test nie ma naukowego poparcia.

Jak zrobić trend Soulmate w fazie księżyca na TikTok?

trend fazy księżyca na tiktok jest uroczy, gdy księżyce ustawiają się w jednej linii ��

— Saniika (@NeahtAntares) 22 stycznia 2022 r

Jeśli nie możesz się doczekać, aby sprawdzić wynik testu na fazy księżyca swojego partnera, to jesteś we właściwym miejscu. W poniższym przewodniku wspomniałem o krokach, dzięki którym możesz przetestować bratnią duszę fazy księżyca na TikTok.

1. Przejdź do szablonu fazy księżyca stukając ikonę tutaj.
  2. Zostanie wyświetlony monit o podanie szczegóły urodzin w kalendarzu.
  3. Teraz musisz zrzut ekranu fazy księżyca a następnie przyciąć go zgodnie z własnymi potrzebami.
  4. Wykonaj te same kroki, ale tym razem wprowadź dane swojego partnera. Należy zauważyć, że przyciąć zdjęcie fazy księżyca do tego samego rozmiaru co pierwszy.
  5. Przejdź do sklepu z aplikacjami i pobierz aplikację CapCut.
  6. Uruchomić aplikację TikTok aplikację na urządzeniu.
  7. Znajdź wideo, które oferuje szablon.
  8. Stuknij Użyj szablonu w CapCut.
  9. Wybierz swój dwa przycięte obrazy z galerii.
  10. Stuknij w opcję podglądu.
  11. Teraz edytować tekst, aby zmienić go na datę urodzin swoich i partnera.
  12. Stuknij w Dodaj dźwięk w TikTok, aby go wyeksportować i gotowe!

Zobacz, jak zrobić trend fazy księżyca Soulmate na TikTok

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Nowy trend dotyczący bratniej duszy w fazie księżyca na TikTok stał się dość wirusowy i polega na dopasowaniu fazy księżyca partnera. Aby poznać, Jak zrobić trend Soulmate w fazie księżyca na TikTok, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi. Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedź witrynę.

Jak zrobić The Moon Phase Soulmate Trend na TikTok?

Przejdź do strony z fazami księżyca w artykule>wprowadź swoje dane urodzinowe w kalendarzu>zrób zrzut ekranu fazy księżyca, a następnie przytnij go zgodnie z własnymi potrzebami>wykonaj te same kroki, ale tym razem wprowadź dane swojego partnera>
Przejdź do sklepu z aplikacjami i pobierz aplikację CapCut>Uruchom aplikację TikTok>Znajdź wideo, które oferuje szablon>Stuknij Użyj szablonu w CapCut>Wybierz dwa przycięte obrazy z galerii>Stuknij opcję podglądu>Teraz edytuj tekst, aby zmienić go na daty urodzin swoich i partnera>Stuknij Dodaj dźwięk w TikTok, aby go wyeksportować i gotowe!

Czym jest trend Soulmate w fazie księżyca na TikTok??

Test fazy księżyca polega na nałożeniu obrazu fazy księżyca z dnia narodzin na fazę księżyca z dnia narodzin partnera.

Co jeśli nasze księżyce w ogóle się nie pokrywają??

Nie ma naukowego znaczenia dla tego trendu, więc nie ma znaczenia, czy twoje księżyce się nie pokrywają.