Wszystko o Snapchat Easter Egg Hunt 2023: Historia, Egg Hunts & Więcej!

Nadszedł sezon wielkanocny, a podczas świętowania sezonu świątecznego z najbliższymi, Snapchat ma dedykowane polowanie na jajka. Każdego roku Snapchat sprawia, że sezon wielkanocny jest interesujący dzięki wprowadzeniu nowego polowania na jajka na platformie. Jeśli jesteś kimś, kto chce poznać historię polowania na jajka wielkanocne na Snapchacie, jak znaleźć jajka na mapie Snap i wszystko o polowaniu na jajka wielkanocne, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule opowiem o Snapchat Easter Egg Hunt 2023.

Możesz znaleźć jajka na mapie Snap, przechodząc do swojej okolicy i sprawdzając mapę Snap, aby znaleźć jajka najbliżej Ciebie. Ale pytanie, czy polowanie na jajka wielkanocne na Snapchacie odbędzie się w 2023 roku, pozostawiło wielu użytkowników zaciekawionych.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się o Snapchat Easter Egg Hunt 2023. Aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej!

Historia polowania na jajka wielkanocne na Snapchacie

Wielkanocne polowanie na jajka na Snapchacie 2023

Snapchat jest znany ze swoich angażujących funkcji, a jedną z takich funkcji jest wspaniałe polowanie na jajka wielkanocne na Snapchacie. Snapchat Egg Hunt został uruchomiony przez platformę w kwietniu 2018 roku i od tego czasu platforma rozpoczęła coroczne polowanie na jajka w okresie wielkanocnym w kwietniu.

Polowanie na jajka na Snapchacie było wielkanocną wersją Pokémon Go, w której Snapchatterzy zbierają kolorowe jajka rozrzucone po całym USA.S. i Kanada na mapie Snap. Wraz z sukcesem polowania, platforma uruchomiła kolejne polowanie na rok 2019; w 2020 roku, po tym jak pandemia uderzyła w świat, platforma zmodyfikowała polowanie na jajka w taki sposób, aby gracze mogli grać ze swoich domów.

Co to jest polowanie na jajka wielkanocne na Snapchacie??

Polowanie na jajka wielkanocne na Snapchacie 2023

Snapchat Easter Egg hunt to coroczne wydarzenie organizowane przez Snapchat, w którym gracze biorą udział w polowaniu na jajka, znajdując jajka na Snap Mapie, nawigując do swojej okolicy i sprawdzając Snap Mapę pod kątem jajek znajdujących się najbliżej nich. Gdy je znajdziesz, otwórz na nich światowy obiektyw i gotowe!

Snapchat wprowadził polowanie na jajka wielkanocne w 2018 roku i było ono dość popularne w okresie wielkanocnym. Jajka, które zbierasz w polowaniu na jajka z różnych obszarów aplikacji i otrzymujesz nagrody za swoją ciężką pracę. Nagrody za ciężką pracę obejmują naklejki, monety i prezenty.

Kiedy odbędzie się wielkanocne polowanie na jajka na Snapchacie w 2023 roku??

Wielkanocne polowanie na jajka na Snapchacie 2023

Ku rozczarowaniu użytkowników, polowanie na jajka wielkanocne na Snapchacie zostało przerwane w 2022 roku. Wszystko zaczęło się w 2021 roku, kiedy Snapchatterzy zauważyli, że gra nie została udostępniona ze względu na rosnącą pandemię COVID-19.

Odpowiadając na pytanie zadane przez użytkownika Twittera pytającego o Easter Egg Hunt, wsparcie Snapchata odpowiedziało, „Witam, w tym roku robimy sobie przerwę od Egg Hunt. Zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się więcej o innych wspaniałych grach oferowanych na Snapchacie!”

Internet wciąż jest pełen nadziei i trwa debata, czy powróci w tym roku. Wygląda jednak na to, że polowanie na jajka na Snapchacie nie powróci w 2023 roku.

Jak znaleźć jajka wielkanocne Snap Map w Wielkim Polowaniu na Jajka Snapchat?

Snapchat Easter Egg Hunt 2023

Aby uczynić święta wielkanocne wyjątkowymi, zespół programistów Snapchata ciężko pracuje nad polowaniem na jajka wielkanocne na Snapchacie. Aby znaleźć pisanki w polowaniu wielkanocnym, wykonaj podane kroki.

1. Uruchomienie mapy Snapchat na swoim urządzeniu.
  2. Udaj się do swojego Mapa Snap; pamiętaj, Aby znaleźć jajka, musisz być obecny w fizycznej lokalizacji jajka.
  3. Gdy znajdziesz się w pobliżu lokalizacja jajka, dotknij jajka i otwórz soczewkę świata, i gotowe!
  4. Należy zauważyć, że nie musisz tylko znaleźć jajko; ty aby nie zostało skradzione przez innego użytkownika Snapchata.

Dlaczego Snapchat zrezygnował z funkcji polowania na jajka??

Wielkanocne polowanie na jajka na Snapchacie w 2023 roku

Snapchat wycofał funkcję polowania na jajka w 2021 roku. W 2021 r. z powodu COVID-19 firma aktywnie doradzała swoim użytkownikom, aby nie lokalizowali jajek, aby zagrać w grę i całkowicie usunąć grę w 2022 r.

Snapchatterzy zauważyli w 2022 roku, że usunięcie polowania na jajka nie było związane tylko z pandemią, ponieważ platforma całkowicie usunęła grę. Po usunięciu gry polowanie na jajka stało się mniej popularne, a Snapchat ostatecznie przestał ją promować.

Snapchat Snapchat jest znany z przyjaznych dla użytkownika aktualizacji i nadąża za potrzebami swojej młodej publiczności. Aby dowiedzieć się więcej Snapchat Easter Egg Hunt 2023, Przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej popularnych informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedzaj witrynę! W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Czy istnieje Snapchat Easter Egg Hunt 2023??

Trwa debata, czy wielkanocne polowanie na Snapchacie powróci w tym roku. Wygląda jednak na to, że polowanie na jajka na Snapchacie nie powróci w 2023 roku.

Dlaczego Snapchat zrezygnował z funkcji Egg Hunt??

Snapchat zaprzestał funkcji polowania na jajka w 2021 roku. W 2021 roku z powodu COVID-19 firma aktywnie doradzała swoim użytkownikom, aby nie lokalizowali jajek do gry i całkowicie usunęli grę w 2022 roku.