Airtel obniża taryfę planów 3G, wprowadza Smartbytes dla 3G

Bharti Airtel, wiodąca firma telekomunikacyjna, wprowadziła nowe, przystępne taryfy dla swoich klientów 3G, a także uruchomiła pierwszy w Indiach program dodatkowego wykorzystania danych Smartbytes Pakiety dla użytkowników telefonów postpaid Airtel 3G. Dodali nowy pakiet 3G (propozycja przekąski), który oferuje 30 minut korzystania z 3G przez ponad 1 dzień za Rs. 10. Ponadto od 17 maja br. obniżono opłaty za przeglądanie stron w sieci 3G w zależności od objętości z 10p/10KB do 3p/10kB. Smartbytes dla 3G pozwala użytkownikom cieszyć się szybkim przeglądaniem stron internetowych w telefonie komórkowym po wykorzystaniu miesięcznego limitu transferu danych.

Airtel New 3G Plans Tariff –

new-airtel-3g-plans

Najwyraźniej firma Airtel usunęła usługę Rs. 750 (limit 4 GB) i zastąpił go nowym planem za Rs. Pakiet 1500, który oferuje 10 GB danych do wykorzystania przez 30 dni. Nowe pakiety Airtel 3G są już dostępne dla klientów pre-paid i postpaid we wszystkich kręgach w telefonach i kluczach sprzętowych.

Zmienione plany 3G wyglądają imponująco i z pewnością zachęcą wielu użytkowników do przejścia na 3G. Zobaczymy, kiedy inni dostawcy 3G w Indiach pójdą w ślady Airtel. ��

Źródło: Informacja prasowa Airtel

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka