10 najlepszych darmowych skanerów antywirusowych online [Polecane]

Jeśli komputer jest zainfekowany wirusami, trojanami, programami szpiegującymi itp. teraz nie musisz się już o to martwić. Poniżej znajdują się „10 najlepszych skanerów antywirusowych online” który przeskanuje twój komputer pod kątem BEZPŁATNA STRONA bez konieczności instalowania całego oprogramowania antywirusowego w systemie. Wszystkie te skanery mają następujące cechy maksymalna skuteczność wykrycie najbardziej niebezpiecznych zagrożeń lub infekcji.

Kaspersky Skaner Online

Kaspersky Online Scanner wykorzystuje technologie Microsoft ActiveX do skanowania komputera w poszukiwaniu złośliwego kodu. Skaner wykorzystuje przeglądarkę MS Internet Explorer do skanowania komputera w trybie online oraz oferuje takie same wyjątkowe wskaźniki wykrywalności jak inne produkty Kaspersky Lab produkty.

Trend Micro HouseCall

Trend Micro™ HouseCall to aplikacja służąca do sprawdzania, czy komputer został zainfekowany przez wirusy, oprogramowanie szpiegujące lub inne złośliwe oprogramowanie. Program HouseCall przeprowadza dodatkowe kontrole bezpieczeństwa w celu wykrycia i usunięcia luk w zabezpieczeniach, aby zapobiec ponownemu zainfekowaniu.

Virustotal

Virustotal to serwis, który analizuje podejrzane pliki i ułatwia szybkie wykrywanie wirusów, robaków, trojanów i wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania wykrywanego przez wiele silników antywirusowych.

Symantec Security Check

Pobierz i zainstaluj Skanowanie zabezpieczeń Norton. Skaner automatycznie skanuje komputer co tydzień, zastępując konieczność ręcznego skanowania za pomocą programu Symantec Security Check. Jest to szybkie, łatwe, a przede wszystkim bezpłatne rozwiązanie!

F-Secure Online Virus Scanner

Skorzystaj z niego, aby dowiedzieć się, czy komputer jest zainfekowany, i w razie potrzeby zdezynfekować komputer. Produkt automatycznie pobiera niezbędne komponenty i bazy danych definicji wirusów po uruchomieniu.

McAfee FreeScan

McAfee FreeScan pomaga wykryć tysiące wirusów na Twoim komputerze. w oparciu o wielokrotnie nagradzany silnik McAfee VirusScan, Program FreeScan wyszukuje wirusy, w tym najnowsze znane wirusy „in the wild”, i wyświetla szczegółową listę zainfekowanych plików.

Panda ActiveScan 2.0

ActiveScan 2.0 to zaawansowany skaner online oparty na Kolektywnej Inteligencji (skanowanie w chmurze) który wykrywa szkodliwe oprogramowanie, którego nie są w stanie wykryć tradycyjne rozwiązania bezpieczeństwa. Skanuje, dezynfekuje i eliminuje ponad 110 000 wirusów, robaków i trojanów z wszystkich urządzeń systemowych, dysków twardych, plików skompresowanych i całej poczty elektronicznej.

Skaner BitDefender Online

BitDefender Online Scanner to skaner wirusów na żądanie które zawiera wielokrotnie nagradzane silniki skanujące. Można go użyć do skanowania pamięci systemu, wszystkich plików i sektorów startowych dysków oraz do automatycznego czyszczenia zainfekowanych plików.

CA Antivirus Web Scanner

CA Antivirus Web Scanner to szybkie, łatwe w użyciu narzędzie antywirusowe wykrywanie i usuwanie najnowszych wirusów, trojanów i robaków z poziomu przeglądarki internetowej. Oprogramowanie jest bezpłatne i nie wymaga żadnych dodatkowych składników.

NoVirusThanks

NoVirusThanks.oferuje bezpłatną usługę, która skanuje podejrzane pliki pod kątem obecności wirusów, robaków, trojanów i innego rodzaju szkodliwego oprogramowania przy użyciu kilku silników antywirusowych.

Wyświetla raport skanowania po przetestowaniu pliku pod kątem 25 niezależnych silników antywirusowych jak AVG, Kaspersky Lab, McAfee. Aby rozpocząć, wystarczy przesłać podejrzany plik do NoVirusThanks.

>> Mam nadzieję, że Ci się spodoba. Jeśli spodobał Ci się ten post, prosimy o potknięcie.