Jak zobaczyć czyjąś listę obserwujących na Threads w zaledwie 3 krokach?!

Meta uruchomiła nową platformę mikroblogową o nazwie Threads. Wraz z nowymi zmianami na Twitterze użytkownicy przechodzą do nowo uruchomionej aplikacji Instagram o nazwie Threads. Ponieważ platforma jest nowa, istnieje wiele pytań na jej temat. Użytkownicy zastanawiają się teraz, w jaki sposób mogą zobaczyć listę obserwujących innych użytkowników w Threads lub udostępnić swój profil Threads. W tym artykule powiem ci, jak zobaczyć czyjąś listę obserwujących w wątkach.

Podobnie jak w przypadku każdej innej platformy mediów społecznościowych, musisz obserwować innych użytkowników, aby płynnie komunikować się na platformach. W ten sam sposób możesz śledzić innych użytkowników w aplikacji Threads i sprawdzić ich listę obserwujących również w Threads.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do tego, jak zobaczyć czyjąś listę obserwujących w Threads. Przeprowadzę Cię przez ten proces w prostych i łatwych krokach.

Jak wyświetlić czyjąś listę obserwujących w wątkach?

Jak zobaczyć czyjąś listę obserwujących w wątkach

Przeglądanie czyjejś listy obserwujących w Threads daje wyobrażenie o tym, kogo obserwuje druga osoba. Aby wyświetlić czyjąś listę obserwowanych w Threads, wykonaj podane kroki.

  1. Uruchom Aplikacja Wątki na swoim urządzeniu.
  2. Teraz, przejdź do profilu użytkownika, którego „listę obserwujących” chcesz zobaczyć.
  3. Na stronie ich profilu zobaczysz ikonę opcja liczby obserwujących pod ich biografią Threads, dotknij go.
  4. Teraz przejdź do opcji Obserwujący sprawdź i wyświetl listę obserwujących danego użytkownika i voila, gotowe!

Tak więc aplikacja Threads pozwala użytkownikowi dowiedzieć się, kogo ktoś obserwuje, wraz z liczbą kont, które obserwuje.

Jak wyświetlić Własna lista obserwujących w wątkach?

Jak zobaczyć czyjąś listę obserwujących w wątkach?

Oprócz przeglądania listy obserwujących innych osób w wątkach, możesz teraz łatwo przeglądać również własną listę obserwujących. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

  1. Uruchom opcję aplikację Threads na Twoim urządzeniu.
  2. Przejdź do swojego strona profilu.
  3. Na stronie profilu zobaczysz ikonę opcja liczby obserwujących pod ich biografią Threads, dotknij jej.
  4. Teraz przełącz się na opcję Obserwujący zakładka, sprawdź i przejrzyj listę obserwujących, i voila, gotowe!

Dlaczego liczba obserwujących jest ukryta w wątkach??

Jak zobaczyć czyjąś listę obserwujących w wątkach

Liczba obserwujących w aplikacji Threads nie jest widoczna z góry, ale można łatwo sprawdzić liczbę obserwujących na profilu.

Na to samo pytanie Adam Mosseri, dyrektor generalny Instagrama, odpowiedział, „Pomysł polegał na tym, aby mniej rzucać się w oczy, ile osób obserwujesz, aby zmniejszyć tę liczbę. Czasami ludzie na Instagramie boją się obserwować więcej osób, ponieważ chcą, aby stosunek liczby obserwujących do obserwowanych był nieco inny. Chcieliśmy po prostu zobaczyć, jak to jest po prostu uciec od tego, nie do końca kupić, czyniąc go znacznie mniej widocznym, można po prostu śledzić ludzi, nie martwiąc się o to tak bardzo.”

Oznacza to po prostu, że inni użytkownicy nie zobaczą, ile osób obserwujesz lub kogo obserwujesz w momencie, gdy odwiedzą Twój profil Threads.

Podsumowanie

Instagram to platforma dla młodego pokolenia. Co drugi dzień pojawia się nowa aktualizacja platformy, aby nadążyć za potrzebami młodego pokolenia. Niedawno Instagram uruchomił na platformie aplikację podobną do Twittera o nazwie Threads. Aby dowiedzieć się, Jak zobaczyć czyjąś listę obserwujących w wątkach?, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Jak śledzić znajomych w wątkach na Instagramie?

Gdy zarejestrujesz się w aplikacji Threads, będziesz mieć możliwość obserwowania wszystkich swoich znajomych na Instagramie, jeśli mają oni konto Threads

2. Jak potwierdzić wszystkie prośby o obserwowanie w wątku??

Akceptowanie pojedynczych próśb o obserwowanie może być żmudne, ponieważ obecnie nie ma funkcji jednoczesnego potwierdzania wszystkich próśb o obserwowanie w Threads.

3. Czym są prośby o obserwowanie w wątkach?

Prośba o obserwowanie to prośba od innego użytkownika, który chce obserwować Twój profil. Jeśli użytkownik zaakceptuje prośbę, zostanie znajomym nadawcy prośby. W ten sposób nadawca może wyświetlić profil użytkownika i wchodzić z nim w interakcje, w tym czat tekstowy.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka