Windows 7 SP1 RTM Build wyciekł, można go pobrać

Użytkownicy systemu Windows 7 z niecierpliwością oczekują na wydanie kompilacji Windows 7 Service Pack 1 RTM, która ma być publicznie dostępna pod koniec marca 2011 roku. Podobnie jak wcześniej, wyciekła wersja systemu Windows 7 SP1 RTM jest dostępna do pobrania w Internecie za pośrednictwem witryn warezowych i torrentowych przed oficjalną premierą. Wyciekła wersja, którą uważa się za RTM systemu Windows 7 SP1, to Budowa 7601.17514.101119-1850.

Pakiet Windows 7 SP1 pomaga utrzymać komputery i serwery na najnowszym poziomie wsparcia, zapewnia ciągłe ulepszenia systemu operacyjnego Windows (OS) poprzez włączenie poprzednich aktualizacji dostarczonych przez Windows Update oraz kontynuację przyrostowych aktualizacji platformy Windows 7 w oparciu o opinie klientów i partnerów, a także ułatwia organizacjom wdrażanie pojedynczego zestawu aktualizacji.

Windows 7 SP 1 RTM Build 7601

Uwaga:: Aby pobrać i zainstalować system Windows 7 SP1, musisz mieć zainstalowaną wersję Release to Manufacturing (RTM) systemu Windows 7. Jeśli wcześniej zainstalowano na komputerze wersję beta systemu Windows 7 SP1, należy ją odinstalować przed zainstalowaniem wersji RTM.

Firma Microsoft stanowczo sprzeciwia się korzystaniu z wszelkich wyciekłych kompilacji dodatków Service Pack, ponieważ mogą one uszkodzić komputer i stanowić potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkownika.

Jeśli nadal chcesz ją wypróbować, to możesz Pobierz Windows 7 Service Pack 1 RTM Zbudować 7601.17514.101119-1850 (x86 & x64) udostępnione przez Softpedia.