Rozwiązywanie problemów z przeglądarką Internet Explorer 8 w systemie Windows 7

Ponieważ Internet Explorer jest domyślną przeglądarką we wszystkich systemach Windows, używa jej większość użytkowników. Jeśli w systemie Windows 7 występują problemy z IE8, takie jak brak dostępu do witryn, bardzo wolne przeglądanie stron internetowych lub częste awarie, należy rozwiązać problem z IE.

Możesz łatwo naprawić problemy z Internet Explorerem, korzystając z wbudowanego narzędzia do rozwiązywania problemów, które automatycznie wyszukuje i naprawia niektóre typowe problemy z IE. Aby rozwiązać problem z przeglądarką Internet Explorer 8 w Windows 7, wykonaj poniższe kroki:

1. Przejdź do menu Start, Panelu sterowania i wybierz 'Rozwiązywanie problemów’ (najpierw w panelu sterowania wybierz 'zobacz przez’ jako dużą ikonę).

2. W oknie Rozwiązywanie problemów kliknij przycisk Zobacz wszystkie z okienka po lewej stronie.

Rozwiązywanie problemów

3. Kliknij „Wydajność Internet Explorera” z okna Wszystkie kategorie.

Okno wszystkich kategorii

4. Otworzy się narzędzie do rozwiązywania problemów z wydajnością Internet Explorera. Kliknij przycisk Następna strona i automatycznie rozpocznie sprawdzanie IE pod kątem usterek i, miejmy nadzieję, naprawi je.

Narzędzie do rozwiązywania problemów z wydajnością przeglądarki Internet Explorer

5. Po zakończeniu zamknij narzędzie do rozwiązywania problemów lub wyświetl raport z rozwiązywania problemów.

Teraz otwórz IE i wszystko powinno działać poprawnie. Jeśli Internet Explorer nadal ma problemy, spróbuj wyłączyć wszystkie dodatki Resetowanie ustawień programu Internet Explorer.

Czy po wykonaniu powyższych kroków nadal potrzebujesz pomocy w rozwiązywaniu problemów z przeglądarką lub połączeniem internetowym? W takim przypadku można skorzystać z rozwiązania innej firmy, które oferuje wsparcie na żywo i może pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Początkujący i średniozaawansowani użytkownicy mogą spróbować program taki jak Outbyte PC Repair i sprawdź, czy nie potrzebujesz dodatkowej pomocy w dziale pomocy technicznej, ponieważ oferuje on nieograniczone wsparcie w rozwiązywaniu różnych problemów z komputerami.